Policija

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.139
61
113
To kar sem napisal na koncu, danes pri vsej tehniki bi nek panic button pac bil potreben.

Kot izvor tezave pa omejitev priseljevanja in locevanje izdanih potrditev za azil, takojsnja vkljucitev v druzbo v smislu pomoci - ce ne drugega na cestah, po parkih, kjerkoli se rabi fizicna moc, ker drugega zaenkrat ne znajo.
Nekateri bodo prisli naprej, drugi ne, vsi pa bodo vedeli, da ni nic podarjeno in ta informacija bo tavala v izvorne drzave.
Delat 8 ur dnevno kot vsi normalni ljudje, po pol leta pa izbira karta nazaj ali pa dalje.
Da bi kazen morala biti "delovna brigada" in kasnejsi izgon, menda ne rabim pisat?

"Fasisticno", vem, ampak nekdo mora nek plan napisat, ker ponavadi samo pametujemo tu.

zakaj fasistično? sej tko bi morali delati z vsemi - tudi tistimi našimi, ki so na zavodu. le da je za njih kazen izključitev iz socialnih transferjev.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.354
4.886
113
To kar sem napisal na koncu, danes pri vsej tehniki bi nek panic button pac bil potreben.

Kot izvor tezave pa omejitev priseljevanja in locevanje izdanih potrditev za azil, takojsnja vkljucitev v druzbo v smislu pomoci - ce ne drugega na cestah, po parkih, kjerkoli se rabi fizicna moc, ker drugega zaenkrat ne znajo.
Pisal sem že, kako še dobro desetletje po 2. svetovni vojni (okrog 1955) delali v Kanadi. Tam sicer ni šlo za ilegalne migrante, ker je migrant že v Evropi moral pridobiti dovoljenje Kanade, da lahko pride v Kanado. Potem je bil konkretni migrant s katerim sem se pogovarjal, poslan na eno farmo na sever, kjer je delal eno leto in se učil jezika in kulture. Po enem letu je lahko iskal službo v svojem poklicu. Če jim poklic ne bi bil všeč, tako ali tako ne bi dobil dovoljenja za vstop.