Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.440
652
113
Sedaj pa čimprej očistiti RTV Janševih podtaknjencev, nastavljencev! 2x nezakonito nastavljenega direktorja in direktorja, ki mu je šele v tretje uspelo napisati (če jo je sam) prošnjo za službo, kazensko in odškodninsko preganjat. Za tega drugega bo kmalu :)
Gremo Zvezdan! Delat!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113

Odsihmal je bil Martič del opozicijske stavkovne skupine zaposlenih na RTVS, bil je eden tistih, ki so se v studiu oddaje Dnevnik v živo pridružili v podporo voditelju Saši Krajncu, oziroma eden izmed 38, ki so zaradi »vdora« od vodstva hiše dobili opomin, čeravno je bila skupina večja. »Bilo nas je vsaj 70, a je vodstvo izpostavilo predvsem novinarje, da bi ustvarilo vtis, da je nezadovoljstvo vezano samo na nas, kar pa ni bilo res. A zadnje tri mesece oziroma po tem, ko sem v vložil kandidaturo za mesto predsednika uprave, se protestov nisem več udeleževal, da ne bi diskreditiral kandidature.«

Iz MMC sem šel zaradi Urbanije, a ko je Slovenija predsedovala EU, me je Natalija Gorščak imenovala za vodjo projekta. Ves čas smo snemali dogajanja na Brdu, pri čemer je bil naročnik Urad vlade za komuniciranje, katerega direktor je bil Urbanija, s katerim sem sodeloval na dnevni bazi. Ker sem profesionalec. Moja naloga je bila, da naredimo profesionalen signal in da je to izvedeno ne glede na to, kdo je kdo tam. In na koncu smo od Ukoma dobili pismo, v katerem so se nam zahvalili, češ da jim brez nas projekta ne bi uspelo izpeljati, zunanji minister Logar pa se je eksplicitno zahvalil meni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Sedaj pa čimprej očistiti RTV Janševih podtaknjencev, nastavljencev! 2x nezakonito nastavljenega direktorja in direktorja, ki mu je šele v tretje uspelo napisati (če jo je sam) prošnjo za službo, kazensko in odškodninsko preganjat. Za tega drugega bo kmalu :)
Gremo Zvezdan! Delat!

Fino bi bilo če bi najprej doma začel čistiti in urejati zadeve, ne da jim je moral nato pokazati kaj in kako
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
4193589986_e2a273efae_z.jpg
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.021
-231
63
Sedaj pa čimprej očistiti RTV Janševih podtaknjencev, nastavljencev! 2x nezakonito nastavljenega direktorja in direktorja, ki mu je šele v tretje uspelo napisati (če jo je sam) prošnjo za službo, kazensko in odškodninsko preganjat. Za tega drugega bo kmalu :)
Gremo Zvezdan! Delat!
Igi, ti ki si tako pameten, misliš da CEO Mercedesa odloča katere avto bo mercedes proizvajal? Daj povej no ti ki si tako pameten.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igiNo1

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Slovencu rečeš Slovenc...pa so vsi Slovenci veseli..
srbjancu rečeš srbjanc...pa so vsi srbjanci pedrovsko renčeči in limajo rdeće lajke...
Tko zgleda da bi se srbjanci sramovali samega sebe.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.796
113
Igi, ti ki si tako pameten, misliš da CEO Mercedesa odloča katere avto bo mercedes proizvajal? Daj povej no ti ki si tako pameten.
Da si ne boš česa izpahnil med salto. Rtv ni mercedes, na rtv direktor kljuka če so kartice za vhod in izhod pravilno poštempljane. In javno razčiščuje ko niso.