Prenovljeni Tesla Model 3

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Sem si še malo bolj pogledal vse skupaj. Kot lastniku trenutnega modela bi mi prav prišli predvsem hlajeni sedeži. Ostalo je bolj tako-tako. Displej zadaj zgleda kul, samo če pogledam realno, imajo mulci itak telefone. Všeč mi je ambientalna osvetlitev. Saj nima praktične vrednosti, zgleda pa kul. Učinkovitost ok, to bomo še videli. Moj avto ima že e-primacy gume, me zanima, kaj so še poleg tega naredili na ekonomičnosti. Ok, zračni upor, samo je zaradi tega avto meni spredaj prav grd. Pustili so preveliko prazno površino. Zadaj je avto vsekakor lepši, ni pa neke silne razlike. Dodatne zvočnike ima samo LR model, ki pa je tudi jurja dražji.

Všeč so mi nova 19" platišča, to bi morda celo doplačal. In pa novo rdečo barvo. Samo tak avto je potem že 55k. Aja, noter mi zelo niso všeč nove plastike na vratih. Zgleda poceni (kar tudi je).

In potem pridemo do žmigavcev. Tega ne bi smeli pustiti. Pa da bi imel avto vsaj po enega na vsaki strani, tako bo pa treba vsakič sproti misliti na to, kateri je kateri. S tem, ko ni ročke, ni več niti preklopa dolge/kratke. Saj dela avtomastsko, samo kdaj je treba tudi popraviti. Prav tako ni več ročne komande za brisalce. Da pritisneš in obriše. Preko displeja ni isto. Na drugi strani seveda ni več niti ročke menjalnika. Ta ne služi samo za prestave pač pa tudi za vklop radarskega tempomata in avtopilota, ter seveda za izklop obeh. Ne vem no, meni je to preveč. Uničili so avto.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.473
6.573
113
Kaj pa voznja v R. Brez rock je tudi to otezeno?

Sami generalni problemi, bo tesla sploh prodala kako novo trojko?
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
369
162
43
heh... povečan doseg le z koeficientom, nič večja baterija... ukinitev leve ročke in stikala na volanu (kar so oglaševali, da ne bo stikal),... tole je milo povedano... mlačen napredek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.473
6.573
113
Podvozje je tudi boljse, kar je velik plus. Vecje baterije pa so za S/X rezervirane. No…pa roadstera :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Skratka čez črto, brez da grem pogledat kakšna je razlika med novo in staro Teslo, so vas naguzili, tiste ki ste kupili v zadnjih mesecih "tastaro"? Boljša/slabša/lepša/grša, kakorkoli obrneš je nov model pač nov?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.391
5.898
113
pri taščici
Ja, sam bolje da nissana ne zges po AC in hkrati filas s kaksnimi hudimi DC kilovati.... Bo baterija trpela.
Aja, BTK, ima 8let garancije, ne bos ga imel tako dolgo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.473
6.573
113
Pri EV je to dvoje “zal” najbolj pomembno. Tistih nekaj rok bos ze zamenjal, glavno da je motor in bat vecna ter da se ne rabis jebat s karticami ko polnis v srbiji, ipd