Revolut bančni račun

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.999
-1.289
113
Iskreno povedano, oni paket za 9,99€ pri NLB je čisto korekten, da ne rečem, da cenejšega praktično ni za s.p. mojega ranga glede na nabor storitev. Bi že zdavnej ga imela, če me ne bi zajebavali s takilimi forami durh na durh. pol sem pa užaljena. ko se ravno malo pomirim, pa že si že skoraj rečem, naj ne bom tok malenkostna, pa da si delo dajem iz inata, pa spet neka taka fora.

Saj je zdaj tudi Revolut spreminjal pakete in seveda ne na ceneje. Mojega freelancerja za 7€ (če prištejem 2,89 z nlb, plačuejem torej enako kot če bi vzela pkaet pri NLB za 9,99€) je spremenil v business za 19€/mesec. Preskok je ogromen. Ampak način, kako to naredi je pa diametralen. Ne vem koliko mailov dobila. ker jih itak ne berem, kot izpiskov ne, kot noben ne, me v appu skozi ne spusti na prvo stran, dokler se ne prebijem čez vse klicaje, ki opozarjajo o spremembi. Če naredim nič, me vrže samodejno na najnižji paket, ki je brezplačen in potem naj izberem drugega, če hočem. Ko sem enkrat nekaj narobe razumela in izbrala neko funkcijo za, ne vem, 10€, pa potem niti uporabljala (ker je bilo pomotoma) so mi vrnili denar, čeprav roko na srce nisem niti pričakovala, ker sem sama zafrknila. Naše banke pa na koncu na izpisek napišejo eno pasico in upajo, da se jih bo čimveč nasralo. Ne štekam, zakaj ne pogledajo, kako se lotijo tisti, ki jim stranke (uspešno) kradejo in ponavljajo za njimi. Glede na sicer mojo urno postavko nima prav nobenega smisla, da si dajem toliko dela s tem, ker sem močno v minusu, pa vendar se, ker me tako pojezijo, ker mi nonstop dajejo občutek, da me hočejo nategnit. Samo še zavarovalnice mrzim bolj...
Kaj, a to imaš paket za d.o.o.? A ni bil včasih zastonj?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.088
5.927
113
Po moje govori za revolut...

Osnovni racun na revolutu je zastonj, ampak imas 5 upnjev, potem se plačujejo. 7€/mesec sem dala za bulk transfer, ker placna navodila in eRačuni ne delajo v revolutum. Treba na peš... Oziroma v excelu narediti tabelo, kjer sem potem pac samo zneske spreminjala, v drugem zavihku pa vse partnerje shranjene imela (nekateri se itak skos ponavljajo - najemodajalec, fura, place, elektrika, voda, telefon, internet, mesecne clanarine ipd) potem vse skupaj uvozila v revolut in zgolj enkrat avtorizirala plačilo. Drugace bi v zgodovini mogla vsakega posebej najti, spremeniti znesek in avtorizirati, ter placevati 0,2€/transakcijo.

Torej na NLBju to bi počela, ker se vseeno me je kaki evro do dva vec prislo kostat, ampak tam se mi pa ni dalo. Kot rečeno NLBjev paket za 9,99 mi resi vse za isti denar, ampak... Dokler se ne ohladim od teh for, nič... Me pa dogrevajo kar naprej.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.955
1.225
113
Ene banke imajo nastavitev, da ti vse stroške obračunajo 1x mesečno na koncu meseca. Tudi to je za preveriti.
 
22. jul 2007
13.126
1.474
113
123
Tale način je še aktualen, ali je postopek sedaj drugačen.
Do sedaj še nisem nikoli uporabljal tega, ker sem vedno top-up-al preko kartice:sprasujemse:
 
22. jul 2007
13.126
1.474
113
123
Oziroma.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.955
1.225
113
S tem da Revolut, iz meni neznanega razloga, precej bolj preverja sepa transferje za izvor premoženja in pranje denarja kot pa top-up s kartico. Pa četudi nakazuješ iz svojih računov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

first1

Fizikalc
19. mar 2018
312
149
43
Sem ravnokar sprobal, deluje - res je samo par s, zelo uporabno čez vikend... Sicer mam en drug problem, pred kakšnim večjim potovanjem si "napolnim" NLB kreditno s par jurji, da imam večje razpoložljivo stanje, je kak način kako si sedaj kreditno nazaj sprazniti s čim manj stroški. Tole s polnjenjem Revolut računa s NLB kreditne je sedaj postalo malo predrago.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.088
5.927
113
Sori, kaj naredis? Imas to predplačniško kako kartico? Oziroma, ce imas telefon s seboj, najbrz lahko malo po malo filas kreditno, kolikor rabis. Saj je najbrz takoj?
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
312
149
43
Ni predplačniška, je navadna Mastercard kreditna pri NLB, namesto da zaprosim za začasno povečanje limita na kreditni (kar je plačljivo), nakažem del sredstev iz glavnega računa na račun, ki je namenjen za poravnavo porabe kreditne in si s tem efektivno povečam limit na kreditni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ in Jabe

first1

Fizikalc
19. mar 2018
312
149
43
Za 100€? Je mogoče bilo zaporedje več manjših nakazil v kratkem času? Ajde ne rečem 5-10+ jurjev da vprašajo, 100€ je pa rahlo smešno.

Čeprav mene je tudi Vivid vprašal za par jurjev, pa sem jim moral rojstne liste pošiljati, da je šlo za trensfer med družinskimi člani.