Poročno potovanje

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Prvi vikend sept. Jst sm gledal da bi se zapeljal do Tracy tkoj po letu,da grem cimblizje Yosemitu pa da se izognem mestu,ceprou bo jeba k prideva pozno. Ce mas kako nastanitev blizje SF,pa da ni predraga,predlagaj.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.786
113
Če boš imel avto, sploh ni problema, pičiš kak km ven iz mesta direktno v motel. Pa tudi če si brez, se da zment da pridejo na letališče po tebe (moteli tipa laqouinta, travelodge, comfortinn,.....).
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
383
129
43
kaj pa je to pozno? glede na zasedenost boš pač mogu dat teh 100 eu, jebat ga. Boš pol v divjini šparal
smile-1.gif


sam kaj pa eni komplicirate s tem če je baba noseča... Moja je bla isto v čertrtem-petem mesecu k sva bila in je v narodnih parkih zlezla na več razglednih točk k povprečen amer...
Maximum coris in če bo karkoli narobe na urgenco, Če vejo da maš dnar so fuul prijazni
smile-1.gif


Če gresta v Antelope Canyon tam vozniku povej, da je noseča in da se bo peljala notr v kabini, ne zadaj na klopeh (ki so na pickupu podolgem) ker tisto res trese...
Tja grede na naša voznica letela ene 80 kmh po unmu makedamu, za nazaj grede k sva rekla da je noseča in da jo je mal preveč rukal, ja mal bela ratala (očitno jih liability kr stane :p ) smo se nazaj pol do asvalta vozil 40 na uro
smile-1.gif


pa uživita še za nas k mormo delat
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.050
3.786
113
Pozno je relativno ja. Jaz sem recimo zvečer priletel v miami z malckom (1.5 let) in nosečnico, preden smo se z letališča odpeljali z rentacarom je bila noč, rezervirano nisem imel nič, tako da sem se peljal nekaj izvozov, nekje zavil dol in potem v en random motel. Zjutraj grem na zajtrk in v motelu samo qrbe in dilerčki, grem gledat kje smo in šele potem sem ugotovil da smo v predelu ki se mu reče little haiti. Belca tisti dan nisem srečal nobenega. Tako da, ne ni bilo nobenega problema.

Itak pa povsod po svetu ko vidijo nosečnico ali male otroke je takoj posebna pozornost. V usa pa sploh, ti pol ze mal dopyzdi ko vsak hoce vedet kdaj bo pa kak je pa to pa ono, se pocas ze vprasas ce ne hodis z vesoljcem z dvema glavama okrog, ne z nosecnico.
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
286
31
28
Citat:
Uporabnik oby pravi:
Če gresta v Antelope Canyon tam vozniku povej, da je noseča in da se bo peljala notr v kabini, ne zadaj na klopeh (ki so na pickupu podolgem) ker tisto res trese...

Za Upper Antelope Canyon se gre ponavadi z agencijo, ki te naloži v v centra mesta (Page), na džip in odpelje do izhodišča. Če pa hočeš pogledati Lower Antelope Canyon, pa greš lahko s svojim prevozom direktno na izhodišče.
Mimogrede - večina gre na Upper, ker je lažji dostop - če greš v Lower se je treba spustiti vanj po stopnicah ... kakemu osemdetletniku bi najbrž bolj svetovali, da se temu izogne, vsem drugim pa, naj gredo raje v Lower. Večina slik ki jih vidiš na netu je posneta v Lower, ker je veliko bolj fotogeničen.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.042
65
48
Pa dobro je da si tam okoli poldne, ko je sonce najvišje. Ko sem bil tam 7 let nazaj je bila potrebna rezervacija, ker se itak vsi takrat gužvajo.