Primerjava ponudnikov TRIO paketov

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Čeprav je tema namenjena primerjavi TRIO ponudnikom, pa bi vaju vseeno prosil, da prilepita kake linke do akcij, katere plačujeta (XSIDE in mat), pa da vidimo tudi ostali, kam se splača it... ;)
Jaz trenutno pri GENiju plačujem 0,06893 €/kWh za VT in 0,03721 €/kWh za MT skupaj z DDV, ampak kolikor vidim trenutno nimajo neke pametne akcije (razen v kombinaciji z nakupom sončne elektrarne). Petrolova akcijska cena za eno leto je 0,07136 €/kWh za VT / 0,03910 €/kWh za MT, če prav vidim.

Za Telekom pa nisem zasledil, če je tudi na elektriko kakšen popust ob vezavi, ampak redna cena je 0,080459 €/kWh za VT in 0,042639 €/kWh za MT oziroma od 1.4 dalje 0,07584 €/kWh za VT in 0,04369 €/kWh za MT. V tem primeru se splača samo, če ti popust na preostale storitve o odtehta.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Jaz trenutno pri GENiju plačujem 0,06893 €/kWh za VT in 0,03721 €/kWh za MT skupaj z DDV, ampak kolikor vidim trenutno nimajo neke pametne akcije (razen v kombinaciji z nakupom sončne elektrarne). Petrolova akcijska cena za eno leto je 0,07136 €/kWh za VT / 0,03910 €/kWh za MT, če prav vidim.

Za Telekom pa nisem zasledil, če je tudi na elektriko kakšen popust ob vezavi, ampak redna cena je 0,080459 €/kWh za VT in 0,042639 €/kWh za MT oziroma od 1.4 dalje 0,07584 €/kWh za VT in 0,04369 €/kWh za MT. V tem primeru se splača samo, če ti popust na preostale storitve o odtehta.

Jaz imam pri Petrolu trenutno:
0,03133
0,05718
Akcija Jesenski L 1500 ZT!

Z marcem sem na Zvesti 20 in bo še 5% nižja cena.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Jaz imam pri Petrolu trenutno:
0,03133
0,05718
Akcija Jesenski L 1500 ZT!

Z marcem sem na Zvesti 20 in bo še 5% nižja cena.
Z DDV ali brez?

EDIT: Sodeč po online ceniku, je tole kar lepo brez DDV, torej 0,06976 €/kWh za VT in 0,03822 €/kWh za VT z DDV....
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 17097

Čeprav je tema namenjena primerjavi TRIO ponudnikom, pa bi vaju vseeno prosil, da prilepita kake linke do akcij, katere plačujeta (XSIDE in mat), pa da vidimo tudi ostali, kam se splača it... ;)
Čeprav je tema namenjena primerjavi TRIO ponudnikom, pa bi vaju vseeno prosil, da prilepita kake linke do akcij, katere plačujeta (XSIDE in mat), pa da vidimo tudi ostali, kam se splača it... ;)

SPAM- Premaknite v za to namenjeno temo!
Nehajte smetit teme, ki ni za to odprta!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Se ne strinjam ravno, glede na to, da je elektrika (v primeru Telekoma) del teh paketov oziroma je cena paketa precej odvisna od tega, ali vzameš tudi elektriko zraven ali ne....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jinetera in 8888
I

Izbrisan uporabnik 17097

Kaj si mal prilagojen program?
A se ti strinjaš ali ne ni pomembno. Preberi si prvi komentar kaj sprašuje odpiralec teme in potem spamaj.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Kaj si mal prilagojen program?
A se ti strinjaš ali ne ni pomembno. Preberi si prvi komentar kaj sprašuje odpiralec teme in potem spamaj.
Se ne mislim spuščat na tvoj nivo omejenosti, tko da BP brišete....

Direktno na vprašanje kje je ceneje kot OPjevih 29,99€ se nanaša samo prvih nekaj odgovorov, ostalih par strani je bolj splošna primerjava paketov, kot je tudi naslov teme.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Se ne mislim spuščat na tvoj nivo omejenosti, tko da BP brišete....

Direktno na vprašanje kje je ceneje kot OPjevih 29,99€ se nanaša samo prvih nekaj odgovorov, ostalih par strani je bolj splošna primerjava paketov, kot je tudi naslov teme.

