QTEK S 200 O2 Xda - sounds, BT

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Pozdravljeni,
imam dve vprašanji in sicer:
- se da za zvonenje nastavit svoje mp3.zvoke (in kako, če se da)
- zakaj se mi telefon ne poveže z laptopom (nastavitve ali kaj drugega ?)

Če kdo ve ... hvala že vnaprej !

p.s.OFF: Aja, in kot je že na tem foromu navada: sprašuje kolega (kar en)
evil.gif


Noker
 

MooNman

Pripravnik
5. avg 2007
148
0
16
malo tu malo tam
- za zvok se naštima: settings ->phone ->ring tones

vendar moraš prej skopirat melodijo ( odpri file explorer ) windows -> rings in jo boš najdu v zgoraj navedenem psotopku

tko mam jest narejeno

- poveže se ti ne z BT ali s kablom prek ActiveSynca??
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Najlepša hvala !!! Zvok sem zdaj nastavil po tvojem postopku in .... GRE ! Deluje !
Telefon pa se mi sinhronizira / poveže preko kabla OK, preko BT pa ne gre ... z Nokio E50 sem podatke prenašal samo prek BT, tukaj pa ne gre. WI-FI (WLAN) deluje BP, BT pač ne, tudi s slušalko BT Plantronics se ne poveže ?

p.s. kje pa se dobi free programe za S200 (na iPmartu ne najdem nič, uporabljal sem ga za symbian, za Qteke pa ne najdem, ... vse kar je, je za $$$ ?)
confused-1.gif


Še enkrat hvala za takojšnjo pomoč in ... danes zvečer je polno utrinkov
aplauz.gif
(aka zvezdice *****)

Noker

p.s.2 : EDIT: saj si že prej imel 5*, tko da ti moje nič ne pomagajo
jezen.gif

cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

MooNman

Pripravnik
5. avg 2007
148
0
16
malo tu malo tam
ja hvala za *****

glej glede BT probaj tako če bo delalo: setting ->bluetooth > odklukaj turn on BT in Make this device discoverable to other devices

potem za BT Plantronics naredi new partneship in izberi port ( men se zdi da je com7)

če to ne dela mi sporoči!po takem postopku sm jest nastavil BT GPS

link strani pa dobiš na ZS
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ne gre ! Tako kot si ti opisal, sem naredil že prej, pa ko začne iskat slušalko, je sploh ne najde. Tako kot comp ne najde telefona (preko BT).

Noker
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Potem je nekaj narobe z BT v tvojem PDAju. Jaz imam isti PDA kot ti, in mi vse lepo najde in poveže.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Vklopi v settings> connections > bt >ftp>enable.... oboje. Meni je pomagalo, ko sem se povezal s stereo slušalkami. Prej jih tudi ni našlo. Če pa še to nebo delalo, pa poišči kaki drugi rom, ker je očitno težava v romu.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Žal ne, ker mam qteka 9100.

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Prophet_Contributed_ROMs

Malo preberita komentarje na posamezne rome.Poglejta katere aplikacije že vsebujejo po defaultu, kolko majo fraj roma in notranjega pomnilnika, sam izgled tipkovnice, comm managerja itd. Na podlagi tega sem se jaz odločal za rom. Nato sem ga seveda sprobal in če mi je ustrezal je ostal na mojem pdaju.Pomembno je tudi, da če še nista flešala, si preberita vse, kar piše za vajin model.

edit: ROM ShadoW 2.0 TE (Touch Edition) je ziher zadnji, ker je že wm6.1. Zgleda zelo dobro pa še nekatere novosti in pohitritve so v wm6.1

Za moj model sicer že tudi obstaja en wm6.1 , ki pa je kot pravijo preveč hroščat. Tak da še čakam na pravi wm6.1.
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Potem je nekaj narobe z BT v tvojem PDAju. Jaz imam isti PDA kot ti, in mi vse lepo najde in poveže.

