Posnetek pretepenega objavil na FB

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Tega se še spomnimo? Precej podoben primer.

https://www.dnevnik.si/1042643333

Mah, policajev sin, ki je tepel z tako močjo, da je moral vmes hladiti roke, je za tole dobil samo 4 leta. Babnica, ki ga je tepla z barskim stolom je dobila samo 5 let. Še glavna storilca, ki sta ga pokončala v gozdu, sta dobila samo 18 in 20 let. Kaj moraš pri nas narediti, da dobiš 30 let?
Ostali so bili pa otroci od...? Mislim, ne porocas celostno pa se zastavljajo vprasanja...

Pa nisi odgovoril, ce si ti mislil it se pozabavat z izmeckoma ki sta danes fasala pripor.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Aja? To oni na lastno pest delajo ali jim kdo naroči? Kakšno ministrstvo?

Ne Marija iz Medžugorja vsake tri mesece poslje okroznico kjer da navodila sodnikom.

Tebi je jasna organiziranost drzave v kateri zivis? Da imamo zakonodajno, izvrsno in sodno oblast? Da imajo sodniki trajen mandat in da jih je skoraj nemogoce odstaviti? Da za svoje napake niso kazensko in materialno odgovorni razen ce jim dokazejo da so jih storili namenoma? Sodniki sodijo kot sodijo. Vsi lahko vidimo kako sodijo, sej nisi ti edini ki mu to ne pase. Samo to je problem nase druzbe ne posameznega sodnika.

Dej odpri oci in si samo tale forum poglej. Vsi bi vse pobili, lincali, zdemolirali, odpustili, itd. Ko pa nek drzavni organ nekoga obdela je pa vik in krik in se takoj vsi pritozujejo da je pa franca se huje naredil, pa tajkuni pa p.izde materine.

Pa je hilda vsako leto obsojena pa po ostarijah poslusam da ona je zrtveno jagnje, da so zunaj hujsi. Ko so prijeli tipa ki ji je bombo podstavil, so vsi skakali, da bi ga morali pustit. Ko nekdo hoce babo z bombo raznest je heroj. Ko je baba vsako leto obsojena, je zrtev. Pa kje mi zivimo?

Policija nekomu vzame avto ker vozi brez izpita. Komentar folka: ja na male se spravljajo, za velike nimajo jajc.
Naslednji dan en povratnik tri ubije na cesti, isti ljudje komentirajo: pa kaj ste delali, a vas za to placujemo? Da radarje v grmovje postavljate?

In en takih si ti. Nikoli zadovoljen, nikoli.

Dva psihopata nekoga pretepeta in potem to predvajata na FB live stream. Policija ju zapre, sodisce ju da v zapor. In potem ljudje, ki sem jih do pred pol ure imel za razumne pisarijo, da bi blo bolje da sta izpuscena ker bi sele pol videla. Pa kaj bi videla? A vi berete za sabo?! Do tega trenutka tece zadeva kot mora, not priporu sta. Ampak ne, sedaj bi blo pa bolje da sta zunaj. In ce bi zvecer en "pravicnik" do njiju prisel da poracuna z njima in se mascuje in bi se njega fentala....kaj bi blo pol? Ja vsi vemo kaj bi bilo, policija, tozilci pa sodniki so krivi da sta bla zunaj.

Fak no narod dejte razmisljat preden neumnosti pisete.
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.008
149
63
Baje so vsi trije pravi fakini.

Torej 1:0 za Slovenijo, oz. 1down, 2 to go.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ma dej no... A bi ga ti sel namlatit? Ne govort stvari, ki jih sam ne bi izvedel in upam da jih bodo drugi. Koliko pedofilov jih je pa v sloveniji ze fasalo po prestani kazni? Noben. Tko da ce ne bi dobila pripora bi se ga dans nazrla in potem objavila video da naj se kdo pride ce si upa.

467716-post_slo.gif


Dej povej, a vsaj v priporu tam, kjer že sta, kaj užgejo s pendrikom takšne čez hrbet?? Pa ne me razočarat z odgovorom, da jih ne
10.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
Kdo? A pravosodni policisti? Da bi pol mel temo na alterju o brutalnosti v nasih zaporih? Sej tema dvema danes vsi privoscite. Jutri bi jih dobil pa eden ki je podkupnine jemal.... ja pol pa ze ne bi blo vec v redu.

Ce jih bosta kje dobila (pa v to ne verjamem) jih bosta v celici od sojetnikov. Ampak to je izjemno izjemno redko. Pedofili grejo na zacetku an varovan oddelek, pri teh dveh je pa tud vprasanje ce ne bi na koncu ona dva batin potalala.

