Prva vožnja 1.1.2012

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Sem se u petek vozil po sili razmer....ogrevane rocke bi ble top vrjetn, ker me je samo v prste zebl, drugace ni blo panike....ampak vecji problem je cesta, mastna, sam cakas, da bo letel....popoldne ko se je nekje osusil, je blo kul....
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
8888, tako ti je to. V snegu ali dežju skoraj nikoli ne grem od doma. Če te na poti ujame, pa ne moreš nič. Pred leti še, sem bil tak zanesenjak, zdaj ne več. Sem šel od doma v dežju, na Grobniku prebil dva dni v dežju, nazaj v nalivu (vmes enkrat položil na spolzken Rešken klancu)...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
...kot že napisano, se je zgodilo. Nazaj grede so morali stati na Lomu, ker se po snegu ni dalo peljati in so počakali, da so splužili AC. Moj sinočnji pogled na Uršljo goro je dal kar pravo napoved.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Podobno kot kopanje v morju
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Motoristicne zadeve so res smesne pozimi.....
Kakor za koga... V mejah normale je pravi užitek. V snegu pa res ni zame. Če si na FB, tam en tip (Nizozemec, ali kaj je že...) odhaja na Antarktiko z -pazi sedaj -R1!!! Namontiral kolesa kakšnih 21'' in balon gume s spiksi. Pa prikolica zadaj.
grims-1.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
No sej, vsakemu svoje.
wink-1.gif
Sej gospod Crtica al kako ga klicejo je tud lepo povedu, da mu vrocina ne sede in se mu je uzitek pozimi vozit...

Cce je premraz mi sam po glavi sviga, zakaj mi je tega treba, da mi prsti zmrzujejo, pa kdaj za vraga bom po tleh uzgal.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Noben ekstrem ni dober.

Tudi poleti vožnja blizu 40 stopinj ni nek užitek, zadeva te izčrpa.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Madona, lani sem skoraj crknil v Bosni, tako žgalo je sonce... Tako ti je to. Za vročino imamo plastenke vode, ko je mraz se oblečemo, v dežju navlečemo dežne kombinezone,...sneg mi pa ne sede.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lani konec avgusta, ko sem šel preko Italije, sem imel skoraj 40 stopinj, popil preko 4litre vode.

Pri motorizmu je treba priznati, da je treba za tistih par trenutkov na motorju kar precej "garati". Ampak na koncu je vse poplačano, od boleče riti, vročine, mraza, dežja, opreme (gor, dol) ipd.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zaradi časovne imaš ti že petek?
evil.gif


Malo daleč mi je, drugič, lepo se mej.