Pregledovalnik slik

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

ACDSee 3.0


Tudi po devetih letih je to po mojem še vedno najboljši pregledovalnik za slike, kjer je izključni namen - projekcija slik.

Glavna prednost je, da je hiter (če najde kdo hitrejši program za odpiranje jpg-ov, se priporočam), ima read-ahead in cache-behind, tako da se naslednje slike naložijo v trenutku. Pač prednost tako starih programov, ki na današnjih računalnikih tečejo neverjetno hitro.



Vse naslednje verzije so obložili z nekimi ultra-dodatnimi funkcijami, ki pa samo upočasnjujejo celoten program, pri diaprojekciji pa so neuporabne.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

ACDSee 3.0


Tudi po devetih letih je to po mojem še vedno najboljši pregledovalnik za slike, kjer je izključni namen - projekcija slik.

Glavna prednost je, da je hiter (če najde kdo hitrejši program za odpiranje jpg-ov, se priporočam), ima read-ahead in cache-behind, tako da se naslednje slike naložijo v trenutku. Pač prednost tako starih programov, ki na današnjih računalnikih tečejo neverjetno hitro.



Vse naslednje verzije so obložili z nekimi ultra-dodatnimi funkcijami, ki pa samo upočasnjujejo celoten program, pri diaprojekciji pa so neuporabne.
Se strinjam, še vedno uporabljam ACDSee 3, star ko zemlja pa še vedno najboljši. BTW, zunaj je že verzija 10, ki ti zna že skuhat kosilo, zlikat srajco in posesat stanovanje...
rolleyes-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36


Oooo... še en čudak
smile-1.gif
. Sem že počasi začenjal misliti, da sem edini. Irfan gor, Picasa dol... ampak ACDSee 3.0 jih še vedno poseka kar se hitrosti tiče.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Jaz sem preizkusil v7 in v8 in ena verzija je hujša kot druga. Melje, melje, indeksira slike... popolnoma neuporabno zame.