Mi smo drzava kjer vsak lahko o vsem pametuje in imajo vsi pravice (tudi take ki sploh ne obstajajo). In to se pozna tudi v zaporih.

A se predstavljas naslov clanka na 24ur: Ali smo postali druzba nasilnezev? Na spletu se vrstijo pozivi k lincu osumljencev. In potem bi Petra Kercmar v 24ur zvecer vprasala gledalce: Smo res dosegli dno? O tem se bom danes pogovarjala s psihologom... in pol bi spet blo 15 min pametovanja.

Prej ko sem pisu post sem tok ven padu da me je zena prisla vprasat ce sem v redu. Tko da se mi ne da vec ukvarjat s temo ker se ne rabm se doma s tem obremenjevat.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
Nisem mislil na pravosodne policiste. Pač policaje tam, kjer sta v priporu. Verjetno kje pa policiji v KK al kje že. Sej ni niti važno. Sam da sta.
Pa ne se jezit. Čist prov si napisal.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Appollo, pisi in razlagaj do mere, da ti je kul. Saj eni razumemo
smile-1.gif
.

Bi pa vas rad videl junake, ki bi "pokazali hudica" nekomu, ki je potrjeno psihopat in ima za sabo vec let treninga borilnih vescin ...

No, jaz bi se mu ognil na 5 km.

Lp
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.845
6.451
113
Am, cist za splosno vedenje v naprej. Locit mores pridrzanje in pripor.

Pridrzanje jima je odredila policija po 157/II ZKP. Do 48 ur oz do privedbe k preiskovalnemu sodniku.
Pripor jima je odredil preiskovalni sodnik in sicer za 1 mesec, nato pa se lahko podaljsuje vendar ne dlje kot za tri mesece vse skupaj razen ce je prej vlozena obtoznica.

In ko gres v pripor gres v ZPKZ (v ljubljani je to znana povsetova, v NM imajo svoj zapor poleg sodisca) kjer te cuvajo pravosodni policisti (pazniki).

Ko si na policiji v pridrzanju pa si od vstopa v prostore za pridrzanje stalno pod kamero in je za vse tvoje poskodbe kazensko in materialno odgovoren policist ki te cuva. Tko da ne, v casu pridrzanja na policiji ju nihce ni mlatil ker nihce ni tok neumen da bi sluzbo rad izgubil. Da bi ju pa mlatili ob prijetju pa dvomim. Iz preprostega razloga da so menda bli vsi tok sokirani nad vsem skupaj. Ampak ni me bilo zraven tako da ne vem - na posnetku ob prihodu k preiskovalnemu sodniku se mi zdita cela.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.193
3.821
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Tega se še spomnimo? Precej podoben primer.

https://www.dnevnik.si/1042643333

Mah, policajev sin, ki je tepel z tako močjo, da je moral vmes hladiti roke, je za tole dobil samo 4 leta. Babnica, ki ga je tepla z barskim stolom je dobila samo 5 let. Še glavna storilca, ki sta ga pokončala v gozdu, sta dobila samo 18 in 20 let. Kaj moraš pri nas narediti, da dobiš 30 let?
Ostali so bili pa otroci od...? Mislim, ne porocas celostno pa se zastavljajo vprasanja...

Pa nisi odgovoril, ce si ti mislil it se pozabavat z izmeckoma ki sta danes fasala pripor.

Vsaj še eden od teh je bil sin in brat policista. Pa saj ni važno, kakor sem razumel je bil postopek policije v tem primeru čisto korekten.

Glede tega če bi šel jaz počakat: ne, ker načeloma teh zadev ne počnem (sem imel enkrat že težave, pa sem se samo branil). Bi pa o zadevi resno razmislil če bi šlo za mojega znanca ali sorodnika.

Sicer pa imaš prav: glede policiji je dosedaj vse šlo hitro in učinkovito in upajmo da bo tako tudi na sodišča. Žal pa vedno več in več primerov kaže na to da do pravice ne pride (če pogledamo samo včerajšnji primer dva šiptarjev, ki bosta za naklepni umor odšla oproščena).

Berem tudi da je bil glavni storilec na močnih tabletih, katerih stranski učinek je tudi povečana agresivnost. Na koncu bo za dejanje krivo to in bo dobil še odškodnino od farmacevtov.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
ahaa.... ok. Kakor koli.... ne bi blo slabo, če bi kterga policaja noga zasrbela v bulerjih tam nekje.... med vrati.......
evil.gif
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Mogoče se je včasih to še dalo, danes pač ne.
Jaz po eni strani upam, kakor koli bo kruto izpadlo, da bo prišlo za njima in bosta sama storila kar je prav.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Kje bereš, kakšnih tabletih, mu jih je kdo predpisal al to kake steroidke papa?

