Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
dodaj še da se nam je*e za Magno, za Talum in podobno. Ne razumem zakaj nas RTV mori s tem da bo pač neko podjetje zaprlo vrata in podelilo knjižce....
Očitno ste funkcionalno nepismeni. Eno je prispevek pri dnevniku o nekem dogodku in drugo je prenos v ŽIVO. Kaj vi sploh ločite razliko?? Če bi bil prispevek o protestih v LJ me ne bi nič motilo, zmotil me je prenos v ž i v o. Sem napisal malo narazen, da boste razumeli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
zmotil me je prenos v ž i v o. Sem napisal malo narazen, da boste razumeli.
Aja, tebe je zmotil prenos v ŽIVO. Te moti, ker ni bilo še nič cenzurirano? Ti maš raje montirane "prenose", da se malo izreže, pa prilagodi, pokomentira, dodela, pa pol tak zmontiran ponaredek plasira v javnost?
Ja verjamem, za vas rdečkote je renica nebodigatreba.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Jaz tudi. Edino zanimivo, da sem se takrat še kot 10 letni mulo spraševal, kako je možno, da so okrog mene odplačevali kredite za hišo z zneskom enega črnega in enega belega. Nekako mi ni šlo v glavo, kdo hudiča bo to plačal. Res pa, da sem s kmetov doma in ne znam te ''višje matematike''.
Se pa spomnim, da je oče imel težavo z nakupom goriva, ki ga je nujno potreboval. Ampak to imamo tudi v kapitalizmu, nje?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in B81
27. jan 2022
5.785
2.272
113
Jaz tudi. Edino zanimivo, da sem se takrat še kot 10 letni mulo spraševal, kako je možno, da so okrog mene odplačevali kredite za hišo z zneskom enega črnega in enega belega. Nekako mi ni šlo v glavo, kdo hudiča bo to plačal. Res pa, da sem s kmetov doma in ne znam te ''višje matematike''.
In zdaj kot starejši in modrejši veš kdo je to plačal?
Jaz ne vem, pa sem še malo starejši od tebe. Ker očitno se stvari same od sebe postavijo v pravo smer, saj nas vsakodnevno zapufavajo pa nam gre samo vedno bolje. Aja jamrat/jambrat pa znamo, to pa ja, smo velemojstri v tem!

Kar poglej si starega dedca - zaslepljeno ******* vsepovsod, na koncu dneva pa je vseeno vesel da ima svojo zidanco s cviletom in kupom medalj in priznanj, ki mu jo noben noče vzet - kdo pa se bo jebal z zemljo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Kdo je plačal ne vem. Vem pa, da tako stvari ne morejo laufat dolgoročno.
Oz. očitno za ene lahko.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
kok ste fejst.
vsak let mamo več pufa, pod vsemi farbami se povečuje
jest ne vem, kdo bo to plaču
Puf ni nujno slabo. V času Janševe vlade, smo se zapufali po majhni obrestni meri in celo z NEGATIVNO obrestno mero. Kar pomeni da bomo odplačali celo manj kot pa smo dobili. Banke so praktično še plačale če si vzel puf pri njih. To je odličen puf in pameten ekonomist podjetnik bo take pufe z veseljem uzel. V času Bratuške in v tem času Golobizma, pa so pufi dragi in z visoko obrestno mero. To so pa slabi pufi, katere bodo odplačevali še zanamci.. Komunist pa ekonomija, delo in zdrava logika, ne gresta skupaj.
 
27. jan 2022
5.785
2.272
113
Puf ni nujno slabo. V času Janševe vlade, smo se zapufali po majhni obrestni meri in celo z NEGATIVNO obrestno mero. Kar pomeni da bomo odplačali celo manj kot pa smo dobili. Banke so praktično še plačale če si vzel puf pri njih. To je odličen puf in pameten ekonomist podjetnik bo take pufe z veseljem uzel. V času Bratuške in v tem času Golobizma, pa so pufi dragi in z visoko obrestno mero. To so pa slabi pufi, katere bodo odplačevali še zanamci.. Komunist pa ekonomija, delo in zdrava logika, ne gresta skupaj.
Če smo malo bolj natančni so bili ugodni pufi za državo zgolj zadnji dve leti in tudi današnji "slabi pufi" so še vedno veliko boljši kot tisti pred temi časi, ki vključujejo vse vlade prej, da ne naštevam premjejev in premjerko.