Prestigio MultiPhone, prihaja.

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Kateri strani v angleščini in 250 eur za 10/9.7 tablico Toshiba, Samsung,,,,,,,,,,,,
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Z sinom sva primerjala njegovega Samsunga s 3 in mojega Prestigota 43oo , in razen malenkostnih nihanj v nekaterih povezavah in hitrosti odpiranja strani je to malenkostno v prid enkrat enega in nato drugega telefona.
Z tablico sem popolnoma zadovoljen in kot sem v temi o tablicaj Prestigio napisal sem za ta denar koliko stane dobil zmogliv tablični računalnik z preverjeno kvaliteto kar za druge NO NAME tablice ki sem jih imel v rokah pred to ki sem jo kupil ni za rečti.
Sam pravim tako, vsak si naj pred nakupom sam v sebi razčisti kaj in za koliko denarja želi kaj imeti, sam sem kupil to kar je od Prestigia na prodaj in niti v enem trenutku mi ni žal tega denarja, z svojim skromnim mesečnim prihodkom sem uspel v kratkem času ugodno kupiti izdelke Prestigio vi ki pa imate prihodke večje si kupite tiste izdelke blagovnih znamk ki so primerne vašemu finančnemu stanju, vsi ne moremo imeti vse najdražje zato so izdelki podjetja Prestigio z svojo ceno in ponudbo izdelkov prilagojeni vsem ki cenijo kvaliteto izdelave in garancijo .
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.879
2.177
113
kupil si tablico in poleg tega da si dobil uporabnost si dobil tudi sledeče:
-2 leti garancije v sloveniji za kar ne boš plačeval dodatnih stroškov v primeru okvar ki jih krije garancija
-ker si kupil v sloveniji si dobil varstvo zakona o varstvu potrošnika, ki je eden izmed najbolj kupcu naklonjenih
-kupil si b-brand produkt ki pa se od drugih razlikje predvsem potem da ga zanima razvoj in rast ne pa enkratni nakup, kar pomeni da stoji v ozadju peščica razvijalec, ki ti pošiljajo dopoljnjene firmware da tvoja tablica deluje kar se da tekoče
-kupil si pri brandu ki ima strogo kontrolo kvalitete posledično je % okvarljivosti mnogo nižja kot pri direktno primerljivih produktih
-kupil si pri brandu čigar lokalni managment razume slovensko tržišče in predvsem želi ta produkt ohraniti na dobrem imenu

to je nekaj dejstev, ki ljudem kot je južni park ne razumejo saj je njiho razmišljanje enostavno preveč omejeno, da bi razumeli različne poslovne modele in pa seveda temu primerno različne ciljne skupine, ki jih brandi targetirajo. In očitno sodi v skupino "slovenceljni" in temu primeren je tudi njegov odziv
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Tako je kot si zapisal netko, eni ne bodo nikoli razumeli prednosti nakupov takšnih izdelkov kot so naprimer Prestigio, tako sam kot tudi drugi ki so lastniki izdelkov znamke Prestigio smo prednosti te blagovne znamke in ponudbe v vidu servisa in drugih storitev odkrili in ocenili kot zelo pozitivno dejstvo naspram drugih ponudnikov ki prodajajo tehnične izdelke zatakne se pa pri podpori in servisu.

Tu je prednost Prestigia in to je pohvale vredno, od servisa do tehnične podpore itd.
1657483-prestigio_multiphone_4300_duo_white.png
 

Priponke

  • 1657483-prestigio_multiphone_4300_duo_white.png
    1657483-prestigio_multiphone_4300_duo_white.png
    145,5 KB · Ogledi: 191
Nazadnje urejeno:

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
A Prestigio 4300 ima vgrajen ze kaksen graficni procesor no se bolj me zanima ce ga ma 4500 ce se ze ve?
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik netko pravi:
-kupil si b-brand produkt ki pa se od drugih razlikje predvsem potem da ga zanima razvoj in rast ne pa enkratni nakup, kar pomeni da stoji v ozadju peščica razvijalec, ki ti pošiljajo dopoljnjene firmware da tvoja tablica deluje kar se da tekoče

Bo za PMP5570C_DUO na voljo 4.2 upgrade?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Imel bi vprašanje, kako nastaviti da se shranijo slike ki jih slikaš na MIKRO SD kartico torej SDCARD 2--zunanja
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Tako , po dveh dneh uporabe ugotavljam da je s telefonom vse ok, so pa prisotne nekatere malenkosti ki me motijo, precej plitek zvok v notranji slušalki za sprejem klicev, tudi jakost je na meji slišnega, nastavitve. če ne razumeš delovanje Androida je zelo teško, nikjer nobenih navodil ni v pisni obliki in ni na spletu to je zelo velika pomanjkljivost da tak aparat nima pisnih navodil da te usmerjajo v razne nastavitve.POTREBNO bo da Prestigu razmislijo ali bodo podrobna navodila dali kot prilogo k novemu aparatu ali pa na spletu.
Sam sem laik za te stvari in taki rabijo ta navodila.
Baterija, slaba, en dan komaj, morda bo boljše po več ciklih polnjenja če ne je to bolj slaba zadeva.
Programi ki sem jih namestil;samo --MobileCare-- in App2SD,
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Je blo za pričakovat
smirk-1.gif



