Prva vožnja 1.1.2012

I

Izbrisan uporabnik #488

Poleti je treba dat gor kavbojke, ko je res vroče, pa naj se še tako nevarno sliši
smile-1.gif


Glede brezrokavnikov. Če ne vidijo luči, pol tudi brezrokavnika ne bodo, a ne. Težka neumnost, pa avtomobili morajo tudi potem biti vsi beli ali rumeni.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Ja.. recimo, da dosežejo obvezno uporabo odsevnih brezrokavnikov. Naslednji bodo kolesarji, potem pa še pešci.
Poleti so tudi pri meni kavbojke, vsaj na kratke relacije, pa zmerna vožnja. Kratki rokavi ne več, me malo revma v komolcu jebe...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Poleti je treba dat gor kavbojke, ko je res vroče, pa naj se še tako nevarno sliši
smile-1.gif


Glede brezrokavnikov. Če ne vidijo luči, pol tudi brezrokavnika ne bodo, a ne. Težka neumnost, pa avtomobili morajo tudi potem biti vsi beli ali rumeni.

Tole bo izgleda podobno kot s špar žarnicami! Vse skupaj je en bullshit, vendar se bo izgleda nekdo fajn pogrel €... res je, da če te pri prižgani luči ne bo videl, te tudi z brezrokavnikom ne bo! Beda...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Kufri -praktičnost pred lepoto. Sicer pa itak nimam chopperja. Mogoče je pretehtalo to, da smo lani v Bosni po celodnevni vožnji v dežju skakali kot kure in nosli stvari iz torb v apartma. Tu pa samo odkleneš in odneseš. Zdaj je bagger... Leder torbe še pa imam. Dva para.
Leder ali textil -imam tudi corduro, samo je poleti vroča. Vsaj moja, nimam neki visokocenovni, tisti verjetno diha.
Tudi jaz iskreno upam, da ne uvedejo obvezne uporabe cestarskih brezrokavnikov. Klinckaj bolj si viden -spredaj te zakriva šipa, zadaj kufer ali prtljaga.
Klub? Ja, samo ne slovenski. No, slovenski chapter..

jaz v usnju kuham.sprobal vanucci od louisa.
corduro imam od IXS(zgornji del) in Levior(hlače). ni prav draga... no lahko bi bila cenejša.
če je le možno poleti samo brezrokavnik in piči...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Jutri je zadnji dan leta. Preglejte napolnjenost akomulatorjev in rezervoarja. Na Novega leta dan pa 12-13 ure se zbiramo pred Faraonom/Merxom. Ceste bodo kopne in suhe, temperature skoraj pomladne. Na svidenje v Celju.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Mene tudi malo preveč zebe za pomladne temperature......bom pa se menda zapelal danes kam na čaj, da si bom malo prste grel
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Dobro..prav zimske pa tudi niso. Hočem reči, kar je topleje od 10 minusa, ni panike za na motor. Pač malo bolj se oblečeš. Sicer pa, bomo jutri videli. Ovca je na sedežu, v zadek me ne bo zeblo, rokavice smučarske, pa kakšne dolge gate spodaj in kolenšicerje za rolanje. Nima ti kaj biti.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Mah, po megli je drek, k sproti zmrzuje na vizirju, pa mastne ceste....bljek. Uglavnm, uzivejte, js vam nc ne zavidam.
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V Mariboru je sončno okoli 8 stopinj, kar je dovolj za kaffe racing, za kakšen izlet pa ne
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Jaz sem danes naredil en ogrevalni krog... super je bilo.
Ja, megla pa zna res biti hudič. To pa niti pomislil nisem. Lani in predlani je ni bilo. Sem se pa spomnil na 1989, ko sem iz Ljubljane -Trgoavto na Celovški, domov peljal novega ETZ. Ne vem, kaj mi je bilo, sedel sem gor, da grem do prve bencinske. Natankam in...kar poneslo me je 110 km do doma. Registriran seveda ni bil, preizkusne tablice pa tudi ne. Aja, bil je 13.januar. Pa prvi ETZ, tistega sem pa kupil decembra 1982, pet kilometrov od doma. Tudi pripeljal v snegu, cesta sicer kopna. Mogoče je to vplivalo na to, da ni panike za zimsko vožnjo, kdo ve...