Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
A zato je JJ skoz po medijih?
Da, je po medijih, seveda v negativnem smislu. Ce bi se spoznal na psihologijo, bi razumel, kaj pomeni medij in kako vpliva na navadnega Janeza, ki politiko spremlja tako ob strani.
Celo dolocenih besed se bos spomnil, ko bos izpolnjeval listek na voliscu :evil:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.740
6.172
113
Da, je po medijih, seveda v negativnem smislu. Ce bi se spoznal na psihologijo, bi razumel, kaj pomeni medij in kako vpliva na navadnega Janeza, ki politiko spremlja tako ob strani.
Celo dolocenih besed se bos spomnil, ko bos izpolnjeval listek na voliscu :evil:

Nekaj me moti. Pod prejšnjo vlado skoraj ni minil dan brez poročanja o opoziciji - KUL. So imeli skoraj isti screen time kot vlada, če ne še večji.

Zakaj sedaj ne vabijo Janše, Tonina in preostalih izpadlih politikov pred kamere? :evil:
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Jaz se nekako ne morem spomnit dneva da ni Hojs lajal kaki kreteni da smo.

Sicer pa ja, ne rabijo pošiljat nikogar pred kamero, če (se) politkomisar že prej (na) vse podela.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Zbiranje podpisov za referendum

Podpora volivca zahtevi za razpis zakonodajnega referenduma o Zakonu o spremembah in dopolnitvah Zakona o Radioteleviziji Slovenija
Od začetka objave te vloge je bilo oddanih 945 vlog.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
V Odmeve prihaja svež veter.


"Razmere na televiziji so ta trenutek malce kaotične, jasno, zaradi spora med določenimi novinarji informativnega programa in vodstvom, ki si prihodnost javnega servisa predstavljajo vsak po svoje. Težava je v tem, ker tisti, ki so bolj glasni in ki opozarjajo na vse te težave in napake, ki naj bi jih vodstvo počelo, niso večina. So pa izjemno glasni," pravi novi voditelj oddaje Odmevi na TV Slovenija Luka Svetina, ki bo, kot je bila praksa že večkrat v preteklosti, pomladil ekipo ene najbolj prepoznavnih oddaj slovenske nacionalne televizije.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.048
3.782
113
Zdaj ko jih nihče več ne gleda si lahko prihranijo muke in namesto voditelja zapičijo vile. Ali za vseh 24 ur programa prižgejo oprostite prekinitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc