Prestigio MultiPhone, prihaja.

tomi

Guru
1. sep 2007
18.121
9.369
113
40
MB
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Ti povej raje zakaj so enaa cenejši od vas.

Pri ziher 70% enakih artiklov.

zgleda jim je filing zastojn delat
grin1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik tomi pravi:

to je pa druga fora ... da si primoran jemat pri določenih ki so pač uradni distributerji
grims-1.gif

Ja nisi primoran, pač navežeš stik z nekim tujim (cenejšim) distributerjem. Ekskluzive pri uvozu v EU ni, če kdo trdi, da je eksluzivni uvoznik zavaja in je zrel za kakšno tožbo.

Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Jaz pa ne razumem, kaj je uvoznik na boljšem, če forsira trgvovcu prodajno ceno? A ne ostane razlika samo trgovcu?

Tudi mene to bega, netko lahko pojasniš? Ker gre za navadno jebanje potrošnika v mozag. Vprašanje, če je sploh dovoljeno, da uvoznik in distributer postavlja prodajne cene?

netko, če kupiš Prestigia v Nemčiji, se lahko garancija uveljavlja na ASBIS-u?
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
877
20
18
Ljubljana
jah treba drzat ceno artiklu, drgac ga zaradi premalega zasluzka BigBang, merkur in podobni ne bodo prodajal vec. Fancy stacuno je treba placat, ...

Potem pa se Operaterji in akcija oz. subvencija. Kolk pa mislis da ti Mobitel realno subvencije da ? v stacuni 200€ on ti da v supadupa akciji za 100€ in narod ves vesel (telefon pa na kitajskem oko 20€, s tem da ma se televizor notri)
 

malla

Zelenc'
3. feb 2013
1
0
1
Zdravo,

nisem šla brat vse za nazaj, zanima me samo kakšna izkušnja/mnenje o modelu 3500..

Je vreden nakupa?

Hvala in lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Očitno se večina ki se odloča za nakup odloča za modele Prestigio ki so strojno in programsko zmogljivejši je pa model 3500 vreden nakupa če se odločiš in nimaš posebnih potreb po večji zmogljivosti aparata.
 
Nazadnje urejeno:

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Da, vendar ne z istim sw. Trenutno zadnja uradna verzija za 4040 je 1.0.13. Dobiš jo enako kot pri 4300: Nastavitve --> O telefonu --> System updates
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
BTW, kaj pa model 4020DUO?

Vidim da nekje imajo tudi tega, ubistvu 4inch izvedba 3500DUO.
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Glede na izkušnje prejšnjih telefonov, ki sem jih imel, prisegam na modele 4040 ali višje. Android 2.3 se mi je zameril do konca življenja tako na tablicah kot telefonih. Priporočam ICS ali višje.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.795
2.126
113
4020 je ubistvu zelo spodoben vstopni model ga ima eden od mulcev pa ga kdaj pa kdaj dobim u roke ko more oči zrihtat štalo ki jo naredijo:)
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Če bi imeli uporabna navodila v Slovenskem jeziku za vsak model MultiPhona bi se lahko izognili marsikateri nejasnosti in **štali.
Tako pa je vse ostalo pri obljubah in --znajdi se sam--
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.795
2.126
113
trenutno tko zgleda dejstvo pa je da so navodila za android 2,3 praktično na koncu za android 4... pa ravno tako
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Vredu je to da obstajajo forumi kjer si lahko izmenjamo izkušnje in potem se nekatere nejasnosti glede funkcij in delovanja posameznega telefona to razjasni,kajj drugega nam ne preostane, izkušne z uporabo prestigia 4500 in 4300 duo so pri meni pustile pozitivno mnenje saj se navadiš na Android in njegove funkcije problem pa nastane ko nekaj zašteka in ne gre ne desno in ne levo takrat pa je res teško dobiti kakšrn namig kako odpraviti problem, sem bil z 4500 duo v situaciji da sem moral klicati na servis ASBIS da dobim odgovor na nejasnost glede neke funkcije.
Definitivno je Prstigio 4500 duo telefon za katerega tudi moji znanci pravijo da je lep na zunaj in zelo uporaben, hiter in zanesljiv, tudi 4300 duo je dober telefon in vsak ima svoje posebnosti ki upravičijo njegovo ime --PRESTIGIO--
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Še bolje je če imaš oba in ko se enega naveličaš vzameš za nekaj dni drugega, ko sem kupil 4500 duo je bila še žena navdušena nad njim in je tako ostal 4300 duo v rezervi, mi je ta rezerva prišla potem kaj kmalu no sedaj je ta 4500 zopet v funkciji--hvala ASBIS .. .kot sem prej omenil je Prestigio 4500 duo aparat ki je navjdušil moje znance in tudi mene osebno in ga ne menjam za drugega vsaj dokler si kaj pri Prestigiu ne zamislijo in na trg lansirajo kaj novejšega .

Prestigio tablica, navigacija , dva telefona 4300 in 4500 to mi je zaenkrat dovolj tudi finančno je to vseeno zame precejšen vložek, --
 

erneesto

Zelenc'
17. feb 2013
7
0
1
Ali se da pri modelu 4500 nastavljat za vsako sim posebaj svojega operaterja in ali sta oba hkrati umts ali ne? Ker uporabljam sedaj dva telefona iščem nekaj primernega in po karakteristikah je to najzmoglivejši dual sim telefon kar sem jih našel. Sicer sedaj uporabljam samsung galaxy s2 in se bojim da bo tole preveliko razočaranje, sicer bi nabavil s4 ko pride ampak se mi res ne da vlačit dveh telefonov po žepih. Kako pa se obnese aparat glede na to da je 8mp, ker moj samsung dela super slike in ima tudi 8mp.

lp