Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
34.515
8.960
113
Pirkovič ni nujno slab novinar, je bil pa zelo slab voditelj soočenja. RTV ima odlične voditelje, če bi soočenje vodila npr. Lidija Hren, bi zadeva izgledala povsem drugače. Enako velja za voditelje Odmevov npr...
Seveda, enako če bi vodila Peskova, ampak Pirkovič je preveč na desno in gosta ne moreš na silo utišat, če melje svoje naprej. Sicer ne vem, zakaj tonski tehnik ne ugasne mikrofonov vsem, ki niso na vrsti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in BuDi

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Seveda, enako če bi vodila Peskova, ampak Pirkovič je preveč na desno in gosta ne moreš na silo utišat, če melje svoje naprej. Sicer ne vem, zakaj tonski tehnik ne ugasne mikrofonov vsem, ki niso na vrsti.
Problem je avtoriteta, ki je v soočenju ni vzpostavil. Podobno slabo je izpadlo kot v kakšnem razredu otrok, ki ne šljivijo učitelja... Na koncu je iz tega soočenja kot zmagovalec prišel Golob - ker ni bil fizično prisoten in se je uspel na ta način izogniti skupni blamaži obstoječe politike (Kul-a) in RTV-ja.

Morda je nekomu važno, da je voditelj naš, dejansko pa je še bolj važno, da dobro obvlada svoj posel. Pirkovič je pogrnil po celi črti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.515
8.960
113
Problem je avtoriteta, ki je v soočenju ni vzpostavil. Podobno slabo je izpadlo kot v kakšnem razredu otrok, ki ne šljivijo učitelja... Na koncu je iz tega soočenja kot zmagovalec prišel Golob - ker ni bil fizično prisoten in se je uspel na ta način izogniti skupni blamaži obstoječe politike (Kul-a) in RTV-ja.

Morda je nekomu važno, da je voditelj naš, dejansko pa je še bolj važno, da dobro obvlada svoj posel. Pirkovič je pogrnil po celi črti.
Ne mores kontrolirat agresivne bratuskove, ki te napade ze na zacetku. Moral bi ji takoj, ko je zacela o dvojnem vodenju povedat, da so jih lepo povabili z dobrim namenom, a njihova uredniska politika ni v domeni preCednikov strank in ce se ji zdi, da TV ne izpolnjuje pogojev, lahko zapusti soocenje.

Noben ne bi sel ven in bi bil mir do konca. Razen ce bi ga pretepla :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in BuDi

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.571
113
Odlično. Manjkajo jim samo še rit, joške, glivice, ne boste verjeli kaj si je vtaknila, rit, joški, glivice, ne boste verjeli..., rit, joške, glivice...pa bodo siol. Turbonovice in instant mnenja za telebane, novinarstvo pa to ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

B81

22. jul 2007
34.515
8.960
113
Kako se pa temu rece?

Si gledal kdaj Ura moci na planetu?
To je super, pitch na 1.40, ne pa jamranje in spanje za micom...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.571
113
Kako se pa temu rece?

Si gledal kdaj Ura moci na planetu?
To je super, pitch na 1.40, ne pa jamranje in spanje za micom...
Blagovna znamka in prepoznavna kvaliteta info programa rtv, da ni bila (ker ji ni bilo treba biti) kričeča driska kot planet, 24kur, svet...panorana je samo še ena verzija, drug odtenek, še en okus jogurta, hura za pluralizacijo, copypaste te histerije, hitre novice, vsakih 5 minut, v isti sapi dogodek, mnenje, sodba.
Ni se začelo, niti končalo s panoramo.
Ja, imate prav, kaj lahko naredi 20 ljudi (izbranih na avdiciji z edinim vprašanjem, ali ste radi pred kamero) v primerjavi s stotnijo profesionalcev z desetletji kilometrine. Nekateri temu celo ploskate.
 

B81

22. jul 2007
34.515
8.960
113
Blagovna znamka in prepoznavna kvaliteta info programa rtv, da ni bila (ker ji ni bilo treba biti) kričeča driska kot planet, 24kur, svet...panorana je samo še ena verzija, drug odtenek, še en okus jogurta, hura za pluralizacijo, copypaste te histerije, hitre novice, vsakih 5 minut, v isti sapi dogodek, mnenje, sodba.
Ni se začelo, niti končalo s panoramo.
Ja, imate prav, kaj lahko naredi 20 ljudi (izbranih na avdiciji z edinim vprašanjem, ali ste radi pred kamero) v primerjavi s stotnijo profesionalcev z desetletji kilometrine. Nekateri temu celo ploskate.
Pa resno, po čem pa se sodi kvaliteta te kilometrine? Kje se to vidi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Blagovna znamka in prepoznavna kvaliteta info programa rtv, da ni bila (ker ji ni bilo treba biti) kričeča driska kot planet, 24kur, svet...panorana je samo še ena verzija, drug odtenek, še en okus jogurta, hura za pluralizacijo, copypaste te histerije, hitre novice, vsakih 5 minut, v isti sapi dogodek, mnenje, sodba.
Ni se začelo, niti končalo s panoramo.
Ja, imate prav, kaj lahko naredi 20 ljudi (izbranih na avdiciji z edinim vprašanjem, ali ste radi pred kamero) v primerjavi s stotnijo profesionalcev z desetletji kilometrine. Nekateri temu celo ploskate.
Vsi novinarji na RTVSLO so prodane duše, jokajoče pičkice, ki se prodajajo samo zato, da imajo službo. Katastrofa od katastrofe. Če bi jaz tako opravljal svoje delo bi naša firma že zdavnaj propadla. Ker pa te novinarske pičkice živijo od našega prisilnega plačevanja naročnine pa pač nekako preživijo in vlečejo močno na levo. Od tod tebi kot levičarju vse drugo ni sprejemljivo. Če se na veliko ne napada SDS pač to ni to.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.410
9.158
113
seveda, rata suhoparno ce samo naštevaš dejstva, če bi zraven bil žitnik/stopar in poleg še natvezil nekaj rumenih o grdem grdem trampu, je potem ze bolj gledljivo... recimo...

tako to gre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in BuDi

jello

Guru
22. sep 2008
9.688
3.571
113
Televizija po meri kleti ne rabi zaposlenih. Rabi kamero, luč in papagaja ki se dere bravo heroj. Aja, pardon, rabi tri alfamajmune, ki potem diskutirajo, kako je papagaj tokrat pa res pametno govoril.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.348
9.757
113
kod Džej-Zija
Televizija po meri kleti ne rabi zaposlenih. Rabi kamero, luč in papagaja ki se dere bravo heroj. Aja, pardon, rabi tri alfamajmune, ki potem diskutirajo, kako je papagaj tokrat pa res pametno govoril.
Tole mi sumljivo vleče na Studio City. Samo da so levi alfamajmuni matrali mikrofone, kako je heroj vse zajebal.