Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.796
113
Si bom vzel tri sekunde pozornosti. Sebe poglej. Ali pa raje ne, ker rabiš ne samo držat glavo z vsemi štirimi, ampak tudi dober želodec. Kritiziram dejanja, ne osebe, glede na to kaj delata na rtv je za oba s politkomisarjem wtfuck dejansko pohvala.

Za razliko od tebe ki človeku prvo pogledaš v gate, posteljo, ženo, otroke, priimek, barvo,....če tam vse štima, nekaj se že najde, ampak vsakič v dveh potezah zakoljete sami sebe. Iz zasede. Zadnji primer, ko je ravno aktualen. Moti vas srbski priimek tudi če je človek že tretja generacija rojena v sloveniji, popolnoma nobene težave pa ni v tem da vam je heroj bestič ne samo z vučičem in dodikom, s srbskimi neonacisti.....Bruh. Da ne bo pomote, tole kar sem naštel ni niti prdec v greznico, ki jo proizvajate.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in aljoman

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
So na TRGU!

In v olajševalno okoliščino. Njim nihče ne gleda ali javno razpravlja o štemplanih urah! (in minusih)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.503
6.242
113
Ne gre... Slovenska zakonodaja. MORA biti zaposlen. Poptv ima/je imel(?) ljudi na pogodbah, pa so jih po prstih...
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Ne gre... Slovenska zakonodaja. MORA biti zaposlen. Poptv ima/je imel(?) ljudi na pogodbah, pa so jih po prstih...
Marcel pravi, da nimaš prav.
(Po podatkih krožečih v medijih (nimam dostopa do pogodb), je Marcel vedno vodil Studi City kot pogodbeni sodelavec - zagotovo pa zadnja leta - ko so prekinili sodelovanje z njim, so bili vsi detalji o pravnem statusu objavljeni (in komentirani z obeh straneh).
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

jezek

Guru
24. jul 2008
3.210
1.352
113
Čakaj malo, resno....s kom (ali čim) drugim pa bi dotični še lahko ustvaril promet??
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.503
6.242
113
Ni čisto tako. Če se ne stempla in ni ostalih vidikov delovnega razmerja ter prometa ne ustvari samo z RTV potem pogodba ni problem.

Hja, ampak so... En delodajalec, njegovi prostori, njegova oprema.... So elementi ta pravi ali ne.

Odlocit se bo treba, eno ali drugo, ne pa ko nam paše (zajebavat) eno, drugače pa drugo
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.503
6.242
113
Marcel pravi, da nimaš prav.
(Po podatkih krožečih v medijih (nimam dostopa do pogodb), je Marcel vedno vodil Studi City kot pogodbeni sodelavec - zagotovo pa zadnja leta - ko so prekinili sodelovanje z njim, so bili vsi detalji o pravnem statusu objavljeni (in komentirani z obeh straneh).

Ja no, ce pa marcel pravi... FURS ima tukaj zadnjo besedo in ce se v ta pogovor vplete in je zelo jasna in vedno enaka... Folk tudi na crno dela, dolga leta, pa to se ne pomeni, da se sme

Ce je marcel delal se kaj drugega, torej je imel ravunov dovolj drugje, da bi lahko dokazal, da od RTVja ni odvisen, potem ni bil v prekršku, drugace je pa bil.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.796
113
Čakaj malo, resno....s kom (ali čim) drugim pa bi dotični še lahko ustvaril promet??
Vem vse o familiji, zdravstvenem kartonu, karies šestica zgoraj levo, številka gat, koliko wc papirja je porabil na rtv, kolikokrat si je popravil čupo na intervjuju z gabrovo,...pol qrca se mi pa ne sanja o tem kaj dela poklicno. Čeprav zahteva ca. 2 sekundi guglovanja. Ah ja.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
ja sej pa troha kot pravi fašist, se na to požvižga.

kaj to je fdv kader? ker prijavla take da ne veš če si zjutraj sam pašteto na kruh namaže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe