Policist na njivi povozil pobeglega motorista

sad

Guru
24. avg 2007
20.927
9.588
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ne vem sicer, kako bi nekomu pomagala večja plača, da bi lažje opravljal takšno delo.... takšen stvari moraš prebavljati, potem pa je vseeno kakšna je plača.

Če je nekdo peechka, mu tudi 10k plače ne bo pomagalo in se bo posral, ko bo akcija.
Recimo da, za 10k si morda pripravljen malo bolj tvegat glavo kot za 700 EUR.
Misliš, da bi se naši vojaki tako javljali za Afganistan, če bi dobili tistih jurja EUR ali koliko dobijo, ko so doma?
grims-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Ja nekaj je za kolko se prodaš, drugo pa je, če nisi tak človek.

Saj sem napisal primer, če je nekdo peechka, ga noben denar ne bo spremenil, lahko ga pa dodatno motivira
wink-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.927
9.588
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik sad pravi:
No, to je že bolj pravilno.

BTW: Dober link
zmaga.gif
.

Jeboga, ce ves kaj isces in znas uporabljati Google (ali, bog ne daj, Wolfram Alpha), potem vse najdes
cool-1.gif



WFalpha for the win!
Jebo.te, evo Slovenca. Ga nekdo pohvali, pa ga že mora nazaj okarat.
evil.gif


PS: Še en dober link
nahrung002.gif
. Jutri naprej.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
to so bruto plače, da se razumemo... 700 + dodatki je tud precej več kot pa tukaj nekateri prikazujejo. Stvar je tudi v tem, da noben zgornji zaspani model ni sankcioniran...

clo več, pjan policaj zbije nosečo žensko itd... streljajnje v javnosti, pjanost....

only in balkanistan, brez sankcij seveda
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Saj ne karam tebe, ampak tiste, ki nekaj na pamet govorijo, ceprav lahko vse najdes na Internetu s stirimi iskalnimi besedami
wink-1.gif


Tko, preko palca, ce jih ima 80% minimalno placo (31.400$) ki jo najde WA, dajo 500 USD v zavarovanje in placajo recimo 5% state income taxa in 4% City income taxa (kar je veliko) nesejo domov okoli 1.250 EUR.

Zdaj pa nazaj na temo
aplauz.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Jaz sem tudi iskal na googlu, vpisal sem: cop salary in usa in prvi hit je tole:

If you are an officer in a small town than expect salaries between 18,000 and 27,000 dollars a year

nisem pa šel v detajle, če je to prav ali ne in iskati druge vire, pomoje v ameriki ni nekaj blazno dobro, da si škif, kar se tiče plače, torej navadni prometni policaj, pa so tam vseeno bolj strogi, robustni in resneje opravljajo svoje delo.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
jah pol smo tam tam
smile-1.gif


kar se mene tiče: policaji imajo čisto dovolj dobro plačo. sploh uniformiranci. če je ne bi imeli, se ne bi vsako leto prijavilo 10x več ljudi, kot jih sprejmejo.

kar se pa incidenta tiče: še en policaj, ki je preveč gledal filme. v tujini je hot pursuit kar takole zaradi lepšega strogo prepovedan v policijski praksi, ker s tem samo cel kup nedolžnih ljudi (motorist zbije mamico z otrokom recimo) ogroziš.

Upam, da bo policija izpeljala ustezno preiskavo....
 
Nazadnje urejeno:

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
If you are an officer in a small town than expect salaries between 18,000 and 27,000 dollars a year
Seveda so to brutto zneski. In ne dobi prevoza na delo.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
No standard, policist, ki je vseskupaj zakuhal je že na bolniškem dopustu..

Kot pravim, kdor verjame tem nebulozam je res osel, da nekoga ponesreči zbiješ peš na njivi.... Poteze z bolniško pa so stalnice pri nas.

Že govorijo o domnevno prekoračitev pooblastil... To je jasno vsem, da greš sred njive enga povozit je res absurd. Glede nato da mulc ni ogrožal drugega kot sam sebe..

Mogoče kakega medveda....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Ampak tudi ogrožanje samega sebe je kaznivo, zakaj drugače bi se morali pripasat v avtu?

Še nisi slišal za izraz, da je nekdo nevaren samemu sebi in ga zato hospitalizirajo?
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
If you are an officer in a small town than expect salaries between 18,000 and 27,000 dollars a year
Seveda so to brutto zneski. In ne dobi prevoza na delo.

Seveda si bil tam in ti to veš iz prve roke........
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Uff, policist na bolniškem dopustu.
Se je moral pa tist mulc res fajn vržt pod stoječ avto, da je ta poskočil preko njega pa še policaja v avtu je poškodoval. :-(
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Kaj ima zdaj to vezo tukaj? Pa zaradi fizičnih poškodb ljudje umirajo, zaradi psihičnih pa si morda sami vzamejo življenje.Oceni kaj je hujše in težje preprečit.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Vezo ma, ker zdaj veš, zakaj je šel policist na bolniški dopust.

Verjetno si en tistih, ki premalo resno jemlje psihične bolezni. Za največ smrti na svetu so krive psihične bolezni, ne fizične.

hint: vse vojne so posledica psihičnih bolezni.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Psihične "poškodbe" so velikokrat hujše, kot fizične.
Ko sem tole prebral sem se spomnil na Mačka, ki je tud nekaj okol dohtarjev hodil zaradi psihičnih poškodb.