Postroj v Kočevski Reki - Janševa 'vojska'?

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Ko boste pisali naslednje stavke se spomnite na smrtne žrtve padlih v vojni za osamosvojitev Slovenije.

Teritorialna obramba Republike Slovenije
Dejan Bizjak († 1. avgust 1993)
Stanislav Požar
Vincenc Repnik
Sebastijan Miran
Jernej Molan
Miroslav Moljk
Edvard Peperko
Peter Petrič
Vinko Repnik
Franc Uršič
Anton Žakelj
Policija
Franc Šuster
Robert Hvalc
Stanko Strašek
Marjan Dobelšek
Željko Ernoič
Bojan Štumberger
Civilisti
Boris Adam
Josef Šimčik
Janez Svetina
Mohor Bergant
Alojz Gaube
Anton Kotar
Jugoslovanska stran
Toni Mrlak (Slovenec)
Franc Špelko (Slovenec)
Tujci
Nikolas Vogel (avstrijski novinar)
Norbert Werner (avstrijski novinar)

Maš seznam letos umrlih na naših cestah? ....

Bo kar za celo stran.

Jna nas ni mogla napasti, ker ni več obstojala
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Nisem bil v tem postroju, ker sem imel po spominu takrat druge zadeve-ta je bil itak "formiran" v propagandne namene- tudi ni bilo dosti novih uniform in orožja..kot vidiš, so nekateri bili oblečeni v stare obleke, vključno z mano brez brk.
wink-1.gif


@sgh-so te že izpustili iz zaprtega odelka? smanji doživljaj..če si bil ti vpoklican, sem jaz bicikl.
evil.gif

Škoda ker ne veš kaj si ti in smilijo se mi tvoji otroc in baba,ker morajo psihično in materijalno trpeti
rolleyes-1.gif

V tistem postroju me ni bilo,bil sem pa v osamosvojitveni vojski in videl sem napade JNA in borili smo se skupaj za samostojnost.
Žal smo ugotovili da imamo sedaj samostojno KOMUNISTIČNO UDBO MAFIJO SLOVENIJE !
Ajde gremo kidat da vaju ne vidim dons nič na alterju,sploh pa Snecerja ko joka kolk nakladajo mediji o snegu
rolleyes-1.gif

Kje si se pa ti junaško boril?
hysterical-1.gif


Bitka za?

So ti sploh dali naboje al je blo prenevarno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Ko boste pisali naslednje stavke se spomnite na smrtne žrtve padlih v vojni za osamosvojitev Slovenije.

Teritorialna obramba Republike Slovenije
Dejan Bizjak († 1. avgust 1993)
Stanislav Požar
Vincenc Repnik
Sebastijan Miran
Jernej Molan
Miroslav Moljk
Edvard Peperko
Peter Petrič
Vinko Repnik
Franc Uršič
Anton Žakelj
Policija
Franc Šuster
Robert Hvalc
Stanko Strašek
Marjan Dobelšek
Željko Ernoič
Bojan Štumberger
Civilisti
Boris Adam
Josef Šimčik
Janez Svetina
Mohor Bergant
Alojz Gaube
Anton Kotar
Jugoslovanska stran
Toni Mrlak (Slovenec)
Franc Špelko (Slovenec)
Tujci
Nikolas Vogel (avstrijski novinar)
Norbert Werner (avstrijski novinar)

Maš seznam letos umrlih na naših cestah? ....

Bo kar za celo stran.

Jna nas ni mogla napasti, ker ni več obstojala

Kwa se je pa teb zdajle naredilo? (Lubi Bog! )
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Juge ni bilo več, dejstvo.

Napadle so nas enote v uniformah bivše jna
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, ne zezaj se, prosim! Si ti sploh še tisti snecer izpred par let nazaj???
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Jaz tudi ne razumem, kako na to stvar gleda policija.

Največji bedak je pa izpadel Pahor kot vrhovni poveljnik SV se fotka pred paravojaško enoto janševikov

Kje so dobili uniforme?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Verjetno da je, sam dobi mrak na oči ob tako očitnih manipulacijah... Kot te razumem, bi moral tebi tudi pasti...
Žalostno dejstvo je, da tile najglasnejši tule na forumu so bili takrat dejansko šmrkavi kratkolhačniki ali pa so se pretakali iz levega testisa v desnega... Pravih akterjev tu gor ni, ker so po večini razočarani kako nekdo manipulira z njimi in njihovimi dejanji za svojo korist in oblast... Res sramota, kaj počne danes takratni minister za obrambo in njegova falanga...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj? A tisto morda ni bila JLA? A naša vojska morda ni bila Teritorialna obramba, ki je nastala kakih 20 let prej - zgolj iz previdnosti in kljubovanja? A ni tista JLA par mesecev prej poizkusila našo TO razorožiti - na pol ji je celo uspelo!?