Ja res, na tvoj nivo se je res težko spustit.
Daj še enkrat počasi preberi naslov. Mogoče ti bo potem vštekalo.
Fak morate pa zasrat čisto vsako temo. Nič čudnega, da je tako kot je. No ja saj nisi ti kriv, če ti mal bolj pozno pride, prej bi za to morali poskrbet moderatorji in tistga, ki je to začel prestavit. Nima veze. :bonk:
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.745
357
83
Vipavska dolina
ksz

Nekaj gledam ponudnike pa me zanima par stvari. Sedaj sem na siolu in imam odprte 4 tv kanale, tako da lahko gledam 2x mini hd. Pri t2 sem videl (če sem prav razumel) je drugi box (ali kar je že za sprejem druge tv) doplačilo, kako je pa pri A1? Tam nikjer ne najdem tega podatka.
Net imam 20/2 (vdsl, optika ni mogoča), to mi je pogoj, na manj ne grem. Tv shema rabim nekaj srednjega. Sem opazil pri t2 da zgleda nimajo fox-ov v sd, ampak zgolj hd in to v najvišji shemi. A1 pa zgolj sd, to mi je vsaj sprejemljivo, ker tudi sedaj spremljam prek sd.
Cenovno me pride tale paket (niti ni več na razpolago, zdaj so zgleda samo še neo) pri siolu najmanj, ampak če ukinejo določene zadeve, pa še kakšno doplačilo potem to ni več najceneje. Z vezavo me pride potem najmanj A1, ampak kot pravim ne vem koliko tv lahko tam vzamem. T2 bi moral vzeti zaradi fox programov potem najvišjo shemo, plus dodaten box in me pride najdražje.

Če se kdo znajde iz te moje kolobocije, naj mi malo razjasni te zadeve, hvala. Pa tudi kakšna izkušnja je dobrodošla, predvsem glede odprave napak.
 

kokoravec69

Zelenc'
23. sep 2019
3
0
1
Mi smo imeli že vse ponudnike in je popolnoma odvisno kaj potrebuješ. Vedno so nam pomagali pri optispin.net.

To je podobno kot z avtomobilom. Ali lahko vprašaš kateri je najugodnješi?
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.745
357
83
Vipavska dolina
informacije lahko dobim tudi s strani prodajalcev, ampak mene zanimajo tudi izkušnje uporabnikov. Pa verjetno uporabnik a1 bo vedel ali ima lahko eno tv ali več, uporabnik t2 bo vedel nekako kakšne so sheme in doplačila, in podobno. Vaša stran mi lahko verjetno izračuna kaj in kako, ampak popolnega odgovora verjetno tudi tam ne morem dobiti.
Glede avtomobila, sam sem kupoval model v katerega sem se "zaljubil" ko je prišel na trg. Iskal sem zgolj tisti model, pa nisem gledal ali je bil najugodnejši ali ne.

In pri teh ponudnikih mene tudi zanima zgolj par stvari, da imam net kakršnega hočem, da lahko gledam programe katere želim in da za to plačam čimmanj. Nisem pa nek ljubitelj prehodov, da bi se pri enem vezal in po preteku vezave ponudnika menjal in tako v nedogled. Pri siolu sem že 11 let, oni so takrat mi edini ponudili net kakršnega sem želel, amis mi je takrat ponudil bolj skromnega. T2 pa takrat pri nas ni ponujal, tako da sem imel zgolj dve izbiri in sem izbral zame ugodnejšo pa ne glede na razliko par €.

Zdaj razmišljam o morebitni menjavi, če se zadeve bistveno spremenijo, kar mi lahko prinese "podražitev" par € in potem je vprašanje če mi bo najbolj odgovarjal njihov "sistem".
 
  • Všeč mi je
Reactions: kokoravec69

map

Guru
6. jul 2008
7.781
1.924
113
najrajš na babi
pri T2 je dodatni box 4 EUR/mesec. Imaš pa še varjanto aplikacije za android TV, Samsung OS Tizen ali Fire TV. Lahko jo namestiš na pametni televizor ali Android TV box. cena je 0.99 EUR/mesec.

Drugače je meni še najbolj ugoden T2, paket Oranžni diamant HBO. Pač domači hočejo imeti "vse programe", čimveč HD. 63 EUR + 1eur za aplikacijo na drugi tv. Pa še mobilno telefonijo imam rešeno, ker vključiuje mobilni paket neomejeno min/SMS/mms in 50 Giga podatkov.