Policija

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
kaj bi napisal, da si uporabil prisilna sredstva ker je oseba v postopku pela in plesala?

tako policijo si ta drzava zeli. Ker ce bi namesto cigana bil tam soncek iz ljubljane in bi dobil dve vzgojni bi en teden v medijih gledali oddaje o tem da smo se sprevrgli v totalitarno drzavo. In zato policisti v eno poslusajo o pravicah oseb v postopku da ja ne bi kdo prekoracil pooblastil.
Oseba ne sme iz avta, je tako? Ne zagovarja, ker folku se bo strgalo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Pa še nekaj. Če bi bilo po moje, bi bili vsi politiki do leta 1990 in od leta 1992 naprej v arestu, tako kot tudi večina tožilcev, sodnikov velik del policije na visokih položajih, del klera, vsi kvazi gospodarstveniki, ki so lastnilili firme, ki jih niso ustvarili in večina je tudi propadla, ter visoki člani bank.
Tako pa se vsi norca delajo iz ljudi
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in jendomen

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
kaj bi napisal, da si uporabil prisilna sredstva ker je oseba v postopku pela in plesala?

tako policijo si ta drzava zeli. Ker ce bi namesto cigana bil tam soncek iz ljubljane in bi dobil dve vzgojni bi en teden v medijih gledali oddaje o tem da smo se sprevrgli v totalitarno drzavo. In zato policisti v eno poslusajo o pravicah oseb v postopku da ja ne bi kdo prekoracil pooblastil.
Gre za neko spoštovanje do sočloveka pa še človeka v uniformi ki je v službi, on se pa tam malo norca dela...prepovedano ni, pač znak "kulture".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
Psihofizično stanje sta policaja preverila, al ni bilo nobenega suma na pijanost ali zadrogiranost?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.401
9.361
113
Pa še nekaj. Če bi bilo po moje, bi bili vsi politiki do leta 1990 in od leta 1992 naprej v arestu, tako kot tudi večina tožilcev, sodnikov velik del policije na visokih položajih, del klera, vsi kvazi gospodarstveniki, ki so lastnilili firme, ki jih niso ustvarili in večina je tudi propadla, ter visoki člani bank.
Tako pa se vsi norca delajo iz ljudi
Celo sestavek s katerim se strinjam.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.971
1.423
113
Glede na to da stojijo na drugi strani avta, sta mu verjetno sama rekla naj stopi ven (alkotest, obvezna oprema). Kar mene moti je to da mu dovolita da se jima tako zelo pribliza. Ker med plesanjem in udarcem je vmes sekunda.

A pa ima smisla takšnemu omogočiti podrobni pregled vsega kar je v pooblastilih? Zagotovo imajo teli simpanzi svoje sibke tocke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
Bil je zrcalni posnetek....lahko se umirimo....vse je ok! :D

Če gre verjeti temu, potem je policija postopala ne samo zakonito, ampak tudi modro.
Ni nobene potrebe, da bi se policisti zapletali v spor z nekom, ki pleše in poje in ne ogroža nikogar, in tudi ne vozi.

Tisto malenkost, da tudi spopotnik na sprednjem sedežu ne sme biti pijan/zadrogiran, jim pa komot spregledamo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113
Če ne drugo, je zelo neprofesionalno (in nevarno) za policaja, da ti 'cigo' skače v osebni prostor in se tam zadržuje (nekje 1 m okoli tebe).

No mogoče so vsi skupaj samo ena velika srečna družina!
 

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Ne, bala sta se ga, to je. Malo zaradi nesigurnosti, malo pa zaradi možnega kasnejšega pogroma nad njima.

Ovi (ja, ovi z žaljivko) tam razlaga, da bi nova pravila veljala za vse državljane, in to poudarja, kot da je nekaj hudega, slabega, nevarnega...medtem, ko normalni državljani nimamo težav s policijo in postopki. Bemti.boga neka avtoriteta mora bit, ta ista bo prišla tudi k tebi domov, ko jih boš posran klical, da ti 5 ljudi krade iz delavnice/garaže/firme... :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Ador