Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.376
3.833
113
Ljubljana
hmpg.net
Iz tvojega linka v linku:
"Urednica oddaje je za Večer pojasnila, da se je očitek o neizpolnjevanju normativov prvič pojavil danes. Pravi tudi, da ne držijo navedbe Urbanije, da se je sama odločila za ukinitev honorarnih sodelavcev in da je imela dve možnosti."Na sestanku, ki ga omenja, to sploh ni bilo na mizi. Čeprav je notranja komunikacija o konceptu oddaje in razlogih zanj potekala že skoraj mesec dni, sem danes prvič izvedela, da naj ne bi izpolnjevala normativov in da naj bi bila oddaja 'vredna' 5 oziroma 10 delovnih dni," je zapisala.
Hkrati poudarja, da je zadnjih osem let ves čas ob delu za oddajo NaGlas! delala najprej za oddajo Intervju, bila nato urednica Dnevnika in nazadnje delala za Tednik. "Zanimivo je, da vsa ta leta ni nihče niti z besedico omenil, da naj ne bi izpolnjevala normativov," je ocenila."
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

B81

22. jul 2007
36.310
10.133
113
Včerajšnji Dnevnik pa zanetil požar, pirko je izpostavil vse, kot da je imel zadnji dan....to je tisto, ko se zdereš in greš iz šefove pisarne :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
No včeraj ob stavki so pri Dnevniku končno prišli na račun Urbanija in njegovi prišleki iz Nova24 in Demokracije. Mislim, da so on in simpatizerji SDS-a včeraj ob gledanju Dnevnika doživljali prave orgazme. Za predigro so nam postregli Golobov račun v Romunij, nato je sledil Pirkovičev prispevek o stavki in kako jebeno malo jih je, seveda v njegovem vrhunskem slogu. Za vrhunec oz. češnjo na torti, pa je poskrbel nihče drug kot sam g. Možina z njegovimi povojnimi poboji. Če je to bila smernica, kako naj izgleda uravnotežen program, potem prosim, da ustavno sodišče čimprej uresniči voljo ljudi na referendumu.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.611
6.030
113
blizu močvirne prestolnice
Še strinjam ampak ne govori o ravnotežju. Dokler bo ta stavkajoči falanga delala enako kot sedanja ki je v vodstvu, rtvslo ni pomoči. Oni agitirati levici, drugi kvazi desnici
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

koliko

Guru
21. avg 2007
4.334
2.316
113
SV SLO
No včeraj ob stavki so pri Dnevniku končno prišli na račun Urbanija in njegovi prišleki iz Nova24 in Demokracije. Mislim, da so on in simpatizerji SDS-a včeraj ob gledanju Dnevnika doživljali prave orgazme. Za predigro so nam postregli Golobov račun v Romunij, nato je sledil Pirkovičev prispevek o stavki in kako jebeno malo jih je, seveda v njegovem vrhunskem slogu. Za vrhunec oz. češnjo na torti, pa je poskrbel nihče drug kot sam g. Možina z njegovimi povojnimi poboji. Če je to bila smernica, kako naj izgleda uravnotežen program, potem prosim, da ustavno sodišče čimprej uresniči voljo ljudi na referendumu.
no ostane ti še pop laži TV. Tam je raj za vse pripadnike in simpatizerje GOLOBA in SVOBODE. Tam se gre GOLOB tv prodajo s svojo ljubico ali kaj je že ta nova.... Uravnoteženi program so blokirali golobovci. In kaj je narobe, če se vsake toliko časa spomni, da so poleg okupatorjev delali poboje tudi partizani?
 

B81

22. jul 2007
36.310
10.133
113
No včeraj ob stavki so pri Dnevniku končno prišli na račun Urbanija in njegovi prišleki iz Nova24 in Demokracije. Mislim, da so on in simpatizerji SDS-a včeraj ob gledanju Dnevnika doživljali prave orgazme. Za predigro so nam postregli Golobov račun v Romunij, nato je sledil Pirkovičev prispevek o stavki in kako jebeno malo jih je, seveda v njegovem vrhunskem slogu. Za vrhunec oz. češnjo na torti, pa je poskrbel nihče drug kot sam g. Možina z njegovimi povojnimi poboji. Če je to bila smernica, kako naj izgleda uravnotežen program, potem prosim, da ustavno sodišče čimprej uresniči voljo ljudi na referendumu.
Kaj pa je blo narobe res?
Golob ima problem tam, povedali so, kako je v resnici na stvari. Zakaj ni ok?

Potem o tem, kako se obnasajo tile "protestniki". Zakaj ni ok?

Mozine pa nisem niti videl, oni je nekaj jokal, ker je tomasic bil v studiu. Pluralnost ne gre skozi pri vas?

Ce gledas o ega cuoavca, ko tolce po enih, glej se tomasica, ki tolce po drugih. Ce si posten. Drugace ne.
Normalen clovek pogleda oboje, drugace si trobentica.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
To, kaj nekaj kažete in lepite nima popolnoma nič z javnim servisom. Vse to na kar se obešate so privat firme, katere lahko delajo kar hočejo.
Saj NOVA 24 je tud privat firma, pa se ti in ostali rdečkarji kar naprej obešate nanjo.
Drgač pa tud ni res, da Odlazkovi obskurni "mediji" nimajo veze z javnim servisom. Vse to Odlazkovo udbovsko sranje, se preko raznih kanalov financira TUDI z javnim, to je našim denarjem. Nekdaj Golobov GEN, ki je, mimogrede državna firma, torej naša, je nakazoval denar Odlazku, udbotrobilu "necenzurirano" Vukovički, Cirmanu, Mladina... in podobnim rdečkarjem. Javni, torej naš denar, je Golob delil njemu podložnim medijem. Saj je Odlazek enkrat povedal Golobu nekako tako, češ, "ti mi daj denar, mi pa te bomo pustili pri miru in ne bomo objavljali tvojih rabot na balkanu."
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Zakaj pa ne odobravaš moje objave?
A se ne sme objavit dejstva, da je bila Novinarka Vukovička, portala "necenzurirano" na plačilni listi našega državnega GENa, katerega direktor je bil Golob? Torej za naš denar je Golob plačeval svojo propagando in antijanša propagando na necenzuriranem.
A res ne moreš prebavljat resnice?