Prva vožnja 1.1.2012

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Saj nevem če imam kaj proti voznikom štirikolesnikov ali proti štiri kolsenikom samim..... trajki so mi cool.... prej omenjeni mi grejo samo na organ ker se delajo neke wanabee bajkere, ponavadi so najbolj glasni pa najbolj delajo nered na krožnih pa še plus tega so regisitrirani pod B !!!.....
Na bajkere pa grem zato, da se na krožni malo podružimo izmenjamo mnenja pogledamo motorje itd......
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Na trajku sediš kot v avtu, na štririkolesniku pa kot na motorju... tudi trajk je dvosledno vozilo, čelada obvezna na obeh, če potegnem črto, je štirikolesnik še vedno bolj motor kot tiste pol herbija z balanco...
cool-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Še grejo mogoče komu na živce 4-kolesniki na moto srečanjih ???

seveda.
na drugem mestu takoj za sesalci.

vsake toliko kakšnega skupinsko prefukamo
10.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Se lahko držiš teme? Glede skuterjev si se že napisal na motosvetu.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Niti štirikolesniki, niti trajki, niti skuterji niso motorji. Mogoče malo podobni.. niso pa motorji. Štirikolesnik je bolj Tomo Vinkovič traktor, kot motor...
Kaj pa vem, Gilera GP800, 75KM iz 850ccm V-Twin mašine, prenos moči na kolo preko verige, končna 210km/h, se meni zdi čisto spodoben motor...
Gilera_GP_800_st6pz.jpg

Če ti variomat ne odgovarja, imaš tudi pri avtih verjetno probleme z avtomatikom?

Štirikolesnik, z njim sem dirkal dobre 4 leta, MX, na istih progah kot cross motorji... top dirkači se peljejo zelo, zelo hitro...

Res pa, da v zgornjih dveh primerih ne vidim niti trajka, niti Tomo Vinkoviæa... pa v mlajših letih bi zraven Toma Vinkoviča dal verjetno tudi čoperje, ampak so vseeno motorji...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Večina ima prevozna sredstva, s katerimi nikoli ne dosežejo limita.
Verjetno ni vsakomur namen "dirkanje"
smile-1.gif


p.s.
Ne vem kje sem se po Hrvaški vozil, ko je mimo blisknil lokalec na večjem skuterju. Tak to pač je. Saj počasi bo v križiščih tudi malo nerodno "primerjati" s skuterji na avtomatiki.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Gre se bolj za to, da imaš motor med nogami in sta motor + voznik "eno". Pri skuterju pa sediš, kot tajnica za mizo...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Eh, debata je stekla čisto v napačno smer... Rajši nehajmo in se držimo teme. Pa saj ni važno, nekomu sportak, nekomu skuter, nekomu naked, nekomu chopper, nekomu... karkoli pač, predstavlja the best stroj in ga ima. In vsak ima lastne predstave, kakšen naj bi motor bil. Nekomu je prioriteta, da ima najhitrejši stroj, drugemu se ne ljubi šaltati, tretji ''mora'' imeti tri kufre in še tank torbo, čeprav gre samo do trgovine po pol štruce kruha in liter mleka... Ja, taki smo.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Jaz sem prvenstveno mislil vzet skuter, a raje vzel motor. Ni mi žal, edin plus, ki ga vidm pri skuterju je več prostora za kramo in opremo. Vzporedno je kolega vzel silverwinga. Sej je fajn, samo nisem mel nekega stabilnega občutka, verjetno zaradi položaja sedenja, motor je res čist drug občutek, bolj si povezan. Al so skuterji motorji al ne je brezpredmetna debata. Tehnično zame so, drugače pa moped je moped, skuter pa nek približek.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
To ti je... No, Gorico so nam po vojni priključili Italiji. Zraven nje, na naši strani pa je zrastla Nova Gorica. Ime ''GoMotoGo'' pa predstavlja prijateljstvo Italijanskih in Slovenskih motoristov, zaradi katerega so začeli na drugo nedeljo v januarju prirejati moto druženja. Izmenično Italijani, drugo leto naši. Od začetka je to bilo bolj lokalnega značaja, zadnja leta pa je prerastlo v pravo srečanje. Kot neke vrste otvoritvena vožnja. Letos organizirajo Italijani. Na Motosvetu imaš en fotoalbum od lani, da si malo pogledaš, kako to izgleda.
ime spletne strani
 
Nazadnje urejeno:

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Mraz? Kaj naredimo, ko je mraz -še ene dolge gate gor, pa je... Ne, resno -pri nekem hudem minusu ni za riniti dol, pa v dežju tudi ne. Ampak tam nekje do -5 pa ni panike. Rahel nasvet: čez rokavice se nataknejo polivinilaste s pumpe, je precej topleje.