Kaj se spet greste?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kdo?
Fantje, te kre.te.ne, ki paradirajo v uniformah in njihovo vodstvo bo zavrgla zgodovina. Prežvečila in izpljunila. Da se samo obregnem na sliko ki je bila popana... Tipček je koliko? Mogoče 30... 42, pazi, 42 so stari 18-letniki iz tiste dobe. Torej so to čisti vosli, ki nimajo pojma o dogodkih takrat, ampak jim je fino se igrat vojake...
Patetično, res patetično.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Prosim, udeleženci vemo zadeve. In še enkrat pravim... Če bi slepo upoštevali odločitve in povelja ministra za obrambo leta 1991 bi delili usodo Hrvaške in Bosne... Tako pa so bili v TO ljudje ki so vedeli kaj je to strategija, taktika, doktrina in naredili kar so naredili. Vsa čast jim.
Čeloglavec je pa en navaden oportunist in vojni dobičkar. Prvi na spisku lustracije.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Prosim, udeleženci vemo zadeve. In še enkrat pravim... Če bi slepo upoštevali odločitve in povelja ministra za obrambo leta 1991 bi delili usodo Hrvaške in Bosne... Tako pa so bili v TO ljudje ki so vedeli kaj je to strategija, taktika, doktrina in naredili kar so naredili. Vsa čast jim.
Čeloglavec je pa en navaden oportunist in vojni dobičkar. Prvi na spisku lustracije.

Pa poglej, no !!! Eni smrkavci tule nabijajo o zgodovinskih zadevah! Pravijo mi, da sem menda tepec okoli vedenja zgodovine izpred 50 - 80 let nazaj. Ok, tisto zgodovino vem iz druge roke - to so moji starši in znanci. Da mi bojo pa pamet solili okoli osamosvojitve, ko sem bil konkretno zraven, ...
10.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.504
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Zakaj? A tisto morda ni bila JLA? A naša vojska morda ni bila Teritorialna obramba, ki je nastala kakih 20 let prej - zgolj iz previdnosti in kljubovanja? A ni tista JLA par mesecev prej poizkusila našo TO razorožiti - na pol ji je celo uspelo!?

Kaj se spet greste?

Govorim o snecerju, ki omalovažuje žrtve v osamosvojitveni vojni.
crazy1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
In kaj se ti oglašaš, saj si s ponosom nosil puško nad lastnim narodom! Snecer, ti pa tudi bodi tiho oziroma nisi kredibilen, enkrat pri švabih, drugič pri rusih, tretjič jud...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Snecer pomojem zavsema tako držo......ker če bi drugačno bi se mu sesule blodnje v temi o Ukrajini glede "little green man-ov"

Tam tudi trdi da ni ruske vojske na Krimu& vzhodu UKR
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Reskiram ban...
Ti rit farška bod pa čist tih. Takrat si bil star 16 let, firbcal si in delal zgago. Ne glede na vse sem bil odgovoren za 20 mulcev, da niso delali pizdarij po Razvanjah, da so dobili za jest in da so se lahko javili starcem da le-ti niso skrbeli. In na koncu sem ocenil, da je bolje da spokajo ilegalno domov, pri čemer sem jim aktivno pomagal, napisal pisma... Imel sem možgane na pravem mestu, kar se zate ne more trditi. Nihče, ama nihče (ne JLA ne TO oz. SV) mi ni nikdar in nikoli ničesar očital in ne bom trpel, da mi bo eno pezde iz okolice Ljubljane, ki je bilo takrat itak premlado za karkoli očitalo in otresalo gofljo po forumu.
Mariborčani vedo, kaj je bilo spravljeno na Razvanjah in koliko vsega je tam bilo. Če bi bilo to tako enostavno bi nas pa sam čeloglavi "pokupio ko zrele kruške", če je bilo tako enostavno... Pa ni bilo nikogar blizu, tudi z daljnogledom ga nisem opazil.
8888, predlagam ti, da se v bodoče vzdržiš takih komentarjev, ker šmrkavo dete mi ne bo solilo pameti. Raje se posveti svojemu poslu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Zakaj? A tisto morda ni bila JLA? A naša vojska morda ni bila Teritorialna obramba, ki je nastala kakih 20 let prej - zgolj iz previdnosti in kljubovanja? A ni tista JLA par mesecev prej poizkusila našo TO razorožiti - na pol ji je celo uspelo!?

Kaj se spet greste?

Govorim o snecerju, ki omalovažuje žrtve v osamosvojitveni vojni.
crazy1.gif

Nekateri pa na njih gradiji svojo ideologijo, če se vrnemo k topicu