Posnetek pretepenega objavil na FB

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.364
972
113
Titograd
Zdaj tudi na 24kur piše da bi naj umrl. Glede na to da sedaj ni posnet navaden pretep, ampak umor, se bosta kar nasedela. Upam da kot primer kot pred 3 leti, ko je družba do smrti pretepla vaškega norčka in sta glavna akterja oba fasala čez 20 let......
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Tole bodo najverjetneje obravnavli kot uboj. Zal..
Hillbilliya sta pa samo za dozivljenjsko temnico in nikamor drugam.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Ma niti ne kot uboj, ampak za povzročitev hude telesne poškodbe, ki je imela za posledico smrt. 15 let max, tako da, če bosta obsojena na 10 let in odsedela 7 bo že uspeh. Žal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tole bo bolj kaznivo dejanje povzročitve posebno hude telesne poškodbe, zaradi katere je kasneje pretepeni umrl.

Od 3-15 let.

Kolikor sem videl na posnetku, ga nista hotela ubiti, ampak je samo dobil po p..., saj sta mu govorila, da če bo še gobezdal, da bo še dobil, da si naj zapomni ipd..

Hotela sta ga le nalomiti, ne ubiti.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.293
2.553
113
v lokalni ostariji
Ne, vcasih se niso izzivljali. Umrli so sam tisti ki niso znal padt a ne? Pa brez uca so tud po nesrec ostali. Dejte no. Ce ni glih bil padec na tako nerodno mesto da b zato umrl je bila smrt posledica pretepa/izzivljanja.


Eni se delajo kot da prvic slišijo da koga pretepejo... Koliko jih je prislo navijat pred sodisce k tistim k so staro zenicko pretepli? A ni to se hujse izzivljanje?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.293
2.553
113
v lokalni ostariji
Ne, vcasih se niso izzivljali. Umrli so sam tisti ki niso znal padt a ne? Pa brez uca so tud po nesrec ostali. Dejte no. Ce ni glih bil padec na tako nerodno mesto da b zato umrl je bila smrt posledica pretepa/izzivljanja.


Eni se delajo kot da prvic slišijo da koga pretepejo... Koliko jih je prislo navijat pred sodisce k tistim k so staro zenicko pretepli? A ni to se hujse izzivljanje?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik TopZoki pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Slovenski skavti verjetno. Kolega se je v 6 mesecih vojske za 15 kg zredil
bonk.gif


Ta retardinho ima na precej slikah gor majico Fight Club Senovo.... Njihov debiln logo z pitbulom z kao bodečo ovratnico mi deluje kot da je to neko zbirališče podobnih kot on sam
bonk.gif

Haha, kar isto sem razmisljal kot ti in sem malo pogledal:

https://www.facebook.com/fightclub.senovo

Prvo ime, ki sem ga na casovnici videl, sem poguglal pa nabijem na:

http://www.dolenjskilist.si/2009/10/22/20562/novice/kronika/Zaradi_ropa_dva_v_zapor_enemu_pogojno/

Invalida z eno nogo so pretepli in oropali..Vidim pa, da je Denis kar konkretno ojacal od takrat, verjetno je gvihtal dve leti na Dobu, ce jih je dejansko odsedel..

Skratka, kot sem predvideval je to potencialno zbirališče natreniranih debilov. Izi pizi
bonk.gif

Čak mal, saj imajo podporo iz evropskega parlamenta:



Čemur se ne čudim, saj je sin tistega na levi prav tak neandertalec kot akterji iz naslova topica. Se opravičujem tistim iz Krapine.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Zdaj tudi na 24kur piše da bi naj umrl. Glede na to da sedaj ni posnet navaden pretep, ampak umor, se bosta kar nasedela. Upam da kot primer kot pred 3 leti, ko je družba do smrti pretepla vaškega norčka in sta glavna akterja oba fasala čez 20 let......


Davorin ni bil vaški norček...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ne morem verjet, da se lahko kak politik spusti tako nizko:




Bom Ivana vprašal, kje na fb lahko vidimo posnetek tistih iz brezn
evil.gif


Norec, vsekakor
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Citat:
"Ničesar ne obžalujeta. Samo zapora se bojita." To o brutalnih pretepačih pravi novomeški kriminalist, ki je razkril podrobnosti brutalnega pretepa v Podbočju pri Krškem.

Katastrofa...

[sarcasm on]
Ja normalno, da ničesar ne obžalujeta, saj je umorjeni konec koncev le užalil morilčevo mati, kateremu potem drugaga kot brutalen umor...khm... nenameren uboj sploh ni preostalo četudi si sam tega mogoče nebi želel.
[sarcasm off]
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik TopZoki pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Slovenski skavti verjetno. Kolega se je v 6 mesecih vojske za 15 kg zredil
bonk.gif


Ta retardinho ima na precej slikah gor majico Fight Club Senovo.... Njihov debiln logo z pitbulom z kao bodečo ovratnico mi deluje kot da je to neko zbirališče podobnih kot on sam
bonk.gif

Haha, kar isto sem razmisljal kot ti in sem malo pogledal:

https://www.facebook.com/fightclub.senovo

Prvo ime, ki sem ga na casovnici videl, sem poguglal pa nabijem na:

http://www.dolenjskilist.si/2009/10/22/20562/novice/kronika/Zaradi_ropa_dva_v_zapor_enemu_pogojno/

Invalida z eno nogo so pretepli in oropali..Vidim pa, da je Denis kar konkretno ojacal od takrat, verjetno je gvihtal dve leti na Dobu, ce jih je dejansko odsedel..

Skratka, kot sem predvideval je to potencialno zbirališče natreniranih debilov. Izi pizi
bonk.gif

Čak mal, saj imajo podporo iz evropskega parlamenta:



Čemur se ne čudim, saj je sin tistega na levi prav tak neandertalec kot akterji iz naslova topica. Se opravičujem tistim iz Krapine.

Glihkar zvedel-sine v soboto razbil lokalno gostilno.
bonk.gif