Radarji v google mapsu

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
716
74
28
IMG_2792.png
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
716
74
28
Sem ruknu mapse dol, pa senkat gor…pa isto…teta me navigira v ang…

se pravm, cudn, zacel se je k sm ene 3m nazaj vklopil radarje…prej ke delalo v slo
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
716
74
28
Ha, nek sej zaciklu nevem kaj druzga bi bilo, zdej sm dal na x jezik, pa pol nazaj na slo…pa glej ga zlomka, zdej pa teta slovensk navigira…svasta
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
716
74
28
Ce pa se mal kompliciram, da bi bilo kot je bilo pred meseci, jezik tel v eng navigira pa v slo bi bilo pa kicasto, sam nikakor ne gre…
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
716
74
28
Tipičen primer jabčka, ki sam ne zna ne pisat ne govorit po slovensko potem bi pa rad slovenščino na telefonu. Kaj ti bo slovenščina na telefonu, če si pa nepismen butel!
Sicer ne vem kaj si hotu s tem povedat, jabcku kot takem nic ne manjka ze od nekdaj, ce name kot uporabnika ciljas pa…daj si duska zarad mene, me ne boli….kar se power userja na jabki tice al pa jezika slo,ang, al pa se ene 4h drugih pa sem verjetno daaalec nad povprecjem…ampak itak bz
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
Kaj ko bi se vidva po telefonu žalila eden drugega? Forum je verjetno zamišljen za nekaj drugega kot je brezvezno prepucavanje. Mogoče ne bi škodilo, če bi moderator bil malce bolj aktiven.
A imaš ti malo probleme sam s sabo. Sploh ne vem kaj se oglašaš in kdo koga žali :sprasujemse:
Kaj se je spet oglasil en alter nekoga, ki ga moti vse drugo samo ne, da bi pospravil pred svojim pragom:fredi: