Putinova Rusija

I

Izbrisan uporabnik 474

Putin je ubil novinarja??? Kdaj? Kje?? Pa Putin kolje manjšine??? Tip je hujši kot Chuck Norris, ti rečem...

Jebiga, še vedno si navadna cerkvena dvolična gnida
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ah so. Kaj pa pravijo Rusi? Da je Putin Baba Jaga? :D

Ne, samo to, da je najhujši od vseh v zgodovini... Čistke so vsak dan in povsod. Ljudje dobivajo "točke", če zatožijo soseda, znanca, sodelavca... Točke pomenijo preživetje... Plača znanke, ki je profesorica na univerzi, je 300€. Jupi... Če je "pridna", dobi še 300€. Če ne uči po "pravilih", pa...
 
  • Jezen sem
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Ne me basat, kere fore :\ Za take točke sem pa slišal tudi za zahod ampak tam (baje) šele razmišljajo o nečem podobnem. V glavnem realna svoboda govora je več kot očitno (spet) out.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne, samo to, da je najhujši od vseh v zgodovini... Čistke so vsak dan in povsod. Ljudje dobivajo "točke", če zatožijo soseda, znanca, sodelavca... Točke pomenijo preživetje... Plača znanke, ki je profesorica na univerzi, je 300€. Jupi... Če je "pridna", dobi še 300€. Če ne uči po "pravilih", pa...

Ded, tukaj si me pa zgubil. Precej sem bil v Rusiji v zadnjih letih, praktično živel tam po par mesecev, pa ne v hotelih, ampak v stanovanjih po blokovskih naseljih, pa niti približno ni tako, kakor opisuješ. Niti približno.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ded, tukaj si me pa zgubil. Precej sem bil v Rusiji v zadnjih letih, praktično živel tam po par mesecev, pa ne v hotelih, ampak v stanovanjih po blokovskih naseljih, pa niti približno ni tako, kakor opisuješ. Niti približno.

Ah, glej, bom napisal malo več...
Jaz sem v Rusiji vsaj vsake dva meseca na leto (letna viza, že kakih 20 let). Včasih en teden, včasih dva, največ tri...
Spim v hotelih (služba je pač taka), ampak, vedno v istih, v različnih mestih... Pogovarjam pa se ne samo z receptorji, ampak tudi s sobaricami, natakarji in ostalimi. Zunaj hotela pa tudi s čistilci cest, urejevalci parkovnih površin, blagajničarkami v trgovinah, univerzitetnimi profesorji in še višjimi...
Ko mi sobarca v hotelu, ki ji vsakič dam (za teden dni) 10€ začne jokat od sreče, hkrati pa pove, da je morala napisat vse, kar je našla v mojem košu za smeti in predat vodstvu hotela, me pač stisne... In ji povem, da je moj kovček odprt, naj odpre in slika kaj je not, da ji to dovolim, pa me objame (tetka pri 60) in pove, da bo dobila "plus točke"... Plačo pa ima (hotel 5*) 90€ na mesec...

O ostalih pogovorih raje ne, so še bolj kruti... Pa kar jim nosim gor za darila tudi ne, ker me boš imel za idiota...

Če ti tega nisi videl, oziroma opazil, je drugo. Vsi sosedje so vedeli, kje in kaj si. Če si bil pri družini, pa je ona morala poročat o tebi, ker drugače tam več ne bi stanovala...

Tako pač je, pa si misli, kar ti paše...
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy in endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.308
113
Russian made SU-57 Fighter Jet performs a "Flat Spin", a maneuver considered to be impossible to perform aeronautically