Poleg tega pa še:

"-kupil si pri brandu ki ima strogo kontrolo kvalitete posledično je % okvarljivosti mnogo nižja kot pri direktno primerljivih produktih"


Kdo se zaj norca dela. V tej temi sem zasledil pokvarjene telefone, kateri so bili zamenjani za nove?!?! Pokvarljivost pa je zelo nizka? hahaha


Kot sem že pred tedni napisal, da je samsung galaxy s2 mnogo boljši nakup (podpora, kvaliteta, kamera, procesor, memorija, grafika, zaslon...) , če res ne rabiš 2 aktivnih sim.Pa še to se da enostavno in poceni rešit: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1380309

Denar je itak vaš.Srečno
wink-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Nisem govoril o nobeni pomanjkljivosti in okvari , rawr, omenil sem nekaj podrobnosti ki bi lahko bile urejene.navodila--vse ostalo je tako kot sem pričakoval, torej ne nakladaj nekaj in o nečem , a misliš da je pokvarljivost drugih telefonom nična? Samsung S3 , katastrofa , S 2 , prav nič kaj manj, torej ,vzemi z rezervo to o pokvarljivosti Prestigio PMP aparatov,procenta pokvarljivosti itak ne boš nikoli zvedel ne za eno in ne za drugo firmo.
O samsungu in njegovi kvaliteti pa si tudi lahko prebereš zelo lepe stvari, dalje pa ne bom natolceval.

Prestigio PMP je telefon ki si ga lahko privoščim in sem z njim zadovoljen.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.879
2.177
113
lahko se postaviš na glavo 4300 je bilo vrnjenih manj kot je prstov na obeh rokah... to sem pripravljen podreti z vpogledom v sistem po načinu presenečenja da bi izločil moment morebitnega prireranja kar bi bil odgovor vsakega, ki bi bil razočaran, ko bi videl rezultat, ki ni v skladu z njegovim pričakovanjem

res je denar je resnično od potrošnikov ne tvoj in tudi ne moj... jaz se trudim potrošnikom približat nekaj česar si drugače nebi mogli privoščiti ti imaš očitno funkcijo to izpodbijat... seveda pri tem nisi niti pikice konstruktiven ampak bolj kot ne slovencelj


ker si očitno veliki znalac ti ponudim še službo v kateri boš izkoristil vso svojo kreativnost prvi moment, ko te vidim ali slišim pljuvat po konkurenci pa letiš kot gumb iz srajce


retro:
kar se tiče podrobnih navodil bodo narejena oz so že v delu, ker mislim, da je tako prav čeprav so zakonska že zadoščena... skratka uporabniku želi biti znamka prijazna... narejena bodo tako za telefon kot tudi za tablico
 
Nazadnje urejeno:

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Meni baterija brez problema zdrži 2 dni, pa je gar dosti pogovorov pa date....Je pa res da dato ugasnem ko je ne rabim. Tudi zvok v slušalki čisto ok..navodil pa ne rabim, saj vse čisto po Androidovo. .
cheer.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Netko, saj imaš prav da je zakonsko zadoščeno, vendar osebno kot laik ki je prvič v kontaktu z telefonom ki ima Android je vse tuje, in ko naletiš na neko nerešljivo zadevo je nimaš od kje vzeti, težko je pogruntati nekaj samemu od sebe ko pa te nič ne usmerja, to je napisano dobronamerno in želim si za bodoče in sedanje uporabnike da bi lahko iz navodil torej priloge črpali podatke za rešitev nejasnosti.
sicer vprašaš malo tu in malo tam pa je kaj za zvedeti, vsak pa ima svojo rešitev za tvoj problem in včasih ne deluje .

Tako še vedno ne vem kako urediti shranjevanje slik ki jih fotografiraš na zunanjo SD kartico, kako preusmeriti to shranjevanje, prosim za pojasnilo.
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
V aplikaciji kamera je potrebno nastavit, da shranjuje na spominsko kartico.Predvidevam, da imaš android v slovenskem jeziku?
 

NNxxNN

Pripravnik
30. jun 2011
39
0
6
Slik direktno na SD2 (zunanjo mSD kartico) ni možno shranjevati. Tukaj pomaga le cut-paste iz notranjega pomnilnika (SD) na zunanjo mSD kartico v File Managerju.