Primerjava ponudnikov TRIO paketov

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz imam conax v TV in dela OK (hitrost preklapljanja je bolj odvisna od kvalitete TV kot česa drugega. Stari box, mi je +- enak kot Telekomov - s tem da tisti na optiki preklaplja počasneje kot ta na koaksu.

Bi rekel čisto tako objektivno in neprizadeto: vsi trije veliki + T2 so isto sranje drugo pakovanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

damirj

Guru
9. maj 2012
4.815
2.078
113
Ok se strinjam, ampak sem se bolj obregnil v to reklamiranje kako je T-2 (ali pa morda je to Telemach) najcenješi in oh in sploh. Ker ko daš na mizo doplačila itd, da prideš na enake faktorje, potem vidiš, da vse stlačiš v rang zaokrožitvene razlike na decimalni vejici.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.815
2.078
113
To je bivši Amis? PRi Amisu mi je bil všeč TV box in pa možnost pavze kar med gledanjem TV v živo, brez potrebe hodit v menije pa ogled nazaj itd... Še imajo to? Ampak so, kolikor vem, rahlo zaspali pri ponudbi in pa HD in 4k kanalih.
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Novi box EON pri Telekomu ima pavzo tudi v živo. Prihajajo pa SCI-FI, Fashion TV 4k in Travel XP 4k
 

maxhoop

Zelenc'
4. nov 2018
6
1
3
Mislim, da je "trenutno" Telekom najslabša izbira. Ne pozabite, da morate za EON plačati 29 EUR in če boste hoteli imeti daljinec s številčnico še dodatnih 25 EUR.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Malo se meša EON in NEO. Je pa res, da ta izdelek trenutno ni vreden, da bi ga vzel. Imam še svoje lastniške boxe in dokler bodo delovali bojo kar ok. Je pa pozabil napisati, da poleg zgornjih stroškov (dobro dalinca ni potrebno kupiti) pride še mesečna naročnina. Prvi box mislim, da je izvzet pri naročnini, čeprav v to nisem čisto prepričan. Bi moral preveriti.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz sem ta teden prešaltal iz Telemacha na A1 kombo M. Meni je ta paket puna kapa.
Sem pri Telemachu poskušal priti do kake akcije in niso jebal žive sile. Zdaj bom plačeval 30€ mesečno za naslednji dve leti. Mal sem se jajcal ker sem moral vlečt dodatne kable po bajti (UTP), samo zdaj imam pripravljeno kablažo tako za coax kot za IPTV.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Zakaj pa nisi šel na T2? Po prebranem ga kar hvalijo.
Vse kar je na trgu je zame overkill. Izbral sem najcenejšo opcijo.
Sicer pa ne vem kaj bi lahko bilo drugače. Centrala in parica sta telekomova (ni optike), ostalo je pa bolj kot ne isto sranje drug pakovanje. Tista škatlica (sprejemnik) deluje presenetljivo dobro in hitro (hitreje preklaplja kot digitalna kabelska TV). Aja pa še ogled za nazaj je vključen za dve leti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Koliko tv lahko gledas hkrati. Rabim za tri.
Ker sem tudi sam se vedno na bakru ( po luftu) in se ne kaze na optiko kmalu lanski kljub obljubi do novega leta(niso povedal katerega), bi tudi sam razpolovil strosek trojcka.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ja, verjetno je odvisno od tega, na kakšno hitrost se ti sinhronizira modem.
Načeloma ne vidim vzroka da ne bi imel treh sprejemnikov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Zdaj na telekomu nekako dobim 20/4, je pa res da pogosto pade v poden pa ne vem razloga.
Ampak tv takrat dela, samo net strajka