Putinova Rusija

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
V svojih postih pa ne vidiš spama, samo v mojih, kjer si drznim malo špikniti tvojega prijateljčka. :evil: Da pa ne boš še tega označil za spam, pa še enkrat sprašujem Mateya, ki je očitno postal strokovnjak za Sorosa in MasterCard, če ve, koliko je na teh karticah denarja. Hvala za odgovor!

Špikniti je napisala ta humoristična spamovca, nemebasat :valjamse::aplauz:Ja zelo špikaš s svojimi supersmiselno spisanimi posti :valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
endvatri

to je preračunano iz vaših podatkov o namenjenih sredstvih in številu upravičencev.
Povej, koliko je v tem znesku stroškov in koliko je bilo povprečno dejansko nakazilo na upravičenca?

Zakaj je sploh pomemben znesek na kartici? Zato, da boš lahko potem na podlagi tega klasičnodebilno relativizirala zadevo dalje? Ah ja, ekstremni levičarji... :zavijazocmi:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
Dragi vodilni (lepo se rima z debilni) ekstremni desničar.
Kdo je prvi omenil kartice? Kdo nenehno omenja stroške za migrante?

Jaz sem jih prvi omenil. In jaz sem jih povezal s stroški za ilegalne migrante saj so njim te zadeve tudi namenjene. Zakaj pa sem jih privlekel v debato sem pa tudi povsem jasno napisal, šlo je za prikaz sodelovanja med Sorosom, Mastercardom in določenimi orghanizacijami torej da se tudi levica financira od marsikje (enako kot desnica, s tem se je začela ta debata) ampak zdaj moraš ti očitno zameglit vse skupaj in kot vedno bluziš v nedogled z istimi vprašanji že par strani čeprav si dobila vse odgovore na vprašanja s katerimi spamaš (višina €€€ na kartici itd.).
Me pa to sploh ne preseneča saj vsakodnevno dokazuješ svoj prizadet način delovanja tu gor na tabli.

edit: typo
 
Nazadnje urejeno: