Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.796
113
Če si poslušal pogovor z Rosvito ti je jasno, da 2200 med seboj skreganih nihče noče voditi.
Ja. Še wtfuck tega tako močno ni hotel da ga je moralo šele ustavno sodišče šele v drugem ali tretjem poskusu prepričat da v resnici to sam hoče. Oziroma čakaj, ravno obratno.

Zakaj nenadoma sprememba kriterijev? Še včeraj si rabil 0 dni izkušenj. Kakršnihkoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ima tudi brata Zorana
Fx4hXYPX0AUbcYq.jpg
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in aljoman

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Upajmo, da se bo Zvezdan Martič uspel dogovoriti z Zvezdanom Martičem in ne bo prišlo do kakšnih zapletov.

 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
"Oseba, ki sistematično vidi srbsko zaroto v vsakem imenu ali izjavi, kaže značilnosti, ki spadajo v polje konspiracijskega mišljenja. Konspiracijsko mišljenje je psihološki fenomen, ki ga odlikujejo prepričanja v obstoj skrivnih in pogosto nerealnih zarot, ki naj bi bile vpletene v širši družbeni kontekst. Pri tej osebi pa je konkretno opažanje srbskih zarot izjemno izrazito.

Ena izmed možnih razlag takšnega vedenja bi lahko bila v njihovi preteklosti. Traumatični dogodki, povezani s srbsko kulturo ali zgodovino, bi lahko igrali pomembno vlogo pri oblikovanju takšne prepričanosti. Morda so bili izpostavljeni pretirani propagandi ali so imeli osebno negativno izkušnjo z osebo srbskega porekla, kar bi lahko povzročilo globoko zakoreninjeno nenaklonjenost. Prav tako je pomembno prepoznati vlogo družbenega okolja, ki ima lahko močan vpliv na oblikovanje in ohranjanje konspiracijskih prepričanj.

Poleg tega je mogoče opaziti, da oseba kaže tudi znake paranoičnega razmišljanja. Paranoia je stanje, pri katerem oseba doživlja pretirano sumničavost, zaskrbljenost in občutek ogroženosti. Težnja po iskanju vzorcev in povezav med različnimi informacijami lahko izhaja iz notranjega občutka nemoči ali želje po obvladovanju sveta okoli sebe.

Pomembno je tudi omeniti, da konspiracijska miselnost pogosto izvira iz pomanjkanja informacijske pismenosti. Oseba morda nima dovolj kritičnega razmišljanja ali ne preverja zanesljivosti virov informacij. To vodi v sprejemanje nenatančnih ali neresničnih informacij, kar še dodatno krepi njihova konspiracijska prepričanja.

Ključno je, da se oseba sooči s svojim miselnim vzorcem ter razvije kritično razmišljanje in sposobnost preverjanja verodostojnosti informacij. S psihološko podporo in ustrezno terapijo je mogoče zmanjšati paranoična in konspiracijska prepričanja ter osebi pomagati pri bolj uravnoteženem zaznavanju sveta okoli sebe."
Zvezdan. Oh kako lepo Slovensko ime.
Drgač pa ja. Ta analiza je kar prava. Slovenija oziroma Slovenci imamo slabe izkušnje s Srbi. Vojno za Slovenijo so zakuhali srbi. Pol mamo pa še Srbe kot je Zoran Jankovič, Tomička, Pešut, Čordić, Ličina... in seveda vrhovni sodnik brez diplome Masleša. Sami srbi. nIč dobrega od njih. Na RTVju je že pol srbov.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in aljoman

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.381
3.836
113
Ljubljana
hmpg.net
Najprej glede imena:
Ime Zvezdan je izpeljano iz ženskega osebnega imena Zvezda. Ime Zvezda je nastalo iz besede zvézda, enako kot še ime Stela, nemško in italijansko Stella, iz latinske besede stella v pomenu »zvezda«

