Posnetek pretepenega objavil na FB

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
So že ugotovili da je imel napadalec alkohol v sistemu. Na sodišču bo itak neprišteven zaradi tega po mnenju psihiatra, ter travem zaradi izgube matere. 2 leti pogojno bo dobil, napadeni bo pa v najboljšem primeru zelenjava do konca svojih dni.
 

TopZoki

Zelenc'
17. jun 2016
26
5
3
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Slovenski skavti verjetno. Kolega se je v 6 mesecih vojske za 15 kg zredil
bonk.gif


Ta retardinho ima na precej slikah gor majico Fight Club Senovo.... Njihov debiln logo z pitbulom z kao bodečo ovratnico mi deluje kot da je to neko zbirališče podobnih kot on sam
bonk.gif

Haha, kar isto sem razmisljal kot ti in sem malo pogledal:

https://www.facebook.com/fightclub.senovo

Prvo ime, ki sem ga na casovnici videl, sem poguglal pa nabijem na:

http://www.dolenjskilist.si/2009/10/22/20562/novice/kronika/Zaradi_ropa_dva_v_zapor_enemu_pogojno/

Invalida z eno nogo so pretepli in oropali..Vidim pa, da je Denis kar konkretno ojacal od takrat, verjetno je gvihtal dve leti na Dobu, ce jih je dejansko odsedel..
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.295
2.558
113
v lokalni ostariji
vsi so se ga napil, izgubil razsodnost in stepl. očitno so bili vsi neki "fajterji"...

včasih ni minila veselica brez tega, da bi bil vsaj en takole pretepen. seveda so glavni pretepači v večini bili zunaj zapora. so pa fasal tudi oni... tako da to ni nič novega. novo je samo to, da se je to preneslo širšim množicam.

če sem malo nesramen, je to, da objaviš posnetek kako enega pretepaš res znak da si neprišteven.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.775
5.720
113
Resno? Ne da mi čar vaških pretepov ni poznan, ampak kolikor je meni znano, ko je bil človek na tleh, se ga ni več garbalo in se nad njim izživljajo. So se najdle kje izjeme sigurno, takili primerki niso od danes, ampak praviloma pa ne. In nikdar se tega ni odobravalo, četudi se je ob "fantje so se spet malo stepli" zamahnilo z roko.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.295
2.558
113
v lokalni ostariji
jabe, pretepi niso nikoli romantična zadeva. zato resno... eni so odnesli s manjšimi poškodbami. eni so ostali brez oči, kakšnga so pa tudi pokopali. ko nekoga pretepejo, da za posledicami umre, boš rekla, da odnehajo takoj ko pade? dej no...

odobravalo se je že s tem, da je cela vas vedela kdo je pretepač. kdo išče.... pa to niso zgodbe 100 let nazaj...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.193
3.821
113
Točno tako. Mi živimo na pol na vasi, precej pa sem gibal tudi po takih bolj odmaknjenih okoljih. Se je teplo, samo ne takole, ne da bi nepremično ležečega še pol ure nabijal in obračal. Ponavadi so se fantje zagrabili in se malo ravsali, lahko je šel kak nos, arkada ali kaj takga, potem se je pa zaključilo. Zadevoso sicer v nekem obdobju popestrili "čefurji" z uporabo nožev, a se je tudi to rešilo z kakšno verigo ali čim podobnim.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.295
2.558
113
v lokalni ostariji
dej no ibizadriver, zdaj boš še ti rekel da je to čisto nekaj novega? dej no... v google vpiši pretepli do smrti ali pa pretepel do smrti pa boš našel en kup zadetkov.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.926
3.945
113
Včasih otroci niso od 3ga leta gledali bruca willisa kako s tremi kroglami med rebri in 10mi direkti od 200kg nigerja še vedno veselo teka naokoli!
tongue-1.gif


Moraš vedet da en del populacije danes res ne ve da se da človeka ubit, in to zelo enostavno! Pač manjka jim prirojen strah (vzgoja) in pa znanje anatomije (splošna izobrazba) in mislijo da človeško telo prenese ni da ni.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
Jaz imam občutek, da imajo sodniki navodila od Vlade, da talajo tako nizke kazni, ker pač preprosto ni davkoplačevalskega denarja.
Naj se pa potem uvede obvezno delo v zaporu, kje je problem?
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.857
535
113
nekje prebral

Žrtvi tako ne preostane drugega, da postane neprištevna in zadevo uredi tako, da bo zadoščeno pravici. ko pravo odpove, se prične anarhija.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

So umirali - zaradi hudih udarcev (ali udarca samega), spleta okoliščin... Nikoli pa se ni nekoga nabijalo do nezavesti in še dalje. In se potem izživljalo nad njim... tega ne pomnim. Pa sem "iz sela," iz bližine zgloglasnih Pohorcev in "fantov iz žage" - polomljene roke, nosovi, čeljusti, ličnice, lobanje, rebra, noge, zobje - vse to. A to na posnetku je groteskno in glede na to, da je fant podlegel poškodbam in da je iz posnetka jasno razbrati, da sta mu fanta smrt privoščila, upam, da dobita max. (vem ja, mokre sanje)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
"Ničesar ne obžalujeta. Samo zapora se bojita." To o brutalnih pretepačih pravi novomeški kriminalist, ki je razkril podrobnosti brutalnega pretepa v Podbočju pri Krškem.

Katastrofa...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.359
298
83
Verjetno, če bi po pretepu poklicala rešilca bi se rešil, tako sta ga pa še 20min premetavala in zadajala udarce, ter ga še več, kot uro pustila ležati nezavestnega na mrazu, da so ga šele policaji našli, to je tisto, kar...ne najdem besed za tako dejanje, verjetno zato, ker ne obstajajo
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.364
972
113
Titograd
Citat:
Uporabnik TopZoki pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Slovenski skavti verjetno. Kolega se je v 6 mesecih vojske za 15 kg zredil
bonk.gif


Ta retardinho ima na precej slikah gor majico Fight Club Senovo.... Njihov debiln logo z pitbulom z kao bodečo ovratnico mi deluje kot da je to neko zbirališče podobnih kot on sam
bonk.gif

Haha, kar isto sem razmisljal kot ti in sem malo pogledal:

https://www.facebook.com/fightclub.senovo

Prvo ime, ki sem ga na casovnici videl, sem poguglal pa nabijem na:

http://www.dolenjskilist.si/2009/10/22/20562/novice/kronika/Zaradi_ropa_dva_v_zapor_enemu_pogojno/

Invalida z eno nogo so pretepli in oropali..Vidim pa, da je Denis kar konkretno ojacal od takrat, verjetno je gvihtal dve leti na Dobu, ce jih je dejansko odsedel..

Skratka, kot sem predvideval je to potencialno zbirališče natreniranih debilov. Izi pizi
bonk.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.727
4.035
113
Jest stavim na neprištevnost. Že zdaj psihologi nabiajajo, da je preklinjanje matere močan sprožilec za nerazsodnost.