Policist na njivi povozil pobeglega motorista

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
sicer se resno sprasujem ce bom se dolgo sodeloval tu gor (pa ne zarad tebe ampak zato ker ko jaz trollu od rekreativnega kolesarja napisem, da je retard, fasem spam, ko pa ti pises da sem kur.ba na roke narejena je pa vse ok) ampak vseeno.

Iz posta v post dokazujes da si be.dak. Policist ne bo nobenemu policistu dal kazenske, ker za to ni pristojen. A dojames ti to? Za to so pristojni policisti SO VDT, ki niso zaposleni v policiji ampak na tozilstvu. In ti so zoper navedenega tudi podali kazensko ovadbo.

Sej ne se obremenjevat ne bova v nedogled razpravljala o nekem dogodku izpred desetih let. In to ni res, da ce je 0,00 da te ne smejo peljat na strokovni pregled. Tudi takrat to ni bilo res. Ker je bil odstavek, ki je govoril, da ce ti napihas 0,00 ampak policist meni da nisi primeren za nadaljno voznjo ti lahko odredi strokovni pregled. Tam pa ni policist tisti ki se odloci da ti ne smes vozit 24h ampak zdravnik. Ce zdravnik ugotovi da si sposoben za voznjo ga ni policista ki bi takrat lahko tebi prepovedal voznjo. Sedaj je malo drugace takrat pa je bilo kot sem ti napisal. Tko al si zgodbo malo priredil al pa si res bil pod vplivom necesa in imas luknje v spominu.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
sicer se resno sprasujem ce bom se dolgo sodeloval tu gor (pa ne zarad tebe ampak zato ker ko jaz trollu od rekreativnega kolesarja napisem, da je retard, fasem spam, ko pa ti pises da sem kur.ba na roke narejena je pa vse ok) ampak vseeno.

Hja vidiš. To nekaj pove. Sam sedaj je treba premisliti zakaj? A bo treba spet kaj skicirat? Če pa se poslavljaš pa, srečno in upam, da se kdaj dobimo na kakem soku.
tongue-1.gif



Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Iz posta v post dokazujes da si be.dak. Policist ne bo nobenemu policistu dal kazenske, ker za to ni pristojen. A dojames ti to? Za to so pristojni policisti SO VDT, ki niso zaposleni v policiji ampak na tozilstvu. In ti so zoper navedenega tudi podali kazensko ovadbo.

Hjaaaoooo
hysterical-1.gif
No, on hoče po domače povedat, da ste prirejal pri tistem policistu. Kdo je prirejal VDO, HKJ, ali OPPRJ4 glej. Nima veze. Priredil ste, da ste zaščitili svojega moža. Simple. In to se pač trudijo na dolgo in široko. In je meni čist razumljivo.

Sej men je pa napisal prehitevanje čez polno črto, ko nima nobene veze z ničemer kot sam s tem, da je bila črta polna (pa kot kaže nisem osamljen primer, se mi pa ne da iskat kje so uporabniki omenili isto jebanje državljanov). Pa kej nej. Za varnost ni naredil nič, za blagajno pa nekaj. Tako pač je. In to še v času stavke, kjer pa človek resnično misli, da se s takimi bedarijami ne boste ukvarjel. Ja vem, stavka ni pomenil, da se bo delalo pizdarije, ampak da boste za brezvezne prekrške dajali opozorila. In ja, se spet strinjam, stavka ni pomenila, da lahko delamo kar čmo. A sem že omenil, da je bil problem samo črta, kakor so jo pač cestarji narisal, pa čeprav je ravnina. Nista pa nista hotela slišat nič o 46 členu in o temu, da je imel ravno 50m pred tem izogibek, kjer bi lahko dva avtobusa prakirala. Seveda umaknil se ni, je pa bila za avtomobilom KOLONA.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Še enkrat pr svojih delate razliko, sej na žurkah se sami hvalte. Sam špilam hokej z policaji, tko da smo šli doskrat nabiti tud dam po rekreaciji, in se noben ne boji kurcev.....

tko da tvoje sprenevedanje in neko moraliziranje je neverjetno. Zame ste kurbe na roke narjene, k svoje frustracije zlivate na poštenih civilih... point ki ga nočeš dojet...

