Prva pomoč iz Avstrije.

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Smo najbolj pametni.
smile-1.gif

Na tehnicnih ne bos prisel skozi, pri policajih pa vecinoma da. Jaz imam louisovo vsebino v slovenski torbici, tako da je embalaza prava, vsebina pa dovolj majhna za pod sedez.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
najbolj pametni smo. ker mora biti predpisanih dimenzij in vsebine ( od tosame ) in imeti natisnjen rok trajanja oz uporabe
Natisnjen rok uporabe ima tudi Louisova prva pomoč.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Jaz imam sicer Tosamino -mi ni problem zaradi velikosti, ker imam itak torbe gor. Mi je pa butasto do amena, da po naših predpisih ne velja Louisova. No, po nekih podatkih ne. Ne vem zakaj, pa ja ima TUV. A potem ni dovolj dobro, če velja za Nemce?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.056
113
pri taščici
Dolamič operira po tosami?
A ni nekdo drug?
Naj vas ne skrbi, ne bo več dolgo. Bo škripnila, tako kot je vse kjer je bil dolamič. On je pač ”pogrebec” ki pospravi za krvniki, da na koncu vsi ostanejo praznih rok, razen nekaj izbrancev.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Če se dotaknem teme, ker je povezano. V vseh državah je obvezno imeti s seboj ta komplet prve pomoči. Se pojavlja eno vprašanje: zakaj, hudiča, pa motorji nimajo predvidenega prostora zanjo? Na prejšnjem otorju je pod stranskim pokrovom bilo dovolj prostora na tak komplet, pa še rezervne žarnice in par olagumijev sem spravil zraven. Ko sem pa sedanjega pripeljal domov, pa ves navdušen odvijem dol desni pokrov -elektrika.. O.K., bo verjetno pod levim prostor, si mislim. Ja, dreka -tudi zapolnjeno . Edino, kar sem lahko stlačil zraven orodja pod sedežem, je bila ena rezervna svečka in par vezic. Da jim mamico japonsko...
Ko poteče Tosaminemu kompletu rok uporabe (tudi to je po predpisih), pa jo menjam za Louisovo za 5 evrov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem lepo strpal v oba japonca pod zic.
smile-1.gif


Pri prvem je šla lepo cela spodaj, pri drugem pa sem moral dati ven škarje.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Ne vem če je res, da je to potrebno v vseh državah. Ko sem bil v Novi Zelandiji to definitivno ni obvezno.

Se pa strinjam, da bi tu mama Evropa lahko malo posegla vmes.
Sam imam PP iz Lojza in sem jo stlačil pod zic.