potovanje okoli sveta in po njem

prevoznik

Zelenc'
13. jan 2009
5
0
1
Pozdravljeni

Če koga zanima kaj vse se lahko zgodi na potovanju po svetu naj si prebere naslednjo stran
http://www.damjangrabrijan.com/

....zanimivo branje in slike

lp
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ql..., tip ma jajca. Kar firmo je prodal in odšel na pot. Vedno bolj cenim tak pogled na življenje.
Tudi sam se vedno bolj igram z mislijo, da bi se odpravil nekam s kolesom za dalj časa.
 

Primzi

Majstr
1. sep 2007
1.053
106
63
Hmm

enkrat sem sel na pot okrog sveta povsem neprostovoljno - zbiral sem milje pri Aliatilia. In ko sem jih imel 50.000 sem videl, da lahko za 50.000 pridem v ZDA, in ker so Hawaii v ZDA, sem sel tja, potem pa ni bilo nikjer mesta za povratno karto preko ZDA, pa sem sel na drugo strana preko Tokia....
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:

Tudi sam se vedno bolj igram z mislijo, da bi se odpravil nekam s kolesom za dalj časa.

Jaz isto, samo nekak nevem če bi ravno z kolesom, jaz bi raje kupil kak kombi ala kemper in pol tako,...

Mi pa ni jasna ena stvar, kako to zdržijo finančno, na dopust za eno leto,... Potrebuješ vsaj 30€ na dan,
to ti pride preko 10 jurjev letno,...

Nevem no,...
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ta model, o katerem tece debata je prodal svojo firmo, pogledal cez planke Slovenske fovsije in skodozeljnosti in se odpravil v svet. Ce si vse prebral si lahko zasledil da je v Kazahstanu celo kolo prodal in si zdaj v Indiji novega kupuje. Model.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Že že, spoštujem njegov pogum, ker za kaj takega so potrebna jajca da ti je še noj fauš, ampak vseeno je treba
malo razmišljat dolgoročno, ok, potuješ eno leto, se vrneš z 15k€ finančnega loma, nimaš več firme,.. Nevem no,...

Meni je kul zadeva če gres to delat kot študent, ko pavziraš, kasneje ko bi moral mislit na družino in to,...

Sej ne rečem, vsakemu svoje, ampak jaz nebi moral bit sproščen. Vem pa, da bom nekoč šel z kemperjem tako recimo
od slovenije čez italijo, švico, francijo, španijo, potrugalsko, pa preko v afriko, pa nato v grčijo ipd,... Ampak to je še v
doloročnem planu, ko si bomo lahko špogali 2 meseca dopusta in 10 jurjev finančnega "zapitka"...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
47
Živi se samo enkrat in ta tip dejansko živi. Jaz podpiram to, da nekdo naredi nekaj za sebe, za svojo dušo.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.540
1.143
113
Celje
jst tudi tole podpira in sem tudi sam pred podobno odločitvijo.... vendar sva z ženo preveč ziheraša in cincama.... Zaenkrat brez otrok, Imava stanovanje, 10 let delovne doba, manjšo firmo...... v glavnem nič nama ne manjka vendar bi takoj šla nekam na toplo, ob morje.... samo kaj pa če čez 3 leta ugotovova da to ni to? potem pa vse spet začeti iz nule? Mogoče če bi imel za neko destinacijo kakšen pameten kontakt bi se lažje odločil....