Kakor jaz razumem, moje sklepnje, po tem, kar se da na netu prebrat/videt po raznih kanalih- hillbilliy je hodil na plasticne operacije -odstranjevanje brazgotin- kot posledica pozara, v katerem se je opekel pred leti, na fb je dal sliko tablet konec novembra, s pripisom, da nic alkohola 3 mesece, ampak mu ni uspevalo najbolje, saj je sodec po FB skozi nalival, tako da je verjetno spalilo se zadnje sive celicev piskru. Ne vem pa kake tablete so to, se ne spoznam.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Googlam...mozni stranski ucinki pri uporabi teh tablet:


Depression
Aggravated depression
Aggressive tendencies
Anxiety
Mood alterations
Abnormal behaviour
Psychotic disorder
Suicidal ideation
Suicide attempt
Suicide
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.995
2.528
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:


Ne Marija iz Medžugorja vsake tri mesece poslje okroznico kjer da navodila sodnikom.

Tebi je jasna organiziranost drzave v kateri zivis? Da imamo zakonodajno, izvrsno in sodno oblast? Da imajo sodniki trajen mandat in da jih je skoraj nemogoce odstaviti? Da za svoje napake niso kazensko in materialno odgovorni razen ce jim dokazejo da so jih storili namenoma? Sodniki sodijo kot sodijo. Vsi lahko vidimo kako sodijo, sej nisi ti edini ki mu to ne pase. Samo to je problem nase druzbe ne posameznega sodnika.

Dej odpri oci in si samo tale forum poglej. Vsi bi vse pobili, lincali, zdemolirali, odpustili, itd. Ko pa nek drzavni organ nekoga obdela je pa vik in krik in se takoj vsi pritozujejo da je pa franca se huje naredil, pa tajkuni pa p.izde materine.

Pa je hilda vsako leto obsojena pa po ostarijah poslusam da ona je zrtveno jagnje, da so zunaj hujsi. Ko so prijeli tipa ki ji je bombo podstavil, so vsi skakali, da bi ga morali pustit. Ko nekdo hoce babo z bombo raznest je heroj. Ko je baba vsako leto obsojena, je zrtev. Pa kje mi zivimo?

Policija nekomu vzame avto ker vozi brez izpita. Komentar folka: ja na male se spravljajo, za velike nimajo jajc.
Naslednji dan en povratnik tri ubije na cesti, isti ljudje komentirajo: pa kaj ste delali, a vas za to placujemo? Da radarje v grmovje postavljate?

In en takih si ti. Nikoli zadovoljen, nikoli.

Dva psihopata nekoga pretepeta in potem to predvajata na FB live stream. Policija ju zapre, sodisce ju da v zapor. In potem ljudje, ki sem jih do pred pol ure imel za razumne pisarijo, da bi blo bolje da sta izpuscena ker bi sele pol videla. Pa kaj bi videla? A vi berete za sabo?! Do tega trenutka tece zadeva kot mora, not priporu sta. Ampak ne, sedaj bi blo pa bolje da sta zunaj. In ce bi zvecer en "pravicnik" do njiju prisel da poracuna z njima in se mascuje in bi se njega fentala....kaj bi blo pol? Ja vsi vemo kaj bi bilo, policija, tozilci pa sodniki so krivi da sta bla zunaj.

Fak no narod dejte razmisljat preden neumnosti pisete.

467716-post_slo.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.625
419
83
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Kje bereš, kakšnih tabletih, mu jih je kdo predpisal al to kake steroidke papa?

Kakor jaz razumem, moje sklepnje, po tem, kar se da na netu prebrat/videt po raznih kanalih- hillbilliy je hodil na plasticne operacije -odstranjevanje brazgotin- kot posledica pozara, v katerem se je opekel pred leti, na fb je dal sliko tablet konec novembra, s pripisom, da nic alkohola 3 mesece, ampak mu ni uspevalo najbolje, saj je sodec po FB skozi nalival, tako da je verjetno spalilo se zadnje sive celicev piskru. Ne vem pa kake tablete so to, se ne spoznam.
po teh tabletah mu ni imelo v glavi kaj skurit klik
Æe je sploh kaj v glavi blo
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Jaz bom pa samo to rekel. Najprej, počivaj v miru, pokojni. Drugo, vsaka čast naši policiji, da je v taki situaciji in ob taki uri razrešila primer tako hitro, res jim kapo dol. Kot tretje in zadnje si bom pa rekel samo to v tolažbo, ko sem videl privedbo na sodišče pred dežurnega preiskovalnega sodnika: nezavestnega tepeta kot največja lokalna frajerja, v rokah SKPjevcev sta pa največji posrani pič.ki, a ne? Gnide ene smrdljive!