Prestigio MultiPhone, prihaja.

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
877
20
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
to je bla "prava" cena, pol se pa uvoznik zbuni
wink-1.gif
LOL povsod so akcije in anomalije (uvozni želi tako ceno končni prodajalec pa ima v mislih drugo) ja dijoporko pač kupi ko je dobra cena in ko ni več ne išči izgovorov da si čakal. Si pač zajebu in sprejmi da si čakal preveč čas. Tisti ki so kupili pravi čas pa se smejijo, Jaz sem ga kupil pravi čas....4300 zelo ugodno in sem dobil dober telefon za dobro ceno.

Kaj pa tebe zuli. Kdo rekel da ga hucem kupit ? (danny style ?)
Drugace pa a ni cudno da je cena povsod 200€ (oz uvoznikov PPC) ?

lp
 

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
V prvi rundi ni bilo usnjenih tokov zrave(govorim za 4300).V sredini decembra sem pa kupil za sina isto 4300 duo pa je zraven
že dobil usnjeni tok.Za ostale modele pa nevem.
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
to je bla "prava" cena, pol se pa uvoznik zbuni
wink-1.gif
LOL povsod so akcije in anomalije (uvozni želi tako ceno končni prodajalec pa ima v mislih drugo) ja dijoporko pač kupi ko je dobra cena in ko ni več ne išči izgovorov da si čakal. Si pač zajebu in sprejmi da si čakal preveč čas. Tisti ki so kupili pravi čas pa se smejijo, Jaz sem ga kupil pravi čas....4300 zelo ugodno in sem dobil dober telefon za dobro ceno.

Kaj pa tebe zuli. Kdo rekel da ga hucem kupit ? (danny style ?)
Drugace pa a ni cudno da je cena povsod 200€ (oz uvoznikov PPC) ?

lp


Mene nič ne žuli ti si tisit, ki imaš težavo. Posel gre kakor gre in še vedno večino naredijo trgovine oz retail in oni potrebujejo več marže na drugi strani pa so online trgovine od katerih zares živita samo dve a še en od teh ima drugačno usmeritev.
In ko se cena razbije beri se uname boj kdo je najcenejši ja čas za kupit. In eni smo ga...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Sam sem dobil torbico zraven in izgleda da je bila kot dodatek zraven samo omejeni seriji telefonov, torbica je kvalitetno izdelana iz usnja z trdimi stranicami se pa pojavi en majhen problem ko te kdo kliče praktično ne slišiš zvoka zvonenja ker torbica nima odprtine za zvok, namreč telefon ima zvočnik za zvonenje na zadnji strani in ko ga vstaviš v torbici je le ta na dno v torbici tesno stisnjen, res moraš imeti dobro uho da slišiš zvonenje.Je pa res kvalitetna in se točno prilega telefonu tako da rabiš kar malo moči da ga potegneš iz torbice.
Kmalo bo en mesec od kar ga imam in lahko povem da sem se ga že navadil oz, navadil na funkcije ker dejansko ne dobiš zraven telefona nobenih uporabniških navodil razen nekaj osnovnega za zagon v mali brošurici in če nisi vajen Androida si v temi, kako in kaj ker je android sicer v raznih variantah identičen vendar je telefon tisti ki ti te funkcije razporeja z svojimi nastavitvami, če ne bi iskal pomoči preko Alterja in vsemogočih kolegov ki imajo android z podobnimi funkcijami ' sem bil te volje da se ga kar hitro rešim in se več ne ubadam z tem. Kaj premišljuje distributer tega in podobnih telefonov da ne priloži uporabniška navodila ki bi te peljala po funkcijah ne vem, morda se jim ne zdi potreba ali pa je zato finančni vzrok., vsekakor je potrebno kar nekaj časa da pogruntaš delovanje telefona da se lahko z njim pozneje igraš in ga v miru uporabljaš.
JE pa res da telefon izstopa z svojo obliko v pozitivni smeri tudi sama uporabnost je enkratna in za ta denar je nakup upravičen kakšne cene so drugot po evropi pa itak sami vidite, razlike so in vedno bojo.
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Bodo naredili tudi obsežnejša navodila, vendar jih najbrš lahko pričakujemo šele z novo linijo telefonov.
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
877
20
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
Citat:
Uporabnik legionar pravi:
Citat:
Uporabnik KrNeki99 pravi:
to je bla "prava" cena, pol se pa uvoznik zbuni
wink-1.gif
LOL povsod so akcije in anomalije (uvozni želi tako ceno končni prodajalec pa ima v mislih drugo) ja dijoporko pač kupi ko je dobra cena in ko ni več ne išči izgovorov da si čakal. Si pač zajebu in sprejmi da si čakal preveč čas. Tisti ki so kupili pravi čas pa se smejijo, Jaz sem ga kupil pravi čas....4300 zelo ugodno in sem dobil dober telefon za dobro ceno.

Kaj pa tebe zuli. Kdo rekel da ga hucem kupit ? (danny style ?)
Drugace pa a ni cudno da je cena povsod 200€ (oz uvoznikov PPC) ?

lp


Mene nič ne žuli ti si tisit, ki imaš težavo. Posel gre kakor gre in še vedno večino naredijo trgovine oz retail in oni potrebujejo več marže na drugi strani pa so online trgovine od katerih zares živita samo dve a še en od teh ima drugačno usmeritev.
In ko se cena razbije beri se uname boj kdo je najcenejši ja čas za kupit. In eni smo ga...

ah ja... ce preberes prvi moj post bos videl da vse kar sem hotel povedati je to, da pri nas uvoznik drzi ceno. Ne pa da je nabavni strosek tako visji (+50€ na nemcijo), pa kolicne, pa ....

Ti si vesel ko radijo "dober telefon za dobro ceno" v "akciji po napaki" (ki je bila odpravljena) a Hans ga vseeno kupi 20€ ceneje (redna cena)
crazy1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.795
2.126
113
da ne bo nepotrebnih diskusij o hansu in podobnih... zadeva je EOL prihajajo novi in hans se je odločil, da bo zalogo hitro prodal posledično je cena kakršna je
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
CupraR@-- do takrat ko bodo dodali obsežna navodila se znajdite kot se veste in znate--??

No ja vsak ima svoje mišljenje, sam sem imel in še imam svoje mnenje glede tega.

Ni dovolj da ima izdelek oznako ---CE 0700--
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.822
2.568
113
Citat:
Uporabnik netko pravi:
zadeva je EOL prihajajo novi in hans se je odločil, da bo zalogo hitro prodal posledično je cena kakršna je

Po dveh mesecih prodaje
hysterical-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Na mojem Prestigio proizvodu tudi piše na škatli "upgradeable to Android 4.1" pa misliš, da je upgrade res na voljo? Ne vem če je kakšna njihova naprava imala dejansko upgrade iz ene verzije androida na višjo, kakšen bug še popravijo, kaj več pa ne.
 

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
Sem gledal malo linke, ki ste jih objavili od drugih spletnih trgovin. Zgleda, da prodajam čisto prepoceni
wink-1.gif


Na moji trgovinici je cena 185€ za model 4300.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik netko pravi:
zadeva je EOL prihajajo novi in hans se je odločil, da bo zalogo hitro prodal posledično je cena kakršna je

Po dveh mesecih prodaje
hysterical-1.gif

Daleč od tega, predstavitev septembra. Če kolikor toliko poznaš ta segment (pametni telefoni, tablice) ti je jasno da na 2-3 mesec hodijo ven novi modeli.