To verjetno ne drži, ker najde telefone z BT povezavo, pa tudi prenoss podatkov deluje.
Je možno, da imajo naprave različne protokole (Qtek, HP, Plantronics)?

Noker
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ni možno. Problem bo drugje. V najslabšem primeru boš moral naložit nov oz. drug rom. To ponavadi odpravi take težave- težave z BT, GPRS in WIFI. To se včasih dogaja na wm6 custom romih.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Jaz imam trenutno ShadoW-a naloženega že kakšen mesec in mi dela brez problemov. Poišči po userjih Cloudyfa, Gullum, Hma4, Korand. Njihovi ROM-i so zelo dobri. Potem pa odvisno kaj iščeš...Touch verzije, clean rome, itd...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Žal ne, ker mam qteka 9100.

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Prophet_Contributed_ROMs

Malo preberita komentarje na posamezne rome.Poglejta katere aplikacije že vsebujejo po defaultu, kolko majo fraj roma in notranjega pomnilnika, sam izgled tipkovnice, comm managerja itd. Na podlagi tega sem se jaz odločal za rom. Nato sem ga seveda sprobal in če mi je ustrezal je ostal na mojem pdaju.Pomembno je tudi, da če še nista flešala, si preberita vse, kar piše za vajin model.

edit: ROM ShadoW 2.0 TE (Touch Edition) je ziher zadnji, ker je že wm6.1. Zgleda zelo dobro pa še nekatere novosti in pohitritve so v wm6.1

Za moj model sicer že tudi obstaja en wm6.1 , ki pa je kot pravijo preveč hroščat. Tak da še čakam na pravi wm6.1.

Sem poskusil dati na S200, pa ne gre skozi
wink-1.gif
. Sem pa naložil WM6.0 iz XDA in kar dela, le BT slušalka se prevečkrat zgubi...

Kar se tiče pa stabilnega WM5.0, mi je pa najbolje delal "RUU_Prophet_220734_2207114_024721_NVID.exe", ki sem ga imel zadnjih nekaj mesecev in je bil zelo stabilen. Tako BT kot telefoniranje, odzivnost ipd.

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
Žal ne, ker mam qteka 9100.

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Prophet_Contributed_ROMs

Malo preberita komentarje na posamezne rome.Poglejta katere aplikacije že vsebujejo po defaultu, kolko majo fraj roma in notranjega pomnilnika, sam izgled tipkovnice, comm managerja itd. Na podlagi tega sem se jaz odločal za rom. Nato sem ga seveda sprobal in če mi je ustrezal je ostal na mojem pdaju.Pomembno je tudi, da če še nista flešala, si preberita vse, kar piše za vajin model.

edit: ROM ShadoW 2.0 TE (Touch Edition) je ziher zadnji, ker je že wm6.1. Zgleda zelo dobro pa še nekatere novosti in pohitritve so v wm6.1

Za moj model sicer že tudi obstaja en wm6.1 , ki pa je kot pravijo preveč hroščat. Tak da še čakam na pravi wm6.1.

Sem poskusil dati na S200, pa ne gre skozi
wink-1.gif
. Sem pa naložil WM6.0 iz XDA in kar dela, le BT slušalka se prevečkrat zgubi...

Kar se tiče pa stabilnega WM5.0, mi je pa najbolje delal "RUU_Prophet_220734_2207114_024721_NVID.exe", ki sem ga imel zadnjih nekaj mesecev in je bil zelo stabilen. Tako BT kot telefoniranje, odzivnost ipd.

Jernej

Dela tudi Shadow WM6.1. Sem se zakopal v navodila in namestil zadevščino. Ampak proti WM6.0 je počasnejši. Pa še številke za klicanje so manjše in zaslon manj odziven. Bo očitno potrebno poiskati še kaj, čeprav BT dela boljše (pri WM6.0 je Voyager 510 stalno metalo ven).

Nadgradnja je pa malce tricky ampak ko nekajkrat prebereš navodila, potem je stvar nekako jasna
smile-1.gif
.

Jernej