Revolut bančni račun

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.264
113
Sepa je kot pac kot katerikoli drug UPN. Jaz imam osnovni racun in je nekih 40 ali se vec centov. Tisti, ki imate svakojake pakete, imate to lahko ze vključeno. Ima pa NLB instant SEPA, tak da to hitro pride...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.264
113
Je addiko komu zdaj računal. Ker na njihovi soletni strani pise, da so quasicash transakcije tiste, katerih prodajno mesto doloci to kodo. Revolut pa doloci kodo spletnega racuna.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.264
113
Revolut da naprej spletni nakup, kar so mi potrdili, ko sem tam spraševala... Imam pogovor shranjen...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.177
820
113
Je addiko komu zdaj računal. Ker na njihovi soletni strani pise, da so quasicash transakcije tiste, katerih prodajno mesto doloci to kodo. Revolut pa doloci kodo spletnega racuna.
jaz sem 7.7. naredil toput iz addiko debetne kartice na revolu, zaenkrat ni provizije.
“Quasi-cash transakcije se zaračuna za plačila s kreditnimi, plačilnimi in obročnimi karticami Mastercard. Za transakcije z debetnimi karticami (karticami transakcijskega računa) na istih prodajnih mestih se nadomestilo za quasi-cash ne zaračuna,” so pri Addiku še zapisali v pojasnilu.
v čem pa je razlika med plačilnimi in debetnimi karticami?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.264
113
Na sosednjem forumu pravijo, da NLB kasira tole quasicash transakcijo samo tujim (revoluti, n26, paypali, ipd), ne pa tudi slovenskim entitetam, kot je mBills. Sem sla ze vceraj narociti osebno na UE, da si CeKR narocim. Pa bom spet topupala z njihove banke zastonj...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.264
113
No, zdaj pa se revolut s svojimi forami... Ukinitev freelance racuna in moram na business. Ce hocem obdržati isto, gre strošek iz 7 na 19€. Bi bil NLB cenejši s kakim svojim paketom, pa bom raje telovadila dalje... Zdaj tudi revolutu ne bom dala 7€, tarifo mi bo samo racunovodkinja dvignila, ki me ima ze poln kufer s temi nebroj TRRji in mojimi telovadbami.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.414
957
113
No, zdaj pa se revolut s svojimi forami... Ukinitev freelance racuna in moram na business. Ce hocem obdržati isto, gre strošek iz 7 na 19€. Bi bil NLB cenejši s kakim svojim paketom, pa bom raje telovadila dalje... Zdaj tudi revolutu ne bom dala 7€, tarifo mi bo samo racunovodkinja dvignila, ki me ima ze poln kufer s temi nebroj TRRji in mojimi telovadbami.
Zakaj si pa ne odpres Recolut Pro znotraj tvojega osebnega Revoluta?