Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.795
113
Samo en medklic ko imate ravno mehka kolena od rosvite. Imajo Kovšca in biciklisti poštempljane ure? So imeli danes žegen za frej dan?

Samo toliko, da se ne bomo potem jutri čukasto gledali in da ne bo kakšen "nism vedu", ko bosta politkomisar in wtfuck red delala in bo pirkovič o jumbo taktiki jecljal.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
tolk retardiran da ne vidi nič narobe v tem da dopoldne vodiš politično prireditev, zvečer se pa za 5min štempljaš, skupaj v pol leta ti pa en mesec manjka ampak ker je naš ga branimo za vsako ceno.
driska ki jo pišeš ti je očitno udarila v glavo.

btw - 1+1 oz tja do 10 ne gre? saj so zdaj delali od 1.7 do 9.

ali pa morda hočeš povedat da ker so vam všeč da lahk pa delajo le priprave + tour na leto in naj se v to ostali na vtikamo?

either case, tist možgan se ti je scvrl v totalno drisko.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Zakaj RTV nič ne poroča o teh levičarskih pizdarijah? Aja, RTV je zdaj depolitiziran in osvobojen.

[Video] Skrajni levičarji v Ljubljani pretepli dva policista​



Anarhisti-so-na-protestu-v-Ljubljani-pretepli-policista.png

Anarhisti so na protestu v Ljubljani pretepli policista. (Foto: Youtube, posnetek zaslona)
Na sobotnem pohodu ultralevičarjev po Ljubljani so divjaki dva policista vrgli na tla in ju pretepli. Prav tako so z razpršilci popisali avtobus in dva policijska avtomobila.
Okoli 400 oseb se je v soboto udeležilo skrajnega dogodka v Ljubljani – balkanskega anarhističnega knjižnega sejma. Policisti so dogajanje spremljali od 16. ure dalje. Dogodek je najprej potekal pred športno dvorano Tabor. Obiskovalci so se do okoli 21. ure zadrževali na območju, zatem pa napotili po ulicah prestolnice, poročajo Slovenske novice.
Preberite še: Soros doniral nov milijon anarhistični nevladni organizaciji
Spremljali so jih policisti, da bi varovali udeležence skrajnega dogodka, mimoidoče in promet. Med pohodom pa sta dva policista opazila, kako ena od levičark riše grafite po mestnem avtobusu in ji kaznivo početje skušala preprečiti. Ob tem ju je obkolila skupina skrajnežev, ju podrla na tla in začela pretepati. Skupina se je po posredovanju drugih policistov razbežala.





Enega od policistov so anarhisti lažje poškodovali. Po 22. uri se je pohod po Ljubljani zaključil, večina udeležencev pa je odšla na Metelkovo. Po koncu dogodka so policisti opazili, da je nekdo med dogodkom poškodoval tudi dva policijska avtomobila in ju prebarval z razpršilci ter povzročil za 6000 evrov škode. Policisti kazniva dejanja še obravnavajo, zbirajo obvestila in bodo ustrezno ukrepali.
Policija početje skrajnežev ostro obsoja. “Dodajamo, da je skrajno nedopustno, da se udejstvovanja na raznih dogodkih, prireditvah in shodih izrabljajo za izvajanje kaznivih dejanj in povzročanje škode na skupnem državnem in občinskem premoženju. Obsojanja vredni pa so brezobzirni napadi na policiste, ki so tam za varovanje življenja in premoženja ljudi. Tudi tistih udeležencev, ki so policista brez pomislekov brcali in ga poškodovali,” je za Slovenske novice dejala Aleksandra Golec, predstavnica za odnose z javnostmi Policijske uprava Ljubljana.
Domen Mezeg
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.795
113
tolk retardiran da ne vidi nič narobe v tem da dopoldne vodiš politično prireditev, zvečer se pa za 5min štempljaš, skupaj v pol leta ti pa en mesec manjka ampak ker je naš ga branimo za vsako ceno.
driska ki jo pišeš ti je očitno udarila v glavo.

btw - 1+1 oz tja do 10 ne gre? saj so zdaj delali od 1.7 do 9.

ali pa morda hočeš povedat da ker so vam všeč da lahk pa delajo le priprave + tour na leto in naj se v to ostali na vtikamo?

either case, tist možgan se ti je scvrl v totalno drisko.
Še kaj lepega napiši, skoraj si mi že simpatičen. Samo še kakšen whatabout okrasek, dva ali tri več pa bo....
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.795
113
Retardek zna omenit koprivo vsak mesec a po skoraj enem letu mu se ni uspelo izustit kaksne o kajmanu ocalarju.
Pac, nas je.
Šampon si z ust obriši in vdihni. Ker vem s kakšno lahkoto boš vse moje koprive naštel in preštel raje otresaj še malo z lef.tardom, tudi whataboutthewhataboutthefuckaboutthefuckizmi ti gredo bolje. U bistvu je to vse kar ti gre. Revček, tako ogrožen in napaden ko mu kdo kaj čez politkomisarja in wtfucka sikne.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Wau super driska danes. Ti kar "sikaj" ampak daj vsaj tok da ma smisu ker izpades res na ravni enega 8 marca.
Primerjas sedajle modele ki so delali skupaj 9 dni z enim politicnim aktivistom ki poleg fusanja sploh na siht ne hodi. ampak ker je nas delas mentalne gimnastike da se svoje brani.

Saj ne pricakujem da bos dojel, si ze dolgo casa v grupi radikalcev pa tudi dojames ne z vso to drisko ki ti jo rata sproducirat.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Sedaj pa se hitro napisi kako se vsi drugi penijo pa driskajo samo ti si izvzet oz "lahko ker tud drugi".
 

B81

22. jul 2007
36.337
10.155
113
Šampon si z ust obriši in vdihni. Ker vem s kakšno lahkoto boš vse moje koprive naštel in preštel raje otresaj še malo z lef.tardom, tudi whataboutthewhataboutthefuckaboutthefuckizmi ti gredo bolje. U bistvu je to vse kar ti gre. Revček, tako ogrožen in napaden ko mu kdo kaj čez politkomisarja in wtfucka sikne.
Uh, kaksna jeza je to :valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.795
113
Sedaj pa se hitro napisi kako se vsi drugi penijo pa driskajo samo ti si izvzet oz "lahko ker tud drugi".
Že tretjič se trudiš pa ti dlje od whataboutizma ne gre. Saj ne bi bilo problema, če ne bi bilo to ravno tisto kar večno očitaš meni. Da sem komunajzar si pa tudi že povedal. Skratka, zeh. In v isti sapi ko meni očitate jezo pozabljate kdo je bil tisti ki je na koga skočil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman