Prestigio MultiPhone, prihaja.

premzlof

Zelenc'
23. nov 2012
19
0
1
Na kateri kartici? Intesni ali eksterni? Na interni že namreč je mapa Ringtones, v njo sem kopiral ta mp3. V file managerju mi ga pokaže, vendar nato nimam več nobenih možnosti, da bi ga nastavil kot zvok za mesidž.

Pa še to: Kako naj nastavim, da bo vsaka kartica imela svoje zvonenje?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.822
2.568
113
Probaj na obeh... ena bo že delala.


Za sim kartice pa nimam pojma.... nisem imel še takega ....
 

premzlof

Zelenc'
23. nov 2012
19
0
1
Ne gre nikako ali pa jaz kaj narobe delam.
confused-1.gif
 

just

Zelenc'
12. dec 2012
3
0
1
Prej ste v forumu omenjali, da če je sprejet klic na eno kartico, je druga nedosegljiva.
Eni telefoni imajo tako nastavitev, da če se javite na eno kartico, iz te druge kartice (naj bi bila nedosegljiva) posreduje klic na prvo kartico, in tako vidiš kdo kliče.

mi lahko kdo, ki ima Prestigio MultiPhone potrdi to?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Špekulira se da naj bi ta petek prišli do dobavitelja, torej v štacunah že naslednji teden.

Mate pa 4300 sedaj tudi bele

lp
 
Nazadnje urejeno:

premzlof

Zelenc'
23. nov 2012
19
0
1
Just: Ne, za Prestigio izrecno piše, da je druga kartica nedosegljiva. To, kar ti navajaš, pa dela Samsung S duo
 
Nazadnje urejeno:

just

Zelenc'
12. dec 2012
3
0
1
ok, hvala

upam da bodo 4500 in 5000 imeli kako drugače, ker res ne bi rad da ko se pogovarjam s prijatelji sem za službo nedosegljiv.. :/
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik premzlof pravi:
Just: Ne, za Prestigio izrecno piše, da je druga kartica nedosegljiva. To, kar ti navajaš, pa dela Samsung S duo

Je še eden, malo cenejši: Samsung Galaxy Ace duos.
Če pa ni nujno, da je android, pa imaš modela Samsung B5722 in B7722. Ta dva sta dosegljiva na obe kartici hkrati, brez prevezav.
Ne vem zakaj ne morejo (nočejo) enako narediti tudi na androidih.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Android še z eno sim ne dela vredu. Malo za šalo.

Zgleda ni implementirano v samem OS nič v v zvezi z 2 simkama.Poleg tega bi dragocen prostor v telefonu namenli drugemu radijskemu modulu in bi zaradi tega bil telefon podhranjen oz. prevelik.Mislim pa da je problem v OS.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik just pravi:
ok, hvala

upam da bodo 4500 in 5000 imeli kako drugače, ker res ne bi rad da ko se pogovarjam s prijatelji sem za službo nedosegljiv.. :/

Po moje bi se dalo to naredit ne glede na funkcije telefona. Preusmeritev na drugo številko v primeru nedosegljivosti se s ukaznim nizom da nastavit na vsakem telefonu (oz. je neodvisno od telefona). Edini pogoj je še, da operater omogoča čakajoči klic, če ne bo tudi na drugi številki (kjer se pogovarjaš) javilo, da nisi dosegljiv.
 

just

Zelenc'
12. dec 2012
3
0
1
Ja sej to se mi zdi čudno. Jst imam dva telefona, dve sim, osebno številko simobil, službeno pa mobitel.

In če sem na službeni mobitel nedosegljiv, ali zaseden, mi preusmeri klic na osebno simobil in obratno.
Na simobilu imam tudi čakajoči klic. Zdaj sem proval iz obeh telefonov klicat na eno 080... in iz stacionarnega telefona klical na sluzbeni mobitel, ker tam nimam čakajočega klica, me je preusmerilo na simobil. Kljub temu da sem tudi iz osebne simobil klical na 080... se mi je pokazal čakajoči klic iz stacionarnega.

Ni mi jasno zakaj drugi telefoni z dvema sim karticama to ne bi mogli nardit. A imajo čakajoči klic?

Naj mi javi, če bo kdo proval.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Upam da bo že jutri telefon PrestigioMultiPhone 4300 v mojih rokah in to ganz NOV. taka odločitev je padla in tu ni več kaj storiti.

Poročam kmalu.
 

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Sem res na hitrco pogledu po spletu, pa še zdej ne vem, kako je s video kamero pri teh telefonih. Ali kdo ve kaj povedat o kakovosti video snemanja - ma 720p 30 fps al ma sam kakšem VGA klon format?

Hvala.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Pa zopet lahko rečem ,tretji predstavnik aparatov Prestigio je v mojih rokah, morda se boste začudili barvi, ja ta je pa bel, zelo lepo izstopa in vesel sem da je v mojih rokah.
1656266-010.jpg
 

Priponke

  • 1656266-010.jpg
    1656266-010.jpg
    142,7 KB · Ogledi: 184
Nazadnje urejeno: