radar?

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
Zadnjič sem mogoče naletel na radar (ne povem kdaj in kje, mogoče celo kdo to bere, ki ne bi smel
rolleyes-1.gif
)
ker sem ga tam v "naselju!" ravno malo "stisnl" me sedaj ful žre al bo čez kak teden šok ali ne.. (ja vem, naselje.. ampak to so 2 hiše in ravnina in motor ima kar pospeške...)

ker ne bi rad izgubil izpita brez boja, me malo zanima, kaj lahko naredim.
- me lahko reši stavka policistov?
evil.gif

- ra1zmišljal sem, da bi v službi dobil fake potni nalog, da sem bil tisti dan v tujini... ampak kaj bo potem z dokazovanjem? (v družini ima le foter A izpit). kake posledice so lahko za firmo, če bi kaj začeli raziskovati? (pomoje nič, če dobro uskladima zgodbo z direktorjem)
- imam še kako možnost?

LP
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
odvisno s katere strani te je slikal. če od spredaj, se nimaš kaj bati,
Če pa zadaj pa je druga zadeva.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Potni nalog dokazuje da te ni bilo tam.
Tebi ni treba dokazovati kdo je vozil.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
če me je slikal, me je od zadaj, ker je bil baje skrit za hišo oz. kamion...

bom v ponedeljek začel lobirati za potni nalog...
javim kako bo
 

JanBan17

Zelenc'
24. maj 2012
10
0
1
Res me zanima, kaj se je zgodilo potem, do danes si sigutno že dobil domov kakšno sliko iz omenjenega radarja če si jo? In kakšna je bila kazen 5 let nazaj? Mislim da bi te danes bolj skrbelo kakor takrat
smile-1.gif
Lp
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ni nujno, da je ze kaj dobil. kranjski insp. posilja s povprecno enomesecno zamudo. moj rekord je bil lansko leto, ko sem novembra dobil slikico iz besnice s prekrskom, ki je bil storjen konec aprila. dve leti je rok. prasici.lahko se pa posljes dopis, da je vozil fotr recimo. se oba podpiseta in to je to. on dobi pike, ti placas.