Primerjava avtomobilskih asistenc

B81

22. jul 2007
36.304
10.121
113
No ja...ce mi v portorozu nalozi avto in pelje v maribor, sem porabil celo.
Sem peljal audija arconu in je asistenca sla..tako da tam tam..
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.354
113
Ni tam tam, niti približno. Razen, če se zavestno odločiš za najcenejšo opcijo asistence za ceno treh kavic, to pa seveda ima svoje posledice pa še tu je vprašanje ali gre za zavarovanje na prvi riziko in imaš dogovorjen znesek za šlep na voljo za vsak primer posebej, bi moral preverit kakšne so tu kaj morebitne razlike med zavarovalnicami. AMZS asistenca pa stane koliko že? Okoli 60-80€? Za ta denar bi moral dobiti več. Poglej kaj tu Sava recimo nudi za v paketu Premium za zgolj par deset evrov.... Osebno vidim največjo prednost AMZS asistence v primeru, da si lastnik (oz. si v družini lastite) več vozil in daš tako samo eno premijo AMZSju namesto nekaj deset evrov zavarovalnicam za vsak avto posebej saj je AMZS asistenca vezana na osebo in ne na vozilo.

 

B81

22. jul 2007
36.304
10.121
113
Ja, triglav sem imel, zdaj generali in dve asistenci na voljo... save niti ne poznam, me pa zanima, koliko omenjene asis. stanejo na leto.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Poglej kaj tu Sava recimo nudi za v paketu Premium za zgolj par deset evrov
Par deset evrov je bilo leta nazaj, sedaj je to drazje od amzs clanstva, cena gre mislim da proti stotici.

Drigace pa mislim, da bi bila mozna resitev za samo enkratno vleko, da po prvem koriscenju nadgradis clanstvo v druzinsko. Tam imas kritih vec primerov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.457
113
pri taščici
Sava
Kona 74
Tesla 64(obnova zavarovanja)
Druzinsko nezgodno zavarovanje tujina nekih
120€

Skupaj 250+
Amzs pride pa 163€
Adistenco koristim 1x na pet let...
Mislim da bom spomladi asistence izkljucil