Radarji v google mapsu

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.049
457
83
Kako imaš nastavljen bt, da se ti sama zažene app?
Na to se pomislil nisem...
Na samsungu imam app Modes and Routines. Če ga nimaš, obstajajo razne tasker aplikacije. Dolgo časa sem uporabljal Macrodroid.
V app nastaviš, ko se telefon poveže na določen BT ali wifi... naj zažene določen app.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kemb

Ted

Guru
8. sep 2007
1.709
585
113
Malo reklame, Waze uporablja google maps zemljevide: https://www.waze.com/

Notri so vsi stacionarni radarji, hkrati uporabniki lahko vnašajo (policijske) kontrole prometa, prometne dogodke, dela na cesti itn..
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
700
88
28
Meni pa po novem gmaps navigira v anglescini ( sej ne da je problem) ampak nikakor jih ne morem pripraviti da bi bilo slo kot je bilo ( iphone) kje bi bil trik?
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.616
504
113
Sem tudi jaz gledal prejšnji teden pa očitno ni slovenščine, vsaj v settings ni vidna.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
131
-5
18
Meni pa po novem gmaps navigira v anglescini ( sej ne da je problem) ampak nikakor jih ne morem pripraviti da bi bilo slo kot je bilo ( iphone) kje bi bil trik?
Ne vem kako je na iPhonu toda ne verjamem, da je kaj drugače kot na androidu: v nastavitvah tvojega računa greš pod settings-navigation settings in tam imaš Voice selection, kjer izbereš jezik navigiranja. Če je bila kakšna posodobitev ali kaj podobnega se po defaultu nastavi na angleščino.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
131
-5
18
Gmaps jezik 2.jpg
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.431
136
63
IP se da nastavit, res pa da je ene 15 min "dela".

Sm zadnjic na enem iskal in nastavljal,preden mi je uspešno uspelo.