Predlogi za nov telefon

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.345
383
83
Počasi bo treba Huawei p20 zamenjat z nečim podobno velikim. Se pravi iščem malo manjši telefon z dobro kamero. V izboru imam Samsung S22 ter Xiaomi 12x. Je še kaj podobnega oz. kaj bi vi izbrali?
Nasel si alternative, dodatno se apple, ce ti ios in cena ustrezata. Thats it.

Vem, ker sem za frenda pred leti iskal nov telefon, zahteve so bile enake tvojim, isto je menjal p20. Takrat sem mu sicer zrihtal samsunga A40, danes je izbira ustrezno majhnih se bolj mizerna.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.026
314
83
Goriska
V kratkem (konec tega tedna/začetek drugega tedna) dobim pixla 6a, sem že pisal v drugi temi, prodal bom novega zapakiranega za 410€ skupaj z ovitkom in zaščitnim steklom (dodatno zraven).

Možnost izbire barve črna ali olivno zelena, ker sem naročil dva (imam firmo) kot službena telefona, vendar zaradi nepodpore vowifi(izvedel pre kratkim) ne bosta prišla v poštev.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Pa če lahko še jaz malo vskočim.. P30 Pro ali P40?
Če izbiraš med tema dvema, potem P30 Pro. P40 kot prvo nima google play, kot drugo pa ni nič boljši kot P30 pro.
Če že potem P40 pro toda je pa veliko dražji in tudi brez GP. Ostale izboljšave pa niso vredne omembe. Tako da če dobiš kje dobrega P30 pro še vedno zelo dober telefon z odlično kamero in zadnji flagship od Huaweia, ki ima GP.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Kolegu je v Splitu in prodajalec naredil da ima GP na P50 Pro in mu vse deluje, tudi po updajtih.

Osebno bi vzel Honor aparat, ki je kopija Huaweia.