Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.407
113
bizi - če ti povsem iskreno povem - ne da se mi in je posledično posmeh tvojemu postu najbolj optimalen odziv. Ti si glede določenih zadev tako zaslepljen, da ti ni več pomoči in posledično takole izgleda pogovor s tabo v veliki večini primerov:

TalkingToTheWall.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
bizi - če ti povsem iskreno povem - ne da se mi in je posledično posmeh tvojemu postu najbolj optimalen odziv. Ti si glede določenih zadev tako zaslepljen, da ti ni več pomoči in posledično takole izgleda pogovor s tabo v veliki večini primerov:

Poglej priponko 77190
Res ne vem, kaj naj bi nova uprava storila slabega, razen da grozi z ukinjanjem nekaterih dejavnosti. To pa razumem samo kot pritisk na vlado in ne na resne namere. Še dr. M. ima še naprej svojo slaboumno oddajo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy in bpfc

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.340
3.646
113
Neodvisni:

Spoštovane predstavnice in spoštovani predstavniki medijev, vljudno vas vabimo k spremljanju omizja z naslovom "Izzivi Radiotelevizije Slovenija", ki ga bosta gostila poslanca Državnega zbora Republike Slovenije, Jonas Žnidaršič in Mojca Šetinc Pašek.

Javno omizje bo potekalo v četrtek, 7. decembra 2023, s pričetkom ob 16.30 v Maxi klubskem salonu (Trg republike 1, 1000 Ljubljana).

Sogovorniki omizja bodo:
- Helena Milinković, novinarka in predsednica Koordinacije novinarskih sindikatov RTV Slovenija,
- dr. Barbara Rajgelj, docentka Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani,
- dr. Marko Milosavljević, profesor na katedri za novinarstvo Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani,
- dr. Zoran Medved, docent Univerze na Primorskem in nekdanji odgovorni urednik regionalnega centra RTVSLO Maribor,
- Marjan Lah, novinar in nekdanji urednik športnega uredništva RTV Slovenija.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite! Prijazne pozdrave, Stranka Socialni demokrati (SD).
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in Matey

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.978
10.388
113
marcel bi lahko vodil kakšno filmsko oddajo (ceprav se je ded postaral), to bi bilo legit, vse ostalo je pa kloaka.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.062
3.810
113
Gledanost pravite, da je alfa in omega in gledanost pravi, da ste juniorja gledali 10x bolj kot vse naštete televizije in radie skupaj. Mogoče poskusite naslednjič volit z daljincem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.978
10.388
113
jaz sem ga rad gledal, ker je bil na koncu tako bizarna oddaja kot kaj dogaja. Sem se precej nasmejal. ZF, kot da gledaš vzporedni svet.
Za mali denar naj dajo nazaj, al pa naj zastonj odvodi tiste leftije od gostov in podobno. Nimam nič proti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.978
10.388
113
pa na konc vsakega pogovora je bil JJ kriv. zmagala je še potem transpolan zig zag al pa ona "športna" novinarka, ko sta pojokcale da ni za kruh. in to je to. Podobno ko Artač na koncu zapoje.