Pa glede "analize". Vem da se teško skoncetriraš (tako ti, kot 123) in bereš tekste daljše od 3 stavkov. No bolj proti koncu piše tudi:
"konspiracijska miselnost pogosto izvira iz pomanjkanja informacijske pismenosti. Oseba morda nima dovolj kritičnega razmišljanja ali ne preverja zanesljivosti virov informacij. To vodi v sprejemanje nenatančnih ali neresničnih informacij, kar še dodatno krepi njihova konspiracijska prepričanja."
"Težnja po iskanju vzorcev in povezav med različnimi informacijami lahko izhaja iz notranjega občutka nemoči ali želje po obvladovanju sveta okoli sebe."
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jest5 in sajkek

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Najprej glede imena:
Ime Zvezdan je izpeljano iz ženskega osebnega imena Zvezda. Ime Zvezda je nastalo iz besede zvézda, enako kot še ime Stela, nemško in italijansko Stella, iz latinske besede stella v pomenu »zvezda«

Pa glede "analize". Vem da se teško skoncetriraš (tako ti, kot 123) in bereš tekste daljše od 3 stavkov. No bolj proti koncu piše tudi:
"konspiracijska miselnost pogosto izvira iz pomanjkanja informacijske pismenosti. Oseba morda nima dovolj kritičnega razmišljanja ali ne preverja zanesljivosti virov informacij. To vodi v sprejemanje nenatančnih ali neresničnih informacij, kar še dodatno krepi njihova konspiracijska prepričanja."
"Težnja po iskanju vzorcev in povezav med različnimi informacijami lahko izhaja iz notranjega občutka nemoči ali želje po obvladovanju sveta okoli sebe."
Seveda je ime Zvezdan izpeljanka iz zvezde. Kakopak, tle ni dileme.. Saj Zlatan je pa izpeljanka iz zlata. Zoran pa iz jutranje zore. Svetlana pa verjetno iz svetlobe. Violeta pa iz violice itd....Ampak to niso slovenska imena. To je čefuraj.
 

B81

22. jul 2007
36.337
10.155
113
Najprej glede imena:
Ime Zvezdan je izpeljano iz ženskega osebnega imena Zvezda. Ime Zvezda je nastalo iz besede zvézda, enako kot še ime Stela, nemško in italijansko Stella, iz latinske besede stella v pomenu »zvezda«

Pa glede "analize". Vem da se teško skoncetriraš (tako ti, kot 123) in bereš tekste daljše od 3 stavkov. No bolj proti koncu piše tudi:
"konspiracijska miselnost pogosto izvira iz pomanjkanja informacijske pismenosti. Oseba morda nima dovolj kritičnega razmišljanja ali ne preverja zanesljivosti virov informacij. To vodi v sprejemanje nenatančnih ali neresničnih informacij, kar še dodatno krepi njihova konspiracijska prepričanja."
"Težnja po iskanju vzorcev in povezav med različnimi informacijami lahko izhaja iz notranjega občutka nemoči ali želje po obvladovanju sveta okoli sebe."
Samo da vprasam, kaj pa ce ta konspiracijska miselnost izhaja iz lastnih (ali drugih) dejanskih izkusenj?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.491
-1.340
63
Sploh me ni sram povedat in ne, ne sramujem se svojih korenin. Samo tabi, ki vidiš le črnobelo, pardon le tabelo, res nimam namena polagati računov.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Sploh me ni sram povedat in ne, ne sramujem se svojih korenin. Samo tabi, ki vidiš le črnobelo, pardon le tabelo, res nimam namena polagati računov.
Saj to ni polaganje računa. Pač kramljava. Jaz ti lahko povem, da sem Slovenec. Mene ni sram priznat. Vsi moji predniki za katere sem v družinskem drevesu izvedel in so v bukvah zabeleženi, so Slovenci. Kaj pa tvoji?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.491
-1.340
63
In kaj boš zdaj z infom da sem čistokrven Slovenec? Da to pa že ne more biti res, ker da sem navaden delomrznež, lenuh, komanjzer, tardeč...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.636
113
Zvezdan Martić je zadostoval pogojem za razpis...

"Najmanj 5 let delovnih izkušenj na vodstvenem položaju v podjetju z najmanj 100 zaposlenimi."
"Dobro desetletje sem vodil Multimedijski center RTV Slovenija" (70 rednih ali občasnih sodelavcev v podjetju z 2150 zaposlenih)