Policija

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.370
2.666
113
v lokalni ostariji
Včeraj jih je bilo malo manj kot ponavadi.

14.jul.2024
V zadnjih 24 urah je bilo obravnavanih 126 oseb zaradi nezakonitega vstopa na meji z Republiko Hrvaško in sicer 116 na območju PU Novo mesto in 10 na območju PU Maribor. Med njimi so obravnavali največ državljanov Sirije (62), Afganistana (26) in Egipta (15).

13.jul.2024
V zadnjih 24 urah je bilo obravnavanih 144 oseb zaradi nezakonitega vstopa na meji z Republiko Hrvaško in sicer 130 na območju PU Novo mesto, 13 na območju PU Maribor in 1 na območju PU Koper. Med njimi so obravnavali največ državljanov Sirije (69), Afganistana (22) in Bangladeša (15).

12.jul.2024
V zadnjih 24 urah je bilo obravnavanih 138 oseb zaradi nezakonitega vstopa na meji z Republiko Hrvaško, in sicer 127 na območju PU Novo mesto, 4 na območju PU Nova Gorica, 3 na območju PU Maribor ter po 2 na območju PU Ljubljana in PU Koper. Med njimi so obravnavali največ državljanov Sirije (49), Bangladeša (17) in Egipta (13).
Malo manj so jih odkrili ;)
 
  • Haha
Reactions: brane_new

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.398
2.408
113
O čem ti to?

Ekola, ni ti treba brati članek. Tole je rezime (povzetek):

Tadina, ki je priznal šest kaznivih dejanj izdaje tajnih podatkov, je s tožilstvom sklenil sporazum in predlani dobil pet let zapora na odprtem oddelku v Rogozi.
...
Na Tanškovem telefonu so na primer našli več fotografij dokumentov, označenih z »interno«: slikan je bil računalniški ekran, na katerem je bil odprt dokument ali pa dokument v papirnati obliki, ki ga nekdo drži v roki.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.398
509
113
Ne vem no. Tam piše ...vzbuditi občutke razumevanja ter sočutja. En te hoče posilit in ti boš z njim sočuten?? Pol bojo pa še na sodišču to prikazali, kot, da se ni upirala in je bilo obojestransko.

Naslednjič, ko bo mojo glava bolela ji bom tudi reku, da naj bo razumevajoča in sočutna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

splash

Fizikalc
1. sep 2007
429
40
28
42
Ne vem no. Tam piše ...vzbuditi občutke razumevanja ter sočutja. En te hoče posilit in ti boš z njim sočuten?? Pol bojo pa še na sodišču to prikazali, kot, da se ni upirala in je bilo obojestransko.

Naslednjič, ko bo mojo glava bolela ji bom tudi reku, da naj bo razumevajoča in sočutna.
Lahko da je mišljeno fejk sočutje, da si pol premisli, ko mu reče da je bogi.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.370
2.666
113
v lokalni ostariji
Ne vem no. Tam piše ...vzbuditi občutke razumevanja ter sočutja. En te hoče posilit in ti boš z njim sočuten?? Pol bojo pa še na sodišču to prikazali, kot, da se ni upirala in je bilo obojestransko.

Naslednjič, ko bo mojo glava bolela ji bom tudi reku, da naj bo razumevajoča in sočutna.
Polpismeni ljudje.

Namen je da se omehča storilca da po moznosti odstopi od dejanja. Ne pa da ga razjezi da je še bolj agresiven še bolj prepričan v svoje dejanje.

Ko tvojo glava boli si sočuten z njo in ji daš mir.
 

B81

22. jul 2007
35.569
9.659
113
Jap. Eno opico ki ne pozna drugega kot nasilje in kriminal od rojstva naprej, nima ne priroje ne in ne privzgojene ama nobene empatije ne do cloveka, ne do zivali...se pa res lahko preprica in se ga omehca.

To je torej plan, pripravljenost na posledice, ne pa odprava vzroka. Ko pri dohtaru.

Nasvet verjetno ni napacn, da se ga ne razjezi se bolj...

V kakem filmu prihodnosti bi se stisnil gumb in se povezal nekam online, kjer bi se zabelezila lokacija in zvok, da policijan ne bi rabila 3 dni...ampak nekaj minut. V filmu pac.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.398
2.408
113
A je to nasvet za njegovo hčer?

p.s. punce, napadite njegovo moškost! bo dovolj časa še za vaš mejk up!
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.504
3.293
113
1723014147057.png
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.398
509
113
Polpismeni ljudje.

Namen je da se omehča storilca da po moznosti odstopi od dejanja. Ne pa da ga razjezi da je še bolj agresiven še bolj prepričan v svoje dejanje.

Ko tvojo glava boli si sočuten z njo in ji daš mir.
Ja fajn, zdej sem že polpismen, ker meni to ne pije vode. Ker posiljevalci imajo pomojem res razvito empatijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.370
2.666
113
v lokalni ostariji
Jap. Eno opico ki ne pozna drugega kot nasilje in kriminal od rojstva naprej, nima ne priroje ne in ne privzgojene ama nobene empatije ne do cloveka, ne do zivali...se pa res lahko preprica in se ga omehca.

To je torej plan, pripravljenost na posledice, ne pa odprava vzroka. Ko pri dohtaru.

Nasvet verjetno ni napacn, da se ga ne razjezi se bolj...

V kakem filmu prihodnosti bi se stisnil gumb in se povezal nekam online, kjer bi se zabelezila lokacija in zvok, da policijan ne bi rabila 3 dni...ampak nekaj minut. V filmu pac.

Preventivno delovanje policije (vec obiskov rizičnih lokacij itd itd) bi bilo zaželjeno je pa bolj donosno vagat kamione :)

Ne posiljujejo izključno migrantje. Kaj bi ti predlagal?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.944
6.640
113
Eno je jasno. Kdorkoli je to dal ven nima pojma o tem kaj je PR. Pac tega kot PRovec ne pustis skozi.
 

B81

22. jul 2007
35.569
9.659
113
Preventivno delovanje policije (vec obiskov rizičnih lokacij itd itd) bi bilo zaželjeno je pa bolj donosno vagat kamione :)

Ne posiljujejo izključno migrantje. Kaj bi ti predlagal?
To kar sem napisal na koncu, danes pri vsej tehniki bi nek panic button pac bil potreben.

Kot izvor tezave pa omejitev priseljevanja in locevanje izdanih potrditev za azil, takojsnja vkljucitev v druzbo v smislu pomoci - ce ne drugega na cestah, po parkih, kjerkoli se rabi fizicna moc, ker drugega zaenkrat ne znajo.
Nekateri bodo prisli naprej, drugi ne, vsi pa bodo vedeli, da ni nic podarjeno in ta informacija bo tavala v izvorne drzave.
Delat 8 ur dnevno kot vsi normalni ljudje, po pol leta pa izbira karta nazaj ali pa dalje.
Da bi kazen morala biti "delovna brigada" in kasnejsi izgon, menda ne rabim pisat?

"Fasisticno", vem, ampak nekdo mora nek plan napisat, ker ponavadi samo pametujemo tu.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.423
5.789
113
Kot za okvirje, tudi azilna politika že obstaja.
Po kakšni logiki se daje azil ljudem iz krajev, kamor mi hodimo na dopust, mi ni pretirano jasno.

Take se samo lepo naloži na letalo, in odpelje nazaj do Maroka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Kamele0N