Zopet zanimivo.. .tule vsepopovprek zmerjaš policjaje, istočasno priznavaš, da si bil sam "pameten" v postopku in si zato šel na odvzem. Zdej so pa vsi ne vem kaj, po drugi strani se greš pa ravno s takimi rekreacijo in hodiš na pijačo... hm... Nekako nisi kredibilen..sploh s takimi nizkimi komentarji tukaj... pejd na postajo pa tam dežurnemu to v faco povej, če ti bo kej lažje.. sam pol ne jokaj tukaj, ko bodo spet "kasirali"
smile-1.gif


LP
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Pameten v postopku, če je ocenil da sem pijan, naj uscanijo nos...... ker jo po oceni njegovi ne morem..

se ne strinjaš....? Tukaj sem to naredu iz principa. Še enkrat poudarjam, da mi ni bil očitan noben prekršek, ali izdan kakršnkoli plačilni nalog.....

Kaj od tega ne razumeš ne vem? Valda pa lahko pamtujem med postopkom, al more sam plavc bit pameten.

Drgač pa se to ni zgodilo pred avtom, ampak v ZD domu...... Do takrat razen v Dežmanu nisem komentiral. Razen ko sem pihnil 0.0, sem ga vprašal čemu grem na odvzem in če sem naredil kakšen prekršek...... na to nisem dobil odgovora.....
 
Nazadnje urejeno:

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
greš stavit.... Sicer to res ne vem, kdo je odločil da sem nesposoben, tam sem se dvakrat pošlatal za nos, vzeli so mi kri in vodo. Izpit, sta vseskozi imela policaja.....

Še enkrat če bi obstajali takrat pametni telefoni, bi ti posnel bebca, ko sva šla iz skreta in sem ga vprašal pri čakalnici pacientov, če bo nesel urin......

menim, da ga stem nisem užalil, če pač spoštujem njegovo strokovno presojo, da sem pod vplivom mamil.....?

Še enkrat te sprašujem imate pravilo da svojih ne ustavljate in kaznujete. Da vidim, kuko se boš spet mastno zlagal.

In da tudi policist kot uradna oseba lahko da predlog za kazenski postopek, ni to stvar tožilca. Seveda ga pa ne more začeti?
 
Nazadnje urejeno:

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
S tem odnosom si lahko vesel, da te nista dala skupah s par medicinkami v kiblo, in sla malo preverjat veisino lezecih policajev. :S
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
v to ne dvomim, mahoney dvomi, sej druzga ne znajo kot se znašat nad folkom, tam kjer pa je res štala, pa čakajo na okrepitve in palamudijo, saj za 700 eur ne gre tvegati...

Drgač je scenarij dost bliz, pa se je fotr vmes pred zdravstvenega prpelu, pol sta pa nehala z svojo strokovnostjo...
 
Nazadnje urejeno:

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Komandir se je opravičil ne policaj, razmišlal pa sem o odškodniski tožbi, že zaradi časa in 24 urnega odvzetja izpita. To sem komandirju tudi omenil.

Je bil ton čisto drugačen, sprva mi pa niti verjel ni.... + tega da sem se pritožil, da me ni peljal direktno na odvzem, ampak na intervencijo v Dežmana, kjer so popisali in šli.. Tam očitno se jim noben ni zdel ne pjan ne pod vplivom mamil...

To sem tudi potrobu komandirju.. kar sem od njega slišal, je samo vas nazaj pokličem.
Tudi meni so nekoč policaji neupravičeno vzeli izpit za 12 ur. Tako da sem se moral tačas vozit brez.
Da sem bil obdolžen po nedolžnem, je kasneje dosodil sodnik za prekrške in sodba je postala pravnomočna. In kaj bi bilo, če bi me v tistem času med odvzemom ponovno kdo ustavil?

Spet se izogibaš odgovorom. Nisi9 še napisal, zakaj ne prijaviš nepravilnosti, če veš, da se dogajajo. Ampak namesto tega se raje odločiš za jokanje po forumih.
Ti že nevemkaterič pišem, da je bila zadeva prijavljena in je sodišče odločilo da me je policaj res skušal ogoljufati - Se nanaša na primer, ki si ga citiral.
Ali te moti, da o goljufijah in barabijah policajev pišemo tu na forumu?

