Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
Sam priznajte da za včerajšnjo reportažo o Golobovem računu, pa res nisi rabil biti v Romuniji.
Vse to bi lahko naredili v Ljubljani. Pa še z enega balkona se je javljal.
Niti enega lokalca(banka, policija, geni....) ni dobil pred kamere. Edino da mu je Areh povedal, kako se to dela na terenu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

B81

22. jul 2007
36.311
10.135
113
Sam priznajte da za včerajšnjo reportažo o Golobovem računu, pa res nisi rabil biti v Romuniji.
Vse to bi lahko naredili v Ljubljani. Pa še z enega balkona se je javljal.
Niti enega lokalca(banka, policija, geni....) ni dobil pred kamere. Edino da mu je Areh povedal, kako se to dela na terenu.
Ce je z osebno hotel odpret racun. Ja tega je se treba zdaj, da pride ven, da je golob odprl racun kar od doma..
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.905
2.506
113
Včeraj je bilo lepo!
In samo en sindikat se je SAMOIZLOČIL. Samo en! Ta pravi!
Kako malo je treba. Baje 81. Malce več, kot jih je zadnjič bilo v studiu - 31?

p.s. Mislim, da mora Pirkovič delati take prispevke - govorne. Na TV. Podkrepljeni z sliko. Ti so udarni!
p.s. 2 Sedaj vidite, kako levica dela z ženskami! Pa na Fotopub ne pozabit!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Jebentiš kakšno naključje in kakšno srečo ima ta Golob. . Kako to, da se je nekdo zmotil in glih na Golbovo ime odprl račun in na ta račun potem denar nakazoval. Pazi, nakazoval, ne dvigoval!
Zakaj se nihče ne zmoti in na moje ime odpre račun pa denar gor nosi? Če bi bla pomota npr. pri meni, bi se denar kvečjemu dvigoval, ne pa nakazoval.
Jebentiš ima Golob srečo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in tomi

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
No, tu se vidi kako delujete SDS-ovci. Na tem računu na tvojo žalost, ni bilo NITI ENE transakcije.

Seveda. Glavno mesto Romunije Bukarešta je za Goloba zakotna vas.
Ja, ni blo nobene transakcije. ŠE. Ker so bili golobovim rabotam že na sledi in so ga takoj zalotili. Je blo pa nešteto transakcij pred tem, ko je šiptarju Berišaju nakazoval denar iz GENa, ta pa ga je takoj dvignil in ta denar odnesel.......kam že?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.189
113
No, tu se vidi kako delujete SDS-ovci. Na tem računu na tvojo žalost, ni bilo NITI ENE transakcije.

No ja, da tudi temu verjameš morš bit pa abrveznik...

Par pravil odprtja računa
- osebni dokument
- davčna številka

Zanimov je če se sklicuje na krajo indititete, potem so mu še davčno ukradl. Naključje dvomi. Drugič si pogledal izpisek in datume? Zdi se fejk in za samo en dan?
Zanimivo...

Druga stvar pojasnil pernatega nakazil Vukovičevi in Šiptarju ...
Sej so mu postavili vprašanja, mi poveš kaj je odovoril, da verjame v neodvisnost novinarjev, na točno določeno vprašanje.

ps
od gen-i izpiska tudi ni, pa čeprav gre za državnolastniško firmo..

Vsekakor izpisek zgleda fejk, ps pa sem že videl dosti izpiskov tudi iz Raiffesen...
Zgleda pa takole
1680689886511.png


ps pa ne rabiš bit iz SDS-a
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.189
113
No, tu se vidi kako delujete SDS-ovci. Na tem računu na tvojo žalost, ni bilo NITI ENE transakcije.

Še to FURS te ne poziva k prijavitvi računa v tujini v katerem nimaš nobene transakcije...
100% preverjeno..

Še enkrat v Raiffesien brez davčne ne morš odpret računa!
Izpisek sem ti pa že pokazal, kakšen je v realnosti.

Tukaj ima SDS celo prav...
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Narobe je to, da ne potrebujemo dveh Nova24. Je ena čisto dovolj.

Žal je Nova posledica in protiutež režimski leftardski RTV. Če bi davkoplačevalska RTV delovala pluralno in neodvisno kot ima zapisano v svojem lastnem statutu, Nove sploh rabili ne bi. Ker pa je RTV postala trobilo skrajne levice, je kot protiutež nastala Nova.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.189
113
Žal je Nova posledica in protiutež režimski leftardski RTV. Če bi davkoplačevalska RTV delovala pluralno in neodvisno kot ima zapisano v svojem lastnem statutu, Nove sploh rabili ne bi. Ker pa je RTV postala trobilo skrajne levice, je kot protiutež nastala Nova.
Spomnimo se Stefančiča.
1680710602781.png


To je noro... kot kolesarčki plačana drhal. Mene sicer nebi motilo, če nebi bilo obvezno.
Ironija je, da še zaposlen ni tam!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in 8888

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.483
5.663
113
No, tu se vidi kako delujete SDS-ovci. Na tem računu na tvojo žalost, ni bilo NITI ENE transakcije.

Od 3.1.22 do 7.1.22 jaz vidim da je obdobje izpiska. Torej v 4ih dneh res ni bilo transakcije. Bravo naši, plešimo. Kdaj je bil račun odprt?
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in Gavran