Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

napetost

Fizikalc
10. mar 2018
213
78
28
Pivčevo so mesec dni prebijali na križ, zaradi dva deci refoška, šnito pršuta pa ene nočitve.
O tej zblojenih umetnikih pa od začetka tišina, dokler niso drugi MSM malo več pisali o tem. Pa temo že hladijo ker zavržena dejanja niso na pravi politični opciji.
Pol pa govorijo o neki profesionalnosti. Saj se večini na RTV niti sanja ne kaj je to.
Zarad mena lahk dajo tud ključavnico na RTV
Pa še referendum bi odpadel. Bi kar zaplesal...
 

B81

22. jul 2007
36.315
10.141
113
Pivčevo so mesec dni prebijali na križ, zaradi dva deci refoška, šnito pršuta pa ene nočitve.
O tej zblojenih umetnikih pa od začetka tišina, dokler niso drugi MSM malo več pisali o tem. Pa temo že hladijo ker zavržena dejanja niso na pravi politični opciji.
Pol pa govorijo o neki profesionalnosti. Saj se večini na RTV niti sanja ne kaj je to.
Zarad mena lahk dajo tud ključavnico na RTV
Pa še referendum bi odpadel. Bi kar zaplesal...
Svinjsko si napisal. Ampak lagal pa nisi.
 

B81

22. jul 2007
36.315
10.141
113
kaj pa je blo svinjskega?

rtv je fubar, to sem že večkrat napisal... samo za dol zapret

pa ne samo zarad teh rdečih družbeno političnih delavcev, ki se zdej ven mečejo... to je vse v kurcu... kdo to sploh gleda?
Žal večina ljudi, kot pravim, že od pamtiveka vlečejo z vlado, ki je v večini leva, če je desna, pa se zadržujejo. In se niti tega ne zavedajo, ker se jim to zdi normalnom, oz. je to nek standard.
Planet ima dobre novice, ampak tudi to bodo zj=bali, na silo, če ne drugače.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
sej to ni samo zadnje cajte
rtv je poln neki korifej, ki jim noben nič ne more

sej so stare zgodbice... recimo od Jonasa in njegove majice: Bolje Tito nego Trefalt Mito
da ne govorimo o Hribarjevi revoluciji, ko je Vasle hotel, da se tud ON štemplja

kle so si pač neki ljudje prisvojili rtv in jih je pač jebeno veliko
to da so vsi rdeči, sicer ni naključje, ampak ni pa bistvo problema
 
  • Všeč mi je
Reactions: torentino in 8888

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.744
6.172
113
V bistvu jih je jebeno malo. Govora je o par novinarjih in urednikih.

So pa ti glasna manjšina, kateri krulijo o vsem, samo da je proti janši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.784
113
Svinjsko si napisal. Ampak lagal pa nisi.
Samo v prvem stavku 6x.

Sicer pa kar nadaljujte, tako se lepo strinjate, si čestitate in ploskate da ste že kičasti. Samo še na konja si nataknete eden drugega in odkrevsate v sončni zahod. Rtv vam pa jaz tačas še od znotraj zaklenem da bo ziher.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
konje kar ti natikaj
če ti bo kej cajta ostalo si pa še oglej povratno tekmo cluj - maribor

jest grem pa po netu brskat, kje bom lahko gledal košarko :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.784
113
Denar za prenos basketa je vedno bil, v še tako svinčenih časih. Potem pa so začeli strojevodje, zgodovinarji, filozofi, geologi in ostali whatthefucki program frizirat in uravnoteževat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in wd40

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
Samo v prvem stavku 6x.

Sicer pa kar nadaljujte, tako se lepo strinjate, si čestitate in ploskate da ste že kičasti. Samo še na konja si nataknete eden drugega in odkrevsate v sončni zahod. Rtv vam pa jaz tačas še od znotraj zaklenem da bo ziher.
Vse lepo in prav, ampak dokler ne ločiš poročila od komentarja, pojdi raje čevlje sodit kot pravi (K)kopitar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888