Jaz ti tudi pišem že nevemkaterič. Vprašal sem te za primer, ko je policist povozil motorista. Pa tudi drugače si tukaj napisal že veliko zgodb tebe in tvojih kolegov. Pa ne vem, če si vse prijavil.
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Jest to vem, da je tako, samo njegovo sprenevedanje in neki predpisi... Ne dojame da predpisi obstajajo, samo realnost je pa taka..

Zdej bo še prbil, da ni neke politika o nekoznavanju samih sebe.... Kakšna cvetka je že izjema. Se mi zdi, da pač hoče povedat, da se mu taki policaji gravžajo...

No potem more to konkretno podeblat, ker je pri večini tko. In ko je pizdarija, potem ščitjo in prirejajo tko. Doživel sem tudi zgodbo plavca na sodišču, kot že povedano v postu, je tip govoru pravljico, tko da ga je odvetnik (se mi zdi da je bil goličič) vprašal če je on sploh bil na kraju.

skratka pola pismena sranja znajo jebat na cesti, kej več pa je realnost taka kot je... Seveda pa kakšnemu nardimo krivico, sej če je večina takih vtisa ne morjo popravt... samo Mahonej bo gonu svoje in pri vsaki stvari iše dlako v jajcu.

Realnost še enkrat je pa taka
- sami sebi ščitjo rit
- baraba nič ne morjo (kao nimajo pooblastil ali pa premajhne plače)
- nad civili pa se izživljajo, stojiijo v conah 30 in jebejo vse po spisku

realnost naših premalo plačanih lokalnih gavnarjev, k je čez šnel kurz pršu do V stopnje in misli da je glavni na vasi in seveda kakopak pravilno ocenjuje situacijo, ko pač kiksne nekoga povozijo in podobne pizdrarije...

takrat pa poje penzija, pozabijo to ono, bolniška in podobne njihove fore, seveda če u graundu ne zatavšajo, da pride v javnost.

Zakaj se mi dozdeva, da si ti eden od takih, ki se mu je težko držat nekih pravil in norm. In potem si vse drugi krivi, ko je kaj narobe.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ne vem ce ves kaj je grupa ampak ne, niso v grupi.

S polavtomatsko pistolo ne mores izstreliti rafala


ne dlakocepi.....

Metki (krogle) izstreljene v zelo hitrem zaporedju v telo visoko cca 2m in siroko 70cm (ali kolikor se ze bil njegove mere) oddaljeno 7metrov bi morali biti grupirani. Glede na to da je je vecina metkov v temu primeru zgresila je ocitno da niso bili grupirani in da ni streljal pretirano hitro. Imel je precej casa da vidi koga ali kaj ima pred sabo ampak ga je zgrabila panika (vsaj upam) in je streljal "od oka".

Seveda nisem mislim "rafal" dobesedno ampak da je baje streljal zelo hitro in "instinktivno"
Pises bedarije, drugega ti ne morem reci. Lahko pa se dobiva na streliscu v Ljubljani, jaz prinesem orozje in naboje, placam tarco, ti pa v 3 sekundah izstreli 9 nabojev in pricakujem grupo na 7m oddaljeni tarci. Grupa na tarci PT-2 (silhueta) pa pomeni da bodo tvoji zadetki vsi v krogu premera 10 cm. Kjerkoli na tarci samo skupaj morajo bit v krogu premera 10 cm.

Pa se zmenva, da ce ti to uspe naredim selfban tule gor, ce pa ti ne pa to storis ti.

Kaj spet dlakocepis? Kakih 10cm? Kake 3 sekunde?

