Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
36.355
10.160
113
V non-woke svetu, ker se stvari povedo naravnost in brez olepševanja, je vsem kristalno jasno, da zgoraj omenjeni niso v isti skupini, kot brezdelneži, ki nam samo vlečejo denar iz žepov, ampak iz nekega razloga je potrebno vedno vlačit ven ta nesporazum, da ga je potem potrebno razlagat za zadoščenje teh wokerov :bonk:
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.022
-230
63
Torej bi morali tisti NVO-ji, ki skrbijo za zlorabljene ženske in otroke, svojo pomoč taistim zaračunavati? Hvala za taka razmišljanja! :bruh:
Bizi, al si fukjen ali se fukjenega delaš! Dobro veš kateri NVO ji so potrebni in kateri samo cuzajo davkoplačevalce in delajo zgago.
Če ti ni jasno, vprašaj. Tudi meni gre na kozlanje ko vidim kako se sprenevedaš, vendar upanje, da si normaln še tli.
 
Torej bi morali tisti NVO-ji, ki skrbijo za zlorabljene ženske in otroke, svojo pomoč taistim zaračunavati? Hvala za taka razmišljanja! :bruh:

mamo pravn sistem in inštitucije na državn ravni ki taka dejana preprečuje, ampak očitno sistem ne deluje čće morajo NVOji pomagati. To je skrb zbujajoč če mene vprašaš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Holobist
27. jan 2022
5.807
2.284
113
B81 , Holobist , tomi , Mr_Wolf , ker ste se glih obtačlali; prilagam link do spiska vseh NVO v Sloveniji, ki so bili in so in so kadarkoli dobili državna sredstva - prosim za spisek komu denar da in komu ne. Saj jih je samo 32,050. ;)

PS: k sreči jih je v zadnjih letih par tisoč ugasnilo, še par tisoč jih sploh ne posluje, par tisoč pa nikoli ni niti zaprosilo, kaj šele dobilo državna sredstva.

 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Bizi, al si fukjen ali se fukjenega delaš! Dobro veš kateri NVO ji so potrebni in kateri samo cuzajo davkoplačevalce in delajo zgago.
Če ti ni jasno, vprašaj. Tudi meni gre na kozlanje ko vidim kako se sprenevedaš, vendar upanje, da si normaln še tli.

Včasih imam občutek da so gasilce in druge organizacije proglasili za NVO samo zato, da se potem razni biziji delajo nevedne okrog tega katere organizacije nekaj delajo, katere pa mešajo meglo. BTW, nvojev, ki skrbijo za otrokove pravice naj bi bilo kakšnih 400...