rcs sporočila

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Zdravo, ali vam je tudi preklopilo pred kratkim (znotraj pol leta) iz SMS na RCS?
Gre še komu na jetra, da moraš imeti mobilne podatke, da dobiš jeben rcs.
Edino varianto, ko si nekje bogu za ledžima so skensksal, ker si brez mobilnih podatkov....

sem malo probal preklopit nazaj na sms in seveda nisem prejel RCS od drugih uporabnikov. Zjebal sistem čist
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Nisem še namensko testiral, vendar če imam jaz nastavljeno SMS, pa mi kolega pošlje RCS, jaz nič ne prejmem, dokler ne nastavim nazaj na RCS
 

billie

Zelenc'
15. jun 2008
16
9
3
Pošiljatelj mora met pod RCS nastavitvami obkljukan Automatically resend as text (SMS/MMS), sicer ga ti ne boš dobil dokler ne prižgeš date...
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

mpm

Pripravnik
18. avg 2007
122
6
18
Pošiljatelj mora met pod RCS nastavitvami obkljukan Automatically resend as text (SMS/MMS), sicer ga ti ne boš dobil dokler ne prižgeš date...
Ampak a komu to dejansko deluje? Ker meni ne, samo čez čas dobim notification da sporočilo ni poslano in da lahko pošljem v obliki SMS. Torej ni samodejno kot pri iPhone
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
A vi dandanes še vedno izklapljate podatke?
Razumem da je problem kjer ni signala samo potem niti smsi ne delajo...
 

mpm

Pripravnik
18. avg 2007
122
6
18
To sem se tudi jaz spraševal. Ker preko 2G (edge-a) RCS deluje (seveda brez slik).
Mi pa res tista nastavitev, da samodejno preklopi na SMS ni delovala, ko sem probal.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
To ja, poznam pa tudi nekaj takih ki doma to delajo, v času ko ti gigabajte operaterji v hrbet mečejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Jaz sem še stara šola glede tega.

Tudi izklapljam, če se telefonu zmeša in bi začel na veliko prenašat podatke in mi praznit račun po presegu kvote. Hkrati pa razni virusi in podobno.

Ne maram met aktivno brez nadzora.
 
  • Haha
  • Wow
Reactions: Robert in hermann

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Na vsakem androidu se drugače da nastavit mesečni limit porabe, pač rukneš da ti ugasne podatke na 90% tvojega limita, pa na 70 da dobiš opozorilo. Da bi se mu čez ta dva limita zmešalo še nisem slišal.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.346
3.439
113
Jaz sem še stara šola glede tega.

Tudi izklapljam, če se telefonu zmeša in bi začel na veliko prenašat podatke in mi praznit račun po presegu kvote. Hkrati pa razni virusi in podobno.

Ne maram met aktivno brez nadzora.
In koliko plačaš za telefon?
Da ti lahko malo svetujemo !!