Ce pogledas od zacetka sem trdil da je imel policaj nekaj sekund da ugotovi da gleda v mobitel in ne pistolo (ce mu ze takoj ni kapnilo). Drugi so trdili da ni bilo casa ,ker je bla bla bla bla bla. On je streljal (vjeretno) precej vec kot 3 sekunde in je imel ogromno casa vmes. Je bil pa v paniki (upam) in je zaradi tega zgresil pri vecini strelov. Vsak drugacen scenarij bi bil se bolj ....
crazy1.gif


Videl sem ogromno trupel ljudi ustreljenih na cca tej razdalji in zadetke si praviloma lahko bp stel na truplu brez SCI-FI metod. Pri 7m morajo biti zadetki grupirani (v telesu) in ne po vsej okolici... Na tej razdalji ni problem zadeti objekt velikost telesa tudi ce meces kamne....

torej, prideš na strelišče ali ne?????
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
kaj je zate pravna norma, ne vem. Če človek ne naredi prekrška, ga policaj ustavi, gre pihat, pihne 0.0, ga potem ne pelejo direkt na odvzem, ampak v oštarijo.....


pravna norma, tud prou. Zame jebanje folka...... po tvoje pravna norma....
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
Še enkrat te sprašujem imate pravilo da svojih ne ustavljate in kaznujete. Da vidim, kuko se boš spet mastno zlagal.
Tezko bi rekel da je to pravilo. Namrec tega policist ne more nikjer prebrati, niti v casu solanja nihce policistom ne vbija v glavo, da naj ne kaznujejo policistov. Je pa res, da vecina policistov ne bo kaznovala svojih sodelavcev. Gre namrec za to, da so to ljudje, ki bodo v trenutku, ko bos nekje ostal sam oz zivljensko ogrozen, tvegali svoja zivljenja da ti zagotovijo backup. In iz tega sledi, da policisti drzijo skupaj in se izjemno redko kaznujejo med seboj.

V novem mestu pa ni nihce nic prirejal. Ravno to jee point. Tam je povzrocitelj nesrece pobegnil iz bolnice.
Citat:

In da tudi policist kot uradna oseba lahko da predlog za kazenski postopek, ni to stvar tožilca. Seveda ga pa ne more začeti?
Policist ki ugotovi, da gre za kaznivo dejanje, ki ga je storil policist, o tem obvesti OKC, OKC pa obvesti VDT (tozilstvo) in nato se policijske staresine. Celote postopek takoj zacne voditi VDT s svojimi policisti
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
kaj je zate pravna norma, ne vem. Če človek ne naredi prekrška, ga policaj ustavi, gre pihat, pihne 0.0, ga potem ne pelejo direkt na odvzem, ampak v oštarijo.....


pravna norma, tud prou. Zame jebanje folka...... po tvoje pravna norma....
Ne vem kam so tebe vmes vozili, tu bi lahko razpravljali o strokovnosti policista. Sem pa sam tudi enkrat med prevozom cloveka na povsetovo, potegnil na neko ulico kjer je nekdo oblezal v nezavesti. Ko so slednjega ze dali na nosila, sem tudi pokazal unmu zadaj, da smo sli zato tok hitro, ker je pac en lezal sredi ceste. In to sem naredil ravno zato, da ne bi mislil da ga zaj.ebavam. In ko je unega videl s cist razbito glavo je tud reku da razume zakaj smo en postanek vmes naredili.

Pac stvar presoje ali je opravicljivo se vmes ustavljat ali ne.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
No pri meni ni blo nič od tega, stepl so se v Dežman..... Sedel sem zadej v marici (na zicih). Po desetih minutah sem jim reku, če so mene pelal v gostilno a na odvzem. Skratka totalno neprofesionalno. Res je da sem bil mulc takrat but still. Še fotru k me je od ZD peljal dam mu ni blo nič jasn.

Danes bi jim stisnu odškondisko in to konkretno. Res pa je da nimam nekih opravkov z vami. Overall če gledam, kdo od osnovnošolcev so danes policaji, ti povem, da so bili ponavadi najbolj problematični mulci, ki so komej zdelal razred. Baje, da je danes še huje. Saj takrat je bla še kadetnica..

To da si ščitite hrbet, je pa protizakonito in protekcionizem, živite v svojem svetu in za vas so druga pravila. Pa še nekaj polno zgodb ne pride vn, le če jih današnji mobiteli in mimoidoči z telefončki ne ovekovečijo. Zato ste bolj na udaru... prakso pa furate enako

Splošno mneje o vas je porazno, tudi mnenje, takrat ko vas rabijo vas ni, samo za jebat ste dobri... Pa ne jemli osebno, ampak glej kot celoto..
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
To kar pišeš je protizakonito, kdo komu rešuje življenje je irelavantno, pa naj grejo za čistilke. Dejstvo je da ste imate lastna pravila za svoje in taušate, kokr se da. V danih odmevnih primerih so mediji krivi za preizkave. Imate zelo problematičen kader, celo taki, ki nikoli nebi bil primeren za ta job.

Overall ste folku v breme.. govorim o občanih, ki delajo in plačujejo davke... Imamo pa na drugi strani barebe, cigane, pjance, ki vas ne jebejo 5 posto... in vi njih ne.... paradox vaše sposbnosti.
Takrat ko vas občani rabjo palamudite, čakate na okrepitve, jamrate zarad keša, se opirate na pooblastila...

V mojem primeru pa jebate in zajebavate, ter lupite pošten folk......

To ste vi..... sami sebe pa protektcionirate, kot si napisal z neko bolano foro, da zato ne, ker si od njih odvisen... ko boš dojel, da je to tvoja služba bo vaš ugled naresel vsaj do neke normalne mere. Do tam vam manjka še svetlobno leto.

Še več te svoje privilegije o nekaznovanju potencirate še na družinske člane in tudi nekatere kolege...

PROFESIONAILIZEM PO VAŠE!!
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.013
1.232
113
42
A se ti ne zdi da si sam kriv da is pristal v marici? Zdej spo pa kr policisti za vse krivi,ker si ti nevzgojen?
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Če pristaneš brez prekrška, se ti pa res zamal zdi... A bi teb blo vsen. Pa da se razumemo, da v času pihanja, vozniško prometno, nisem niti komentiral. Še obvezno opremo sem kazal.

Sta iskala zgleda....?

Niti kasneje nisem dobil nobenaga plačilnega naloga po končanem postopku.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.013
1.232
113
42
Zanimivo da jaz nikoli nisem imel problemov z policijo. Pa so me ustavili že stokrat pa vrjem, da sm v mlajših letih imel kar zanimive frizure..sicer pa lahko bi bil potrpežljiv pa je...
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Še enkrat point k ga hočem pokazat, da današnja policija serje na polno. Piše kazni folku... vodi protektcionizem v svoji branži in družinskih članov, so lokalni šerifi...

Tam kjer so problemi, raketiranje, cigani, večkratni prekrškarji... pa so to samo slabo plačana stojala. Ni malo pritožb nad njihovo nesposobnostjo...

To je današnja policija. Nato ti še Mahonej pritrdi, da je to zaradi backupa, katerea primarna funkcija je njihov poklic ti pove vse v naši državi... Tako funkcionira naša JU... Veze in poznanstva, drugač pa jebejo in birokratizirajo...

Zato je pač tako kot je, da ne govorim o kadru v policiji. Ko te plavc ustavi misli da je košarkaško žogo pameti pojedu in začne iskat, tudi če ne nardiš nobenga prekrška. Pa stem ne milisim, da nebi osebnih dokumetov in ostalo pokazal...

Realnost policije je jebanje in inkasanstvo. Medtem ko si oni ne pišejo kazni, si ne dajejo pihat, zato ker si ščitjo hrbet, ko nekdo od njih nardi nesrečo pa imaš verigo neverjetnih prigod Jadrana Krta..

Mahonej naj še tako vpije in polemizira, stanje je pa Texas pred 200 leti.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Evo danes ponoči. Na prireditvi policistka v civilu ustavi kolegico (urejena gospa srednjih let), tam vsem na očeh jo kot kriminalca legitimira, preišče, je morala spraznit torbico, žepe, denarnico, ne vem kaj je iskala, najbrž drogo, ampak izgleda da ni nič zanimivega našla pa jo je spustila.
Pa kaj hudiča briga policajko, kaj gospa nosi po žepih in torbici, pa kaj jo ima sramotit pred ljudmi in kratit njen čas? Opravičila se pa ni.