pse na vrvice

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36

ZATOREJ USRANE KUZLE NA KETNE! jaz ne mislim iskati lastnika, ker je bogi cucek taksen zaradi lastnika, ki ga je slabo vzgojil in podobne neumnosti.... bla bla bla
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jaka muda, si pravi frajer

enkrat se boš pa srečal z enim medotom ali divjim pujskom, s katerim nimate sklenjenega dogovora, pa bomo tvoje slikce gledali pod graphic violence
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Sem se ze z obema in smo sli frajerji vsak na svojo stran, mimogrede
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
saj, to so tisti, ki se raje izogibajo, so pa ravno pred mesecem italjanski đendari morali z malo močnejšim orožjem nad medvedko, ki ni bila navdušena nad takimi junaki, kot si ti
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Se raje izogibam prepirom kjer je le mozno, zato tudi opozorilo. Ne maram nikakrsnega sranja. Pse dajte na povodce in bo vse ok, mislite, da divjad v gozdu uziva kjer lazijo vasi cucki? Pa zvezdico si v rit zatlaci.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
in zdaj moraš celemu širnemu svetu povedat, da te ni sram nekega cucka pokončat, ki ga srečaš v gozdu in to potem še poslikat, da doma ženička vidi, kaj se bo z njo zgodilo, ko bo ušla s ketne v kuhinji?
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Pravilno si postopal.
zmaga.gif


Psi v gmajni brez štrika nimajo kaj iskat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Predpis je sledeč glede tega.

---
Zakon o zaščiti živali (ZZŽiv, Uradni list RS, 43/2007, UPB-2) določa v 11. členu, da morajo skrbniki psov zagotoviti fizično varstvo svojih psov tako, da jih imajo na javnem mestu na povodcu. Pri čemer je javno mesto javni kraj, kot je opredeljen v zakonu, ki ureja varstvo javnega reda in miru, razen površin, kjer ni oziroma ni pričakovati večjega števila ljudi.
---

Če ni to ultra obljuden gozd, jasa travnik, potem je lahko pes spuščen, še vedno pa se mu lahko da gor nagobčnik, da se prepreči ugriz.

p.s. imam manjšega psa, ki ga v gozdu spustim, če slučajno kdo pride mimo ga pripnem.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
si hitro popravil prvi post, tam je pisalo da slikic ne boš lepil, ker bi spadale pod graphic violence...

rep med noge?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Se raje izogibam prepirom kjer je le mozno, zato tudi opozorilo. Ne maram nikakrsnega sranja. Pse dajte na povodce in bo vse ok, mislite, da divjad v gozdu uziva kjer lazijo vasi cucki? Pa zvezdico si v rit zatlaci.

Te psi ponavadi niso na povodcih, ampak na ketnah, potem pa ko jih vaščani spustijo na sprehod, lazijo povsod kjer nimajo kaj iskat. Ponavadi se ve od koga je pes in se greš lahko s človekom "pogovorit" ali pa psa odpelješ v zavetišče in naj se potem lastniki ukvarjajo s kaznimi ipd.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Prov si naredu
zmaga.gif


Ravno danes sm razmišlju kaj nabavt da odvezane cucke spravm v red, no potem pa še kaj nabavt če bo kak lastnik kj pametn da še njega v red sparvam k z nunčaki se mi hlih ne da sprehajat, še man pa lavfat - če bo potrebno pa
10.gif


Dobiš od mene 5*
wink-1.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
smile-1.gif
koncno nisem edini.

ne res, najboj na zivce mi gre, ko se zapodi kaksen nemski ovcar name zacne skakati po meni in me lizati in hkrati smrdi kot deset klosarjev, lastnik, ce je slucajno na spregledu se pa dere> saj je prijazen kuza, samo igra se, nikomur nikol ni nic naredil....

PA Mejduš JAZ NE MARAM PSOV!! A je tezko to razumet?!
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Psa ne bom nikamor vozil s svojim vozilom, ker smrdijo! Ustrezni organi pa ne ukrepajo! Resitev je, se strinjam precej kavbojska, ampak edina ucinkovita. Vsaj vem, kaj moram se izpopolniti...
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Točno tako, Zadnjič se sprehajava z mojo in ona se jih boji še iz otroških let( napad psa) pa nosila sva rdeče jakne pa se zapodi pes za nama in lastnik se dere: Sej nau nč, sam igra se
jezen.gif


Ma tr je bil ps hit na povodcu
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Točno tako, Zadnjič se sprehajava z mojo in ona se jih boji še iz otroških let( napad psa) pa nosila sva rdeče jakne pa se zapodi pes za nama in lastnik se dere: Sej nau nč, sam igra se
jezen.gif


Ma tr je bil ps hit na povodcu
grin1.gif

za vsako rit raste palca, za tistega lastnika si bil palica ti, ... you get the point
 

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
27
Bronx
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Predpis je sledeč glede tega.

---
Zakon o zaščiti živali (ZZŽiv, Uradni list RS, 43/2007, UPB-2) določa v 11. členu, da morajo skrbniki psov zagotoviti fizično varstvo svojih psov tako, da jih imajo na javnem mestu na povodcu. Pri čemer je javno mesto javni kraj, kot je opredeljen v zakonu, ki ureja varstvo javnega reda in miru, razen površin, kjer ni oziroma ni pričakovati večjega števila ljudi.
---

Če ni to ultra obljuden gozd, jasa travnik, potem je lahko pes spuščen, še vedno pa se mu lahko da gor nagobčnik, da se prepreči ugriz.

p.s. imam manjšega psa, ki ga v gozdu spustim, če slučajno kdo pride mimo ga pripnem.

Preberi si še kak drug zakon, kjer piše kaj, kar ti ni po meri.
Naprimer, 35. člen Zakona o divjadi in lovstvu, ter s tem v zvezi še prvi odstavek 77. člena.
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ti pa se nauči vsaj gramatikalno razumeti zakone.

Tvoj 35. člen.

---
(3) Psov ni dovoljeno brez nadzorstva spuščati v prosto naravo. Lastnik je odgovoren za škodo, ki jo njegova žival prizadene divjadi.
---

Če je pes z lastnikom na sprehodu, je torej pod nadzorom...
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
js nimam problemov s smrdljivimi psi v okolici, velikokrat pa grem mimo smrdljivih ljudi, ali pa v kakšni vrsti. Mene naprimer motijo ti ljudje, ali obstaja kakšen člen, ki to ureja, ali gre tu za možen odstrel, deportacijo, ali je take ljudi dovoljeno spuščati na prosto ali karkoli. Prosim pomagajte, res ne vem kako rešiti to zadevo ki me moti! Mogoče pa bi tudi te morali dati na vrvice.
uf-1.gif