Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Za začetek, med bom in boš je neka razlika, kaj praviš? :gorjaca: Ali pa se šele učiš slovenščine in tega še ne razumeš. :obesise:
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
...dizl, da neuš adblue kasiru okoli uč...
Pa bo imel :evil:
1661865741215.png
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Se splača gledat sedaj v živo soočenje v Tarči in objektivnost novinarjev rtv.
Musarjeva sama prizna, da je rekla možu naj spoka do Odlazka ali kaj je že in se pogovori z njim in nič, SDSovca pa masirajo, da ima urednika na Siolu in povsod drugje in da vpliva na njih. Kaj jo je dobro poklopil, ko mu je očitala, da Nora TV ne objavlja slabih člankov o njem. Ji je butnil v faco, da tudi drugi mediji ne objavljajo njegovega sranja in da je pa morda to zato, ker ne dela sranja. Loool, so kar utihnili.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Res žalostno kakšen gnoj je to postal.
Musarka je pa cel čas žalostna, pa nič ne ve glede moža. Razen, da leta 2003 ni več sodeloval s Horvatom ali kaj je že.
Baaaah. Očitno bomo šli iz barbike na hudiča v angelski preobleki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113

Tole včerajšnje soočenje dveh vodilne predsedniške kandidatke in kandidata ni bilo za nikamor. Kot prvo, ni pošteno (sploh od nacionalke) da v tej fazi popolnoma odrežejo druge (prav pa je, da ni frik show). Kot drugo pa, soočenja, kjer je fokus na poiskusih diskreditiranja kandidatov, na iskanju grehov, niti ne njih ampak sodelavcev, partnerjev, kolegov, bo na koncu vodilo v to, da bomo nekoga izvolili navkljub vsemu in ne za nekaj. In posledično bodo takšna tudi naša pričakovanja. Gre za, upam da ne načrtno, slabljenje inštitucij družbe v tem primeru najvišje v državi, s tem pa tudi slabljenje države in družbe. Takorekoč za neoliberalizacijo družbe v njenem najslabšem pomenu. Vsi proti vsem, vsak zase. Sovraštvo, zavist in nagajanje pred sodelovanjem, solidarnostjo in ljubeznijo. Kandidatka in kandidat sta se trudila, da ne bi šlo v to smer, ampak voditeljica je šla po svojem urniku. Seveda je prav, da se izpostavi morebitne slabosti kandidatov, ampak, če bo to edina vsebina, potem bolje, da vse skupaj ukinemo in se vrnemo v jame. Platon se bi zjokal nad tem.

In, čeprav glavno odgovornost nosi voditeljica, se vseeno zamislimo sami nad sabo. Mediji nam servirajo, kar požremo. So ogledalo družbe. Nenazadnje, spremenimo lahko le sebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
NOPE. Take kot so nam jih nastavili. Ne moreš voliti za tistega ki ne kandidira in nihče ne voli manj znanega, ki ga MSM ignorirajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
NOPE. Take kot so nam jih nastavili. Ne moreš voliti za tistega ki ne kandidira in nihče ne voli manj znanega, ki ga MSM ignorirajo.
Ne drži. Butli ne volijo nekoga, ki ima dober program, pa ga MSM mediji ignorirajo. Zato ti pa pravim, da se ozri okrog in v ogledalo in boš videl, zakaj so politiki taki kot so.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey