QTEK S 200 O2 Xda - sounds, BT

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Idi v Settings, 2 zavihek, clear storage. koda je 1234

Katere gumbe pa moraš pritisnit, pa ne vem, ker je od modela do modela različno.


btw Glede ekrana. Očitno maš slab kontakt za touch screen plast (lcd ti dela normalno). Če boš kupil šraufnciger in odprl pda, boš mogoče odpravil napako.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Da boš vedel za drugič; na zavarovalnici skleni strojelomno zavarovanje. 20€ letno in imaš zavarovanje vse poškodbe, tudi med vožnjo.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36

Sem vedel za tale številčni reset, bolj me zanima za hard reset s tipkami
confused-1.gif

Vseeno hvala za pomoč, in ja, verjetno imaš prav, ker ekran sicer deluje povsem OK, samo touch screen ne prime vedno (trenutno spet dela v redu). Če bo šlo tako naprej, bom uporabil tvoj nasvet .. "šraufnciger" v roke in ....

Noker
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Mi lahko poveš, kako ? Katere tipke moram držat (vem, da jih je veliko) ?
Hvala.

Ker, zdaj mi deluje popolnoma normalno, potem pa naenkrat zmrzne za par minut, kot da melje (pa ne), potem spet dela. Zmrzne pa ponavadi po telefonskem klicu. Zdaj ne vem, a imam prav, toda mislim da če bi bil ekran zanič, sploh ne bi delal, a kako? Tudi "align screen" funkcijo sem že parkrat izvedel in tam stvar dela ...

Noker

Za servis je najbrž edini uradni CHS. Kako pa naredijo pa ne vem. Za podatke o kakšnem novem ROM-u sem jih moral skoraj prositi na kolenih, da so kakšno rekli (naredili pa nič). Tako da sem se sam lotil raziskave.

Glede hard reseta pa nisem povsem prepričan. Glede na to, da si namestil nov ROM nekaj tednov nazaj (in isti ROM meni deluje bp že nekaj mesecev) skoraj ni pričakovati tega.

"Trdo" resetiraš telefon tako, da držiš tipki "Camera" in "Comm manager", pritisneš reset s palčko in ko se na zaslonu pojavi opozorilo, obe tipki izpustiš. Vpraša te za reset (format), ki ga potrdiš s tipko za klicanje (zelen telefonček). To naj bi še preformatiralo telefon (SD kartica je afaik nedotaknjena!), tako da prej naredi Sync oziroma prenesi podatke iz telefona.

Jernej
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
uf-1.gif
.
Reseti ne pomagajo ... žal. Nekaj mora bit narobe z odzivnostjo ekrana ...

Hvala vseeno za pomoč !

Noker
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ne, zdaj ne bom prodajal ! Pokvarjenega zagotovo ne ! Če so drugi nategnili mene, jaz tega ne bom nadaljeval.
Noker

pač, vsaka šola nekaj stane ... bom ga dal vseeno popravit, če pa bo predrago, naj ga pa kar obdržijo ... v petek grem po novega
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Ne, zdaj ne bom prodajal ! Pokvarjenega zagotovo ne ! Če so drugi nategnili mene, jaz tega ne bom nadaljeval.
Noker

pač, vsaka šola nekaj stane ... bom ga dal vseeno popravit, če pa bo predrago, naj ga pa kar obdržijo ... v petek grem po novega
cheer.gif

cccc. Če pogledam sebe, me zaenkrat ne potegne ničesar drugega kot dlančnik+GSM tipa S200 (sploh brez zaslona na dotik). Preskusil sem HP 614c, pa je tipkovnica nekako odveč... Če mene vprašaš, malce poglej ostale (novejše) HPCje.

Jernej