Prenos Slovenija Hrvaska

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
prvi link dela, za zvok morš pa mal klikat...
sicer pa tud če ne bi gledal, ker tole je katastrofa... oz. če bi bli brez dragiča in dončiča bi bla katastrofa, tko pa niti ne najdem izraza... :mad:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
tole je blo pa tko klavrno da so dons po mojem samo hrvati veseli...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj si pa proti zvišanju prispevka? Vse bi imel, dal pa nič, kajne? :evil:

Čisto zadosti dobijo, iz tistega se naj gospodarijo. RTV prispevek je kraja pri živem.

Pa naj vlada še meni prisloni nek ... prispevek, npr. da mora vsak slo državljan 1x na leto pri meni zapraviti 5 Ejev - pa bom potem čisto tiho.

Tako enostavno je to.

RTV ima čisto zadosti denarja, brez ukradenega prispevka. Pa ga zapravijo za vse drugo samo za svoje naloge, za katere so pooblaščeni, ne. Imate poln gobec čez bivšo jugo, toda takrat so jugo medijske hiše prenašale čisto vse športne prireditve republiškega značaja, brez izjeme. Po defoltu!
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Čisto zadosti dobijo, iz tistega se naj gospodarijo. RTV prispevek je kraja pri živem.

Pa naj vlada še meni prisloni nek ... prispevek, npr. da mora vsak slo državljan 1x na leto pri meni zapraviti 5 Ejev - pa bom potem čisto tiho.

Tako enostavno je to.

RTV ima čisto zadosti denarja, brez ukradenega prispevka. Pa ga zapravijo za vse drugo samo za svoje naloge, za katere so pooblaščeni, ne. Imate poln gobec čez bivšo jugo, toda takrat so jugo medijske hiše prenašale čisto vse športne prireditve republiškega značaja, brez izjeme. Po defoltu!

ja, v jugi je blo krasno
pa še najboljši košarkarji nam niso uhajali v nba, ker niso smel... pa tud noben ni tuhtal al bi al ne bi igral za reprezentanco, če so ga rabili
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, kar se mene tiče, noben problem. Toda če se grejo državno poročevalsko agencijo, naj svoje tudi izvajajo. Iz proračuna dobijo debele denarce, budžet torej je. Gospodarijo se naj z njim kot se mora sleherni državljan s svojo plačo/penzijo da pride skozi mesec, in opravijo svoje delo! :mad:

To je vse kar se od njih zahteva. Sicer si naj iščejo boljši šiht. Zelo enostavno. RTV prispevek je legalna kraja in čisto nič drugega. Sramota za današnje čase zadnjih ~ več kot 30 let, za katere se ustimo, da so moderni in demokratični.

Lahko potegnem popolno vzporednico z dimnikarskimi lobiji. Isto, mafijska posla :nigladek: . Celo tako, da je narod 20 let protestiral in opozarjal - rešilo se pa nič ni. "Premalo politične volje" ali kako? :rolleyes: Kdo je sedaj lastnik države? Politika ali državljani? :fredi:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
jah... če ne gre, se pač ukine... kaj nej druzga rečem...
zanimivo, da jim za tist freakshow od evrovizije nikol ne zmanjka denarja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
ja, v jugi je blo krasno
pa še najboljši košarkarji nam niso uhajali v nba, ker niso smel... pa tud noben ni tuhtal al bi al ne bi igral za reprezentanco, če so ga rabili
Ah, kaj niso smeli, oni bi že šli, pa jih američani niso hoteli, ker je takratna amaterska košarka po kvaliteti precej zaostajača za NBA. Kvaliteta državnih reprezentanc je bila malo nad nivojem ekip ameriških univerz.
Eden prvih evropejcev, ki je šel v NBA je bil Divac, no tudi Petrovič je prva leta bolj kot ne v nba grel klop, kljub temu, da je bil prej med najboljšimi igralci v evropi.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Ah, kaj niso smeli, oni bi že šli, pa jih američani niso hoteli, ker je takratna amaterska košarka po kvaliteti precej zaostajača za NBA. Kvaliteta državnih reprezentanc je bila malo nad nivojem ekip ameriških univerz.
Eden prvih evropejcev, ki je šel v NBA je bil Divac, no tudi Petrovič je prva leta bolj kot ne v nba grel klop, kljub temu, da je bil prej med najboljšimi igralci v evropi.

Yup - Vlade je oral ledino …
Zato pa Draženov dres visi šele od